LIDO Spice - kasiere

Drausmīgākā kasiere kāda redzēta Lido- Spice ( vārdā Karīna).
Visas normālas, daudz maz laipnas, bet šitā nekad nesmaida, šausmīgi nelaipna, pat rupja. latviski praktiski nerunā. atpakaļnaudu parasti uzmet, nevis iedod. riebjas pat uz turieni iet.

E

M Mmmmm 14.12.2011

Tak ne hodi! Ili tam ze v Spice razbirajsja! Truslja maloletnjaja! Hodit, zret kazdij denj i mol4it! I kto ti posle etogo? DUUUUUUUUUUUUUUUURAAAAAAAAA!

E ezerzeme 15.12.2011

Elina, nu tad ej pie citas kasieres, tur tā Karīna nav vienīgā!

T Tat 15.12.2011

Dīvaini... Cik biju lidiņā un citās vietās - man nekad atmiņā nepalika kas pa kasierēm tur aiz letēm sēž. Kā tik pareizi visu sarēķina, izdod pareizu atlikumu, neklepo un nepuņķojas. Par smaidīšanu un pārējo laipnību... Parasti jau uzsmaida tiem, kas smaida paši :) Otrādi šis likums arī strādā...

E elīna 22.12.2011

Mmmm- iemācies latviski rakstīt un tad sprēgā.
Ezerzeme- tak neesmu dumja- parasti cenšos iet pie citām, taču dažreiz steigā un drūzmā nesanāk :)
es kaut kā ļoti pievēršu uzmanību, kas un kā mani apkalpo, jo pati strādāju apkalpojošā sfērā. Tādēļ vienmer esmu laipna un smaidu tiem, kas mani apkalpo.