LV RU

iFix.lv

SIA "iFix Solutions"
www.ifix.lv
Adrese: Avotu iela 69,
Rīga
Latvia - LV-1009
(veikals/serviss)
Tālrunis: +371 22355187
Informācija: Tomsona iela 27, Rīga, LV-1013
Juridiskā adrese
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
11:00 - 17:00
slēgts
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
9
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

iFix.lv - Sūdzības un atsauksmes

Ifixv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījām telefonu kuru gaidījām nevis 3 nedēļas, ka bija teikts, bet 6. Atnāca telefons kuram nestrāda nfc, u nelādējas, samainīja pret citu, kuram nestrāda Nfc, bet vismaz lādējas. Slikts kantoris. Neiesaku. Pieņemam ka telefons sūtīts no Ķinas ar valsts nu saistu starpniecību, slikti telefoni neatbilst aprakstam.

I Inga 31.07.2020
Komentāri 2

Ifixv - Datori Un Co SIA nodarbojas ar krāpšanu

Datori Un Co SIA nodarbojas ar krāpšanu Uzņēmums SIA "Datori Un Co" (www.ifix.lv) nodarbojas ar krāpšanu un pasūtīto tālruņu modeļu vietā pārdot ķīniešu viltojumus. Septembrī (09.09.2019) pasūtījām 7 telefonus Xiaomi Redmi Go 8Gb Black Pie Ifix.lv veikala (sia "datori un co") , telefonus apsolīja piegādāt nedēļas laikā, gaidījām tos gandrīz 3 nedēļas, pēc daudziem lūgumiem un vēstulēm viņiem mēs beidzot tos saņēmām (šie telefoni mūsu uzņēmumam bija nepieciešami steidzami) . Atverot telefonu kastes, mēs bijām nepatīkami pārsteigti...

Ifixv - Mēdza tirgot vietnē www.ifix.lv ir iekļauta "melnajā sarakstā"

Mēdza tirgot vietnē www.ifix.lv ir iekļauta 'melnajā sarakstā' Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" (PIAA) informē, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta SIA "iFix Solutions" (reģ. Nr. 40103857791) par to, ka uzņēmums nav izpildījis uzlikto pienākumu atmaksāt samaksāto naudas summu 826,00 EUR apmērā par nepiegādātu veļas mazgājamo mašīnu, neskatoties uz to, ka Patērētāju strīdu risināšanas komisija ir uzlikusi tam par pienākumu to izdarīt. SIA "iFix Solutions", kura uz pirkuma...

Ifixv - Uzslavas

Uzslavas Jāsak cik es esmu pircis televizoru, kafijasautumātu, telefonu. Pa precēm nesūdzos. Ifix.lv interneta veikals un darbnīca cilvēks mitrijs kotje. Godīgs pa godīgu. Jo cilvēki paši pasūta preci un pēc divām dienām atgriež un pasaka man nav vaidzīga. Patērataja tiesības ka ir 14 bienas jātgriež preci atpakaiļ. Jāsak es pa pakalpojumu esmu apmierināts. Esmu nesis datoru remontēt telefonus remontēt. Ir jāsaprot ka nepareizi eksplotēt ierīci interneta veikals nav vainīgs. Interneta veikals neatbild par rūpnīcas defektu. Visu cieņu mitrijam kotkei.

Ifixv - Krāpšana!

Krāpšana! Обманщики! Приобрела у данной компании бу ноутбук для ребенка с гарантией 3 мес.Заявленные параметры не соответвовали действительности (вместо РАМ 1Гб оказалось 310Кб), после выключения потерял МБР на диске, система упала.Менять или вернуть деньги отказались,т.к. по их версии это не гарантийный случай.Чек при покупке не дали, только счет на оплату.

Ifixv - Slikts serviss; bojājums kurš netiek labots;netika uzreiz izsniegti čeki un garantijas (tas esot pēc pieprasijuma)

Slikts serviss; bojājums kurš netiek labots;netika uzreiz izsniegti čeki un garantijas (tas esot pēc pieprasijuma) Tika nomainīts iekšējais cietais disks, kurš saplīsa 2 nedēļu laikā. Darba izpildītājs (Dimitrijs Kotke) ,pēc norunas, solīja atgriest summu, taču tā netika atgriesta. Baterijas nomaiņa - 10 mēnešu laikā beidza funkcionēt (lai gan tika ievēroti piesardzības noteikumi, lai baterijai būtu ilgāka darbspēja).Lai šo lietu risinātu, vēlos, lai nauda tiktu atgriesta.

A AE011 12.09.2016
Komentāri 1 Datori

Ifixv - Некачественный ремонт

Некачественный ремонт Требовалась замена экрана телефона hyaweu mate7. Мало того, что ставили больше 3!!! месяцев, так первый раз пытались всучить экран с трещиной а во второй сделали так, что замена потеряла смысл. Экран отходит, заднюю крышку погнули и ей нужна замена. Буду обращаться на экспертизу.

IFIX datori - ifix krapnieki

ifix krapnieki Nekad nekad neizmantojiet šīs kompanijas pakalpojumus-cilveki palikuši bez pasutijumiem un naudas...Jo neuzskata par vajadzigu piegadat preci un naudu atmaksat...Paliksiet pie tukšās siles....Esiet uZmaniigi

Z zanda11112 16.12.2014
Komentāri 0 Datori

IFIX datori - ifix datori nekad nesutiet neko

ifix datori nekad nesutiet neko Nekad neizmantojiet šīs firmas pakalpojumus!!Paliksiet bez naudas un bez preces...Respektivi stasts par iphone 6...stastija,ka pec 5 dienam piegadas-protams jasamaksa pilna priekšapmaksa,kas lielakoties ir viesiem....rezultatat pateica,ka piegadataji"uzmetuši"...lidz ar to uzmet ari Tevi...nekadu naudu atpakal neskaitis,jo neesot...Ziemassvetki sabojati...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes