Ifixv - Krāpšana

Aicinām pieteikties personas, kurām ir radušies zaudējumi SIA Datori un Co (iFix.lv) darbības rezultātā maksātnespējas procesa uzsākšanai un kriminālprocesa par krāpniecību ierosināšanai. Maksātespējas procesa ierosināšana garantē Jūsu parāda atgriešanu pilnā apmērā. Parāds pret SIA V.T.Invest ir 680 eur, valsts budžetam 1223 eur.
Ja vēlaties pievienoties maksātnespējas procesa uzsākšanai un kriminālprocesa ierosināšanai, lūgums rakstīt uz e-pasta adresi [slēpt]@inbox.lv

Приглашаем лиц, понесших убытки в результате деятельности SIA Datori un Co (iFix.lv), подать заявку о коллективном возбуждении дела о неплатёжеспособности и возбуждении уголовного дела о мошенничестве. Начало процесса неплатежеспособности гарантирует полное погашение задолженности перед Вами. Задолженность перед SIA V.T.Invest составляет 680 евро, в госбюджет 1223 евро.
Если вы хотите присоединиться к возбуждению дела о неплатёжеспособности и уголовного дела, просьба писать на адрес электронной почты [slēpt]@inbox.lv

21.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no iFix.lv Support Pārstāvja atbilde 30.09.2021

Veikals klientam ir izmaksājis naudas līdzekļus par preci.

Komentāri (3)

MURAKAMI 21.09.2021

[slēpt]@inbox.lv
Напишите в ДОПОЛНИТЬ ЖАЛОБУ не хватающее слово от майла.
Uzrakstiet "Papildināt sūdzību" trūkstūšo e-pasta vārdu.

S SIA V.T.Invest 21.09.2021

[slēpt]@inbox.lv

S SIA V.T.Invest 21.09.2021

sjums(ed)inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes