Ifixv - Krāpšana

Gribu informēt par SIA "Datori un Co" (tiešsaistē ifix.lv) krāpniecisku darbību.

28. novembrī pasūtīju trauku mazgājamo mašīnu ifix.lv. Izvēlēju apmaksu birojā. Tajā paša diena man bija izsūtīts rēķins. Pēc telefona zvana, menedžeris sacīja ka var doties birojā un apmaksāt tur skaidrā naudā. Avotu iela 69 iedevu naudu (330 eur) menedžerim (Romans vai Dmitrijs). Nekādu čeku viņš neiedeva paskaidrojot, ka ir izrakstīts rēķins. Uz rēķīna ievietoja firmas zīmogu, ka arī apstiprināja pa e-pastu, ka prece ir apmaksāta un pasūtīta. Pēc divām dienām saņemu preci (Bosch SKS62E32EU).

Mēģinot uzstādīt trauku mazgājamo mašīnu, izrādījās, ka ūdens novadīšana šajā konkrētajā modelī neļauj to uzstādīt nišā virtuvē. Paziņoju ifix.lv ka diemžēl prece būs atgriezta, jo nav iespējas to uzstādīt. Tā ka prece bija nopirkta tiešsaistē patērētājam ir tiesības izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāra dienu laikā. Mašīna nebija pieslēgta pie ūdens, viss oriģināls iepakojums bija saglabāts. 02.12.2022 prece tika atgriezta veikalā Avotu iela 69.

Līdz šim brīdim, 04.01.2023 naudas atmaksa netika veikta. Rakstot ifix.lv saņemu atbildi, ka prece vēl nav pārdota, tāpēc man jāgaida kamēr veikals realizēs preci. Likuma nav noradīts, ka patērētājam ir jāgaida preces realizāciju.

Tādējādi, jau mēnesi man nav ne preces, ne naudas. Manuprāt tā ir krāpšanā.

04.01.2023

J

R RunčaĶepa 05.01.2023

Ne tad rakstat iesniegumu ifix.lv ar lūgumu atmaksāt naudu kopā ar procentiem par atmaksas kavējumu, uzreiz arī rakstat iesniegumu PTAC, par to, ka nauda nav atmaksāta 14 dienu laikā no atgriešanas brīža.

A vienu sūdzību nepietiks.

H halavapull 19.04.2023

ja tā ir taisnība , tad viss būs . krāpnieki mums patīk , maize jāpelna