LV RU
www.sudzibas.lv iFix.lv Datori Un Co SIA nodarbojas ar krāpšanu

Ifixv - Datori Un Co SIA nodarbojas ar krāpšanu

Uzņēmums SIA "Datori Un Co" (www.ifix.lv) nodarbojas ar krāpšanu un pasūtīto tālruņu modeļu vietā pārdot ķīniešu viltojumus.

Septembrī (09.09.2019) pasūtījām 7 telefonus Xiaomi Redmi Go 8Gb Black Pie Ifix.lv veikala (sia "datori un co") , telefonus apsolīja piegādāt nedēļas laikā, gaidījām tos gandrīz 3 nedēļas, pēc daudziem lūgumiem un vēstulēm viņiem mēs beidzot tos saņēmām (šie telefoni mūsu uzņēmumam bija nepieciešami steidzami) . Atverot telefonu kastes, mēs bijām nepatīkami pārsteigti, jo telefoni neatbilda tam, ko mēs esam pasūtījuši no šī biroja, xiaomi modeļus mēs kastēs neatradām, bet atradām kaut kādus ķīnas ražojuma telefonu modeļus, un visi telefoni bija ķīniešu viltojumi bez modeļu nosaukuma, bez jebkādam dokumentiem utt. Mēs uzrakstījām viņiem vēstuli ar lūgumu paskaidrot kā tas varēja sanākt, un kāpēc telefoni neatbilst tiem par kuriem mēs samaksājam šim uzņēmumam naudu? Firmas menedžeris sākumā mēģināja mūs pārliecināt, ka tas ir tieši tas modelis, kuru mēs pasūtījām, bet kad trešo reizi saņēma no mums vēstuli kurā bija pievienotas bildes ar šiem ķīnas ražojuma telefoniem (nosūtījām gan ārējus parametrus, gan iekšējus iestatījumus) un tikai tad menedžeris piekrita un atbildēja mums, ka viņš noskaidros pie saviem partneriem, pie kuriem savukārt fixit.lv pasūtīja šos telefonus, kāpēc tā vispār varēja sanākt kā arī norādīja kā līdzīgs gadījums notiek pie viņiem jau otru reizi. Mēs atvedaām sia "datori un co" telefonus atpakaļ uz viņu biroju 11.10.2019, parakstījām pieņemšanas-nodošanas aktu, un arī tad šī firma apsolīja mums kā naudu atgriezīs mums 1 mēneša laikā, jo telefonus ir nepieciešams sūtīt atpakaļ partneriem un piegādātājiem ķīņā un tikai tad ifix.lv saņems naudu atpakaļ un atgriezīs to mums. Mēs bijām pretimnākoši un sarunājām, ka gaidīsim mūsu naudu mēnesi, lai gan nav skaidrs, kāpēc mums jāgaida kamēr ķīnieši viņiem atdos naudu, jo mēs maksājām ifix.lv birojam, nevis ķīnai. Katru reizi, visus 3 mēnešus, viņi mums solīja, ka jau drīz un kā palika tikai 2-3 dienas un nauda būs beidzot atgriezta.
Šodien ir 17.01.2020 no visas mūsu apmaksātas summas 444,00 eiro apmērā mēs no viņiem esam saņēmuši 19. Decembrī tikai 100,00 eiro, protams tas notika tikai pēc mūsu daudzām vēstulēm atgriezt mūsu naudu beidzot mums atpakaļ!
Mums vairs nav cerības atgūt no SIA "Datori Un Co" naudu, tāpēc lieta ir iesniegta tiesā.

Dīvaini arī tas, ka šie tālruņu modeļi Xiaomi joprojām atrodas ifix.lv mājas lapā un norādīts kā prece “ir noliktavā”.

17.01.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

An

Komentāri (7)

Tu Turkey901 17.01.2020

Kurš pasūta 7 telefonus aizdomīgā interneta vietnē, kad ir pa pilnam lielu un atpazīstamu tirgotāju?!

Vi vitols 17.01.2020

Jums ir jāgriežas patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

"ķīnas ražojuma telefonu modeļus, un visi telefoni bija ķīniešu viltojumi " - kā nav kauna! Xiaomi taču tik populārs amerikas brends. :D

NEVAJAG CILVĒKUS MALDINĀT! Xiaomi ir ĶĪNU kompanija!

Тип Публичная компания
Основание 6 апреля 2010 год[1]
Основатели Лэй Цзюнь
Расположение Флаг Китайской Народной Республики: Пекин[2]
Ключевые фигуры Лэй Цзюнь (CEO)
Лин Бин (президент)
Ману Кумар Джейн (вице-президент мирового рынка)
Отрасль Бытовая техника
Продукция Бытовая и мобильная электроника
Операционная прибыль ▲ 174,915 млрд ¥ (~24,5 млрд $)(2018)
Чистая прибыль ▲ 13,478 млрд ¥ (2018)
Активы ▲ 145,228 млрд ¥ (2018)
Число сотрудников

16 683 чел. (31 декабря 2018)[3]

"Šodien ir 17.01.2020 no visas mūsu apmaksātas summas 444,00 eiro apmērā mēs no viņiem esam saņēmuši 19. Decembrī tikai 100,00 eiro" - https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_go-9534.php
Price € 91.78 / $ 75.98 / £ 80.50 / ₹ 4,299

An an110 21.01.2020

Paldies visiem par komentāriem, mēs zinām, kā XIAOMI ir Ķīnas telefona modele.
Rūna bija par to, kā SIA Datori Un Co līdz šīm brīdim neatgrieza mums atpakaļ mūsu iemaksāto naudu, kā arī mēs nesaņemam tieši XIAOMI, bet modeli R11 par 15 dolāriem, ieslēdzot tos kuriem ekrānā mirgoja ķīniešu rakstzīmes, telefoni patstāvīgi izslēdzas, par tālruņu ātrumu mēs pat nerunāsim.
Mūsu firmai bija nepieciešami tieši XIAOMI MODELES. Pasūtot un samaksājot par noteiktu tālruņa modeli, jūs vēlaties saņemt tieši viņu, nevis kādu citu nefunkcionējošu ierīci no apšaubāma ražotāja.

Lūdzu, links uz telefonu kurš mums bija nepieciešams un kuru mēs nopērkam pie ifix.lv:
https://ifix.lv/?cat=&sub_cat=&item=2697&lang=lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes