CrazyDeal.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

CrazyDeal.lv - Sūdzības un atsauksmes

Crazydeal.lv - Krāpšana

Krāpšana Вот уже месяц не могу получить заказанный и оплаченный товар. Товар заказан 07.12.2016. и первая дата получения была с 17.10. по 31. 12 2016.,но до сих пор веду с ними переписку, но ответа пока нет и на звонки они не отвечают! Ужасное обслуживание клиентов! Прошу всех объединиться и подать официальную жалобу в соответствующие органы. Я сейчас точно знаю, что за невыполнение обязательств при сумме более 50 евро можно обратиться в суд!!!

Crazydeal.lv - Krāpšana

Krāpšana Vairāku preču piegāde tika solīta pagājušā gada jūlijā, tad tika atlikta no mēneša uz mēnesi. Pieprasīju atdot atpakaļ naudu pagājušā gada novembrī, solīja 14 dienu laikā. Pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem, kad atkal tika doti solījumi, joprojām neesmu to saņēmusi. Es brīdināju, ka sūdzēšos, tagad esmu spiesta to darīt.

Crazydeal.lv - krāpšana

krāpšana 12.augustā pasūtīju preci (alus balonu) interneta vietnē Crazydeal ar piegādes termiņu no 28.08.2016. līdz 03.09.2016. Kad noteiktajā termiņā preces nebija, sazinājos ar veikalu, kas laipni paskaidroja, ka prece būs divas nedēļas vēlāk. Tā tas turpinājās divus mēnešus līdz man apnika un es paziņoju, ka preci vairs nevēlos, lai atmaksā atpakaļ naudu. Man vēl laipnāk atbildēja, ka ļoti atvainojoties, pirkumu anulējot un 14 dienu laikā atgriezīšot naudu. Pagāja 14 dienas, 20 dienas atkal rakstīju...

Crazydeal.lv - Не могу получить товар. Пошел третий месяц со дня покупки.

Не могу получить товар. Пошел третий месяц со дня покупки. Не могу получить заказанный и оплаченный товар. Товар заказан 02.10.2016. и первая дата получения была 16.10.2016.,но до сих пор веду с ними переписку. Пишут,что нет товара и назначают очередную дату получения,хотя при заказе было заявлено,что товар есть в наличии. При этом, не они извиняются за не выполнение своих обязательств,а самой нужно у них требовать объяснений в задержке получения товара.

Crazydeal.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Tika nopirkts kupons, taču piegādes termiņš vispirms tika pārcelts no oktobra beigām uz novembra beigām, bet tagad: Labdien! Šis pasūtījums var tikt piegādāts tikai pirmajā janvāra nedēļā. Atvainojamies par neērtībām. Ar cieņu, CrazyDeal

Crazydeal.lv - Krāpšāna

Krāpšāna 2016.g. 1.augustā pasūtīju vairākas preces šajā interneta veikalā, kā dāvanu saviem dvīņu bērniem (24 gadi). Protams, prece netika ne piegādāta solītajā datumā, ne atsūtīts brīdinājums par preces aizkavēšanos. Ak, cik naudas jau esmu iztērējusi zvanot šai kompānijai!!! Sazvanīt grūti, tikai vienu reizi atbildēja, bet, izrādas, ka automātiskā atbildētaja viena atbilde vien maksa 75 centi!!! Rakstīju prasības- beidzot man piegādāt preci, bet, vienmēr tiek pārcelts uz nākošo mēnesi. Tā jau ta...

Crazydeal.lv - KrĀpšana

KrĀpšana Labdien ! Preci pasūtīju jūnija vidū , preci neesmu vēl šobaltdien saņēmusi . Sola katru reizi citu datumu . Lūdzu atgriezt savu naudu , un summa nav maza , uz ko mani ignorē , un atbild vienu un to pašu , ignorējot manis rakstīto , un kur nu vēl uz naudas atgriešanu .

Crazydeal.lv - Krāpšana

Krāpšana Iegādājos preci saskaņā ar kuponiem. Kad pienāca preces saņemšanas laiks, man neviens neinformēja, ka prece aizkavējas, tāpēc zvanīju pati, lai noskaidrotu kur tad ir manas preces. Tas bija 23.08.2016. Kad saņēmu paskaidrojumu, kad prece aizkavēsies, es atcēlu pasūtījumu un vienojāmies, kad saņemšu samaksāto naudu DIVU nedēļu laikā, atpakaļ uz savu konta numuru. Nu jau ir 27.10.2016., bet manas naudas nav joprojām. Zvanu jau kopš 24.10.2016. un tieku "barota" ar šodien - maksimāli rīt, nauda...

S Solvita 27.10.2016
Komentāri 0 Pakalpojumi

Crazydeal.lv - Krāpšana

Krāpšana 3.08 pasūtu preci ar piegādi 2×8,79 € +piegāde Līdz 21.09.nesaņemu preci un rakstu e pastu un ludzu anulēt pasūtijumu. Atbilde ir,ka pasūtījums anulēts 24 dienu laikā atgriezīs naudu. 12.10.vēl neesmu neko saņēmusi. Rakstu atkal. Atvainojas un gaidiet naudu. 14.10.saņēmu tikai 8.79€ Rakstu atkal... Stulbs jautājums no firmas- vai arī otru pasūtījumu vēlaties anulēt? Bet man bija viens kopīgs pasūtījums kuru gribēju anulēt. 17.10.saņēmu e pastu- anulēsim. 24.10.saņemu otru pusi bez pasta...

Crazydeal.lv - Krāpšana

Krāpšana Jau 16. augustā pasūtīju preci, un samaksāju, 25.septembrī rakstīju uz e-pastu un atnāca atbilde, ka manai precei pagarināta akcija. Gaidīju nākamo termiņu, kurš beidzas 1.oktobrī.Preci nesagaidījusi 30.septembrī sūtīju atkal uz e-pastu ziņu lai atmaksā man atpakaļ naudu, jo preci neesmu saņēmusi šoreiz neviens neliekas ne zinis nav ne naudas ne atvainošanās par sagādātajām neērtībām.

Crazydeal.lv - Krāpšana, neatdod naudu, nepiegādā preci

Krāpšana, neatdod naudu, nepiegādā preci Sveiki vēlreiz! Šodien uzrakstīju sūdzību PTAC un Eiropas komisijai - piezvanīju Crazy deal un pateicu, lai beidz vāvuļot par grāmatvedības problēmām, ka pilnīgi neinteresē - nebiju laipna un nebiju saprotoša, pateicu, ka esmu jau iesniegusi sūdzības. Un, neticēsiet - tikko man tika atdota nauda! Nezinu, vai jau Eiropas komisija reaģēja vai PTAC, vai viss kopā, taču krāpnieki CrazyDeal atdeva naudu. Nekavējiet laiku un sniedziet sūdzību PTAC un turpat būs links arī uz Eiropas komisiju. Lai izdodas atgūt naudu!

E ewe 12.09.2016
Komentāri 4 Kosmētika

Crazydeal.lv - Nepiegādā preci, neatdod naudu

Nepiegādā preci, neatdod naudu Nepasūtiet preces interneta veikalā Crazydeal.lv , jo preces varat nesagaidīt nekad .Katru reizi kaut kādi atgadījumi. Ļoti nekvalitatīvs serviss. Neatgriež naudu, pat ja preces nav nonākusi līdz jums. Lai atgūtu naudu, iesiastīju Patērētāju tiesību aizsardzību centru un Eiropas komisiju.

E ewe 12.09.2016
Komentāri 1 Kosmētika

Crazydeal.lv - Krāpšana

Krāpšana Mīļie cilvēki, neiegādājieties kuponus crazydeal.lv. Neiegūsiet ne preci, ne arī atgriezīs naudu. Savas muļķības dēļ (nepaskatījos atsauksmes par šo interneta veikalu) iegādājos šeit 2 kuponus, termiņā nevienu no precēm nesaņēmu, sūtīja vismaz 4 reizes milzīgas atvainošanās vēstules par termiņu pagarinājumiem. Atsaucu savus kuponus un lūdzu atgriezt naudu. Nu jau pagājis vairāk kā mēnesis nauda nav atgriezta...bet crazydeal.lv turpina tirgot neesošas preces un ievākt naudiņu. Super! Protams cīņu turpinu, iesniedzu iesniegumu PTAC.

Crazydeal.lv - Naudas neatgriešana

Naudas neatgriešana Ļoti zems klientu serviss. Pēc nepiegādātām precēm netiek atgriezta nauda, kaut būtu jāpabrīdina klients, ka prece kavēsies un nekavējoties jāpiedāvā atgriezt naudu. Rodas sajūta, ka viņi apzināti gaida, ka cilvēks nesekos līdzi pasūtītajai precei. Pēc saziņas ar interneta veikalu tikai sola naudu atmaksāt konkrētā termiņā, bet tas netiek izpildīts. Aizbildinās ar grāmatvedības problēmam mēneša garumā. Beigās nav ne preces, ne naudas. Nevienam neiesaku uzsākt šo nebeidzamo loku ar Crazydeal.lv.

Crazydeal.lv - Nekvalitatīvas reitūzas

Nekvalitatīvas reitūzas Nopirku 1.9.2016 Kompresijas reitūzas sievietēm Peachy Pink -79% 10.39€ Uzvilku un pēc mirkļa pamanīju, ka reitūzas uzirušas. Kā var manta, kas it kā maksajusi 45 euro uzvesties kā vislētākā zeķbikse, pat tās uzreiz neirst. Nepērciet Peachy Pink produkciju.

S Santa 02.09.2016
Komentāri 0 Apģērbs

Crazydeal.lv - Nepiegādāta prece

Nepiegādāta prece Š. G. Aprīļa mēnesī pasūtīju preci (apavu organizētāju) , ar piegādes periodu no 05. 05 līdz 20. 05. Tā jau likās ilgi, bet ok, gaidīšu. Pienāk termiņš, atnāk epasts ka prece būs piegādāta jūnijā. Ok, gaidīšu. Jūnijā atcerējos, ka aprīlī pasūtīju apavu plauktu. Rakstu atkal. Pārceļ uz jūliju. Jūlijā atkal rakstu tipa, ko es sagaidīšu ātrāk - Ziemassvētkus vai apavu plauktu? Atkal pārcēla uz augustu. Bet kad šodien atkal pārcēla piegādi uz septembri, tad saprotu, ka kaut kas īsti nav kārtībā!...

Crazy deal - Slikts serviss

Slikts serviss Второй раз воспользовалась их услугами. В купоне оговорена дата поставки купленного товара. Спустя месяц после оплаты. Немалый срок. Но вот прошел месяц (как и в первый раз). Поинтересовалась, а где собственно покупка? Мне прислали кучу извинений (как и в первый раз). И попросили подождать еще месяц! И зачем мне нужна летняя блузка осенью? НИКОГДА БОЛЬШЕ не воспользуюсь их услугами и Вам не советую

Crazydeal.lv - Обман

Обман Внимание! Uzmanība! Crezydeal продолжает рекламировать и продавать товар не соответствующий действительности! Важная информация для покупателей товара: Лучший сжигатель жира! Капсулы T5 для безвозвратной потери веса до -73% (Labākais tauku dedzinātājs! T5 kapsulasneatgriezeniskai svara zaudēšanai līdz -73%) https://ru.crazydeal.lv/vaata-pakkumist/parim-rasvapoletaja-t5-kapslid-jaavaks-k... На рекламной картинке товара надпись на упаковках под надписью Т5 указано...

W www1 04.07.2016
Komentāri 1 Tirdzniecība

Crazydeal.lv - Slikts serviss, krāpšana!

Slikts serviss, krāpšana! Standarts - par preci un sūtīšanu samaksāts, bet no tās ne miņas, ne ziņas. Uz e-pastiem un zvaniem neatbild, jeb norādītais telefona numurs neeksistē vispār, vai arī ir atslēgts. Ir jādara kaut kas lietas labā- cik cilvēki ir apkrāpti un palikuši ar gariem deguniem un cik vēl tādu būs??!!!?? Kamēr šī kompānija bezkaunīgi uzvārās uz mūsu rēķina..

C Crazydeal 27.06.2016
Komentāri 1 Apģērbs

Crazy deal - Slikts servis. Bojatas un lietotas preces

Slikts servis. Bojatas un lietotas preces Slikta apkalpowana. Bojata prece un jau lietota. Naudu neatgriez. Preci gajdam jau ka 2 menewi. Uz telefonu vinji neatbild un e-pasta ar neatbild bet ja atbild tad tik sola par pagarinawanu precu pasutijuma. Ne vienam neietejktu stradat ar wo kompaniju un kautko pasutit. Ta ka kuram patik kuram ne. Mes jau lasijam komentarus par wo kompaniju. Daudziem ir pretenzijas