Crazydeal.lv - Krāpšāna

2016.g. 1.augustā pasūtīju vairākas preces šajā interneta veikalā, kā dāvanu saviem dvīņu bērniem (24 gadi). Protams, prece netika ne piegādāta solītajā datumā, ne atsūtīts brīdinājums par preces aizkavēšanos. Ak, cik naudas jau esmu iztērējusi zvanot šai kompānijai!!! Sazvanīt grūti, tikai vienu reizi atbildēja, bet, izrādas, ka automātiskā atbildētaja viena atbilde vien maksa 75 centi!!! Rakstīju prasības- beidzot man piegādāt preci, bet, vienmēr tiek pārcelts uz nākošo mēnesi. Tā jau tas velkās 4 mēnešus. Uzrakstīju iesniegumu patērētāju aizsardzības birojam, bet viņi liek rakstīt uz Eiropas PTAB. Būs jau tā jādara, jāraksta. Pateikšu manas aizdomas, kas notiek ar mūsu ieskaitīto naudiņu šajā Igauņu interneta veikalā- VIŅI APGROZA šos naudas apjomus un no procentiem gūst peļņu, vai arī viņiem jau izveidota ĀTRO KREDĪTU aizdošanas banka, kas pelna procentus. Ak mēs nelaimīgie Latvijas pilsoņi!!