www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv Krāpšana, nepiegādā preces

Crazydeal.lv - Krāpšana, nepiegādā preces

25.10.16.iegādājos no Crazydeal Group OÜ 2 preces ar piegādes termiņu no 10-16.11.2016.
27.11.16 es uzrakstīju e-pastu uz [slēpt]@crazydeal.lv, lai uzzinātu, kur pazuda mans sūtījums. Man atbildēja, ka sūtījums kavējas no piegādātāja un būs tikai jaunā pagarinātā piegādes laikā no 2017.gada 2.-8.janvārim.
Nesaņemot sūtījumu arī pagarinātā piegādes termiņā, es 11.01.17 uzrakstīju viņiem e-pastu ar jautājumu par sūtījumu, bet , diemžēl, nekādu atbildi nesaņēmu. tad 24.01 es atkārtoti uzrakstīju un atbildes nebija. 20.februārī es uzrakstīju vēl vienu e-pastu ar lūgumu atgriezt naudu, bet atkal mani ignorēja.
24.02. iesniedzu pieteikumu PTAC (ECC Latvia) un tagad gaidu, kad kaut kas, IESPĒJAMS, notiks.
Pilns internets ar mājaslapām ar sūda precēm, tagad nav zināms, kur var pirkt, kur nē.

I

E Egils Ezis Varlamovs 25.02.2017
Nesanemu

Nesanemu pasutijumu. Uz tel neatbild uz e pastu ari.

M Macc 08.03.2017

Lielākajos ziņu portālos bija rakstīts, lai neiepērkaties tur :-)

Krāpšana

Lūdzu atgriezt naudu par nepiegādāto preci.