www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv Beidzot atguvu ilgi gaidīto naudu

Crazydeal.lv - Beidzot atguvu ilgi gaidīto naudu

Es biju pasūtījusi Oktobrī 2016 Ziemassvētku dāvanas, arī daļas neatnāca, pēc tam paši decembrī man veica anulāciju, jo nevarēja preci piegādāt, es ilgi cīnījos ar viņiem, lai atgūtu naudu, rakstīju katru dienu e pastus, uz visiem zināmajiem, draudēju, u.t.t kamēr vispār mani sāka ignorēt, un vispār neko vairs neatbildēja. Es iesniedzu sūdzību ptac, nosūtīju visus dokumentu pierādījumus, sarakstes, un maksājuma uzdevumu, PTAC VISU info nosūtīja uz Igaunijas aizsardzības centru, tagad beidzot pa 4 mēnešiem esmu atguvusi NAUDU, jo nauda bija paliela, gandrīz 100 eur.

T teemo 23.01.2017

visi zog shaj latvija

G Gandrīz apkrāpta 24.01.2017

Nu šajā gadījumā tā ir Igaunija, nevis Latvija.

ģ Ģiedra Smilškalne 24.01.2017

Pilnīgi piekrītu. Man ir tieši tāda situācija.
Ceru,ka man arī izdosies.
Ar šodienu tel. pa, kuru varēja zvanīt 26713560 vairs neeksistē.
Nezinu vai tikai man vai vispār.

G Gandrīz apkrāpta 24.01.2017

Es tikko info atradu, ka dalās īpašnieki pašreiz, arī notiek kaut kādas sistēmas izmaiņas, tel, visiem vairs nav pieejams, es ar domāju, ka mani jau nobloķēja, e pasti bija ignorēti 1.5 mēnesi. Firma ir Igauņu, tāpēc sūtiet sūdzību uz PTAC un tālāk tiks veikta pārsūtīšana uz ECC, droši vien viņi par šo lietu painteresējās, jo naudu atguvu, pēc 3 mēnešu cīņas, bet kopumā pēc pasūtījuma pilni 4 mēneši pagāja.