www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv Krāpšana, neatdod naudu, nepiegādā preci

Crazydeal.lv - Krāpšana, neatdod naudu, nepiegādā preci

Sveiki vēlreiz!
Šodien uzrakstīju sūdzību PTAC un Eiropas komisijai - piezvanīju Crazy deal un pateicu, lai beidz vāvuļot par grāmatvedības problēmām, ka pilnīgi neinteresē - nebiju laipna un nebiju saprotoša, pateicu, ka esmu jau iesniegusi sūdzības.
Un, neticēsiet - tikko man tika atdota nauda! Nezinu, vai jau Eiropas komisija reaģēja vai PTAC, vai viss kopā, taču krāpnieki CrazyDeal atdeva naudu.
Nekavējiet laiku un sniedziet sūdzību PTAC un turpat būs links arī uz Eiropas komisiju.
Lai izdodas atgūt naudu!

E

I inuta123 26.09.2016

Man arī tā būs jādara jo prece nepiegādāja ,bija jau aprīlī jāsaņem un tik pagarināja ,atteicos šo mēness bet naudu solīja atgriezt 14 dienu laikā un nekā ,arī vāvuļoja par grāmatvedības problēmām.

E ewe 27.09.2016

Lai izdodas!

I inuta123 28.09.2016

Sveiki! Dabūju naudiņu atpakaļ,arī uzrakstīju vakar ja netiks atgriezta nauda ,ta iesniegšu sūdzību PTAC un Eiropas komisijai un šorīt jau saņēmu.

I indra123 28.09.2016

tIKKO ZVANIJU VINIEM UN SANEMU TADU PASU ATBILDI, gramatvedibas problemas. Runaja nicinosaa tonaa. Tatad darisu tapat kaa jus, iesniegsu PTAC.