Crazydeal.lv - Krāpšana

Iegādājos preci saskaņā ar kuponiem. Kad pienāca preces saņemšanas laiks, man neviens neinformēja, ka prece aizkavējas, tāpēc zvanīju pati, lai noskaidrotu kur tad ir manas preces. Tas bija 23.08.2016. Kad saņēmu paskaidrojumu, kad prece aizkavēsies, es atcēlu pasūtījumu un vienojāmies, kad saņemšu samaksāto naudu DIVU nedēļu laikā, atpakaļ uz savu konta numuru. Nu jau ir 27.10.2016., bet manas naudas nav joprojām. Zvanu jau kopš 24.10.2016. un tieku "barota" ar šodien - maksimāli rīt, nauda jau būs ... grāmatvede esot izskaitījusi.
Pirmkārt, ja es netīšām nebūtu atcerējusies, ka naudas man joprojām nav, visticamāk, tā arī tur paliktu un neviens man to neatmaksātu, otrkārt, katru dienu meli - nauda ir izskaitīta. Jo cik man zināms, neviena banka naudu neskaita divas diennaktis.