BTA

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

BTA - Sūdzības un atsauksmes

BTA - KASKO

KASKO Ночью, в ноябре, взломали гараж и " почистили" его вместе с машиной. Через 3 дня нашли побитую и пустую (ремонт на 4000Ls). Отказали в выплате т.к. ключ был найден в машине. Страхуясь в ВТА учтите, что будет сделано всё от ВТА чтобы не выплачивать возмещение.

BTA - Netaisnība

Netaisnība Novembra pēdējās dienās man nozaga autina aizmugures skata sānu stiklus.Taa kā ta tas notika piektdienas naktī, tad izmantoju "superīgo" BTA diennakts pakalpojumu, pieteicu negadījumu i-netā, vinu mājas lapā. Pienāca pirmdienas pēcpusdiena, man atzvanīja BTA meitene un teica, ka man ertākajā laikā vajadzētu ierasties pie viņiem, ko arī darīju tavākajā brīvajā laikā. Kad ierados man teica lai es braucu uz tuvāko Policijas iecirkni un rakstu iesniegumu.O.K. devos uz tuvāko iecirkni, tur mani...

BTA - Nemaksā atlīdzību

Nemaksā atlīdzību Nekad neapdrošiniet BTA. Tie ir krāpnieki, BTA ir krāpnieki. BTA pierunā vainīgo pusi, lai tie uztur muļķīgu nevainīgā pozu (kaut gan paši iepriekš ir atzinušies), tadējādi, radot iespēju krāpniekiem BTA nemaksāt atlīdzību. Neapdrošini BTA

BTA -

Apdrosinašanas sbiedriba BTA ir pilnigi krapnieki ja vini redz ka civiltiesiskai auto apdrosinasanai bus jaizmaksa liela nauda tad pazino eksperti ka ir braukts nepareizi, ja BTA uzskata ka es vinus apmeloju tad varat zvanit 9457437, bet diemzel ja butu kaut mazaka aizdoma ka biju vainigs avarija tad celu policija man atnemtu tiesibas,

BTA -

Avaaraija neesmu vainiigs nu piedaavaa man servisu aizdenu autinju 2 nedeelju vietaa man taisa 1.5 meeneshi kvalitaate galiigi garaam.

BTA -

Jaa.... firmas nosaukums jau prestizzs,un prasiibas darbiniekiem arii.... alga pirmie triis meeneshi apm. 80 lvl, peec tam jau pacelj par kaadiem 10 latinjiem.... tad padomaajiet kaadi speciaalisti tur straadaa.... priekshnieciiba vispaar- vienas vieniigas vecmeitas, iignas, sliktaa omaa muuzziigi, bet ausis pieziepeet prot,tas gan tur augstaa liimenii, teelo no sevis sniegbaltiites........