www.sudzibas.lv BTA BTA KASKO

BTA - BTA KASKO

Es ari kadus 2. d. atpakal saskaros ar BTA. man bija KASKO. protams, ka kad es nosledzu ligumu, ar mani tik skaisti runaja utt, stastija par pasrisku un es jautaju, tatad sanak, ka pasrisks darbojas, kad es ar savu masinu kadam iebraucu un es biju vainiga, tad pielietosies pasrisks? man atbildeja, ka ja, tikai tad, kad es uztaisisu avariju, tad pielietos pasrisku. reali - pasrisks darbojas visas situacijas, pat ja tev uz masinas nokrit koks, vai kads akmens trapas un izsit lukturi, ari tu pats te esi vainigs un tik maksa to pasrisku. nu bet ne par to ir stasts.

man braucot trapijas kads akmentinsh un sasitas miglas luktura stikls. nolemu izmantot KASKO. braucu, tur protams, ka man atteica, jo darbojas pasrisks. (kas ari savukart ir loti stridigs. piemeram man bija pasrisks 70 Ls, viss, kas maksas vairak - remontes BTA., otra veida pasrisks, kuru man piedavaja pirms es parakstiju ligumu - vini maksa 100 Ls, bet ja remonts ir 101 Ls, tad vini nemaksa neko, es izvelejos to 70 Ls. ja miglas lukturis maksa 80 Ls, tad + darbs, vini mierigi vareja novertet to remontu par vairak neka 100 Ls, bet ta ka es panemu to 70Ls pasrisku, tad vini noverteja, ka so lukturi var atrast letak par 70 Ls. ta ka vini jebkura gadijuma noverte sev par labu.)
kad pati salaboju to miglas lukturi, zvaniju uz BTA un prasiju, vai man japiebrauc pie viniem, lai vini piefikse to, ka esmu to salabojusi, lai (ja notiks avarija un atkal sabojasies sis miglas lukturis) vini man nevaretu atteikt to remontet, jo man vins jau bija salauzts. BTA man atbildeja, ka ir jabrauc un japarada. atbraucot uz BTA (to centru pie Arena Riga) gaju otraja stava un pie informacijas jautaju, kur man jagriezas, lai nofotografe - piefikse, ka esmu izremontejusi to lukturi.
man saka: "mums nekas nav jarada, mes jums ticam"
es: "man pa telefonu teica, ka ir japarada"
BTA: "ne, ne, brauciet majas"
es: "kas bus, ja es noklusu avarija, sasitisu miglas lukturi, tad brauksu pie jums, jus man teisiet, ka to neremontesiet, jo tas jau bija sists."
BTA: "neviens jums ta neteiks, neraizejaties, ejiet majas"
es jau pagriezos un grasijos iet prom, tad pa trepem jau gaju un padomaju, ka vini man stasta kkadas mulkibas un es stavesu uz sava, atgriezos, saku: "pasauciet to, ar kuru es runaju pa telefonu, un kas man atbildeja, ka jaatbrauc un jaatrada"
ta sieviete pasauca citu darbinieci, pastastija to situaciju uz ko ta otra atbild: "ne, ne, brauciet majas"
es vinai atkartoju savu tekstu, vina atkal teica, ka nevajag neko radit, tad es teicu, ka neaiziesu no sejienes, kamer vini nepiefikses to, ko esmu izremnotejusi ja vini atsakas to darit, tad lai uzraksta to rakstiska forma. tad tas sievietes pasauca citu darbinieku un tad atbildeja, ka ja, ir janofotografe, tulit atnaks eksperts un piefikses to.

J

Komentāri (10)

D Dīdī 27.08.2010

Laba mācība mums pārējiem ka jāpastāv uz sava un nevajag pēctam pīkstēt:) Paldies:)

D Druu 27.08.2010

Es domāju, ka ta drīzāk ir mācība neņemt KASKO BTA un tamlīdzīgās iestādītēs...

J Juris01 27.08.2010

Uzraksti uz kalkulatora skaitļus 3507 un pagriez kalkulatoru par 180 grādiem, izlasi.

O o 27.08.2010

un tādai klientei vari stāstīt ko vēlies, viņa vienalga dzirdēs kaut ko savu...

G GG 29.08.2010

Cilvēks pilnīgi pareizi darīja. Jo, ja tiešām notiktu vēlreiz negadījums, neko viņai BTA nemaksātu. Jautājums, vai ir vispār vērts BTA apdrošināšanu pirkt, joprojām paliek atklāts.

I Imants 30.08.2010

BTA ir nīkuļi, pats nožēloju kad noslēdzu līgumu ar viņiem, vnk nākamreiz samaksāšuy vairāk un iešu pie citiem!

Iebarucu bedrē Rīgas centrā un protams izsaucu CP lai piefiksē skādi un lai varu mierīgi dabūt noBTA kompensāciju, aizbraucot pie viņiem lika samaksāt pašrisku kas attiecīgi ir 70 ls, bet kaut kā tajā brīdi sapratu kad laikam skāda ir zemāka par to pašrisku ko iemaksāšu t.s. 70 ls, sarunāju ar viņiem kad nogaidīšu un padomāšu, aizbraucu līdz čoman - strādā servisā un viņš apgalvoja kad remonts ir max. 40-50 ls {oficāli}...

Rezumē : Pats iebraucu bedrē {ir skāde} barucu uz BTA samaksāju pašrisku 70 ls, viņi sataisa par 40-50 ls uzvāra sev apm. 20 ls un ja būs nākamā skāde vai ķibele notikusi tad būs man pašrisks jāmaksā 100 ls un tā uz augšu!!!
Paldies dievam beigsies KASKO septembrī un atteikšos no BTA un meklēšu labākus variantus!!!

Fuij Fuij KASKO!!!

G Gredzens 30.08.2010

vēl viens gudrinieks Imants. Kaut ko pīkst, ņaud, nomelno, bet pats pilnīgs īblis, ka pieteica negadījumu vispār... Vai arī, kāda starpība, cik skāde, ja izvēlējies remontu un iegādājies polisi ar 70LVL pašrisku.

A aivarsk 01.09.2010

Nav pārdevēju, kas smādē savu preci,
... apdrošināšanas produktu ekspertam bija jāprasa padoms ...

V Valentīna 26.09.2010

www.apartneri.lv - šie ir mani brokeri. Viņi man izstāsta visu ko maksā apdrošināšana un ko nemaksā un palīdz arī, kad gadās ķibele. Es viņus saucu par saviem eņģeļiem.

Z Zinaida 13.02.2011

Julija, eto no tvoja avarija?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes