BTA - KASKO

Ночью, в ноябре, взломали гараж и " почистили" его вместе с машиной. Через 3 дня нашли побитую и пустую (ремонт на 4000Ls). Отказали в выплате т.к. ключ был найден в машине.
Страхуясь в ВТА учтите, что будет сделано всё от ВТА чтобы не выплачивать возмещение.

B Baņkieris 21.02.2009

Jā! Diemžēl ar to BTA tā ir!
Mans ģimenes ārsts kā uzzināja, ka esmu apdrošinājies BTA, tā uzreiz pateica, ka būs problēmas! Labi, ka es vismaz pašlaik neslimoju! Tā reizi gadā apciemoju ārstu lai pārbauda!

U uh 21.02.2009

A kak kļuč okozalsa v mašiņe?

S sab 23.02.2009

Da, s kljuchim cto-to nestikovochka u vas.

B BTA 24.02.2009

Pašam nav sliktas pieredzes (nav arī labas), bet draugam izgāja gluži plāni.
Tā pat veselības apdrošināšana - sievai bija, visai murgaini.

S santa 24.04.2009

liguma nosacijumus vajag lasit!! aizdedzes atslegu nevar atstat masina! butu praties izlasit nosacijumus, nebutu tagad te galva jalauza. pats vien vainigs

X XoXoJl 12.05.2009

уважаемый, в самом деле, надо читать условия договора.БТА не выплачивает ВООбще никакого возмещения за угон, если Вы не можете предъявить им два ключа на момент подачи заявления

H hmm 01.07.2009

nez man ir bijusi gan bta masinas apdrosinasana, gan veselibas - nav bijusi problema ne ar vienu, ne ar otru.. sobrid polisi pie vinjiem neesmu pirkusi, jo sanak dargak...

K kriksis 07.11.2009

mdaaaa, a po4emu bi vmeste s kljucem ne polozhitj v bardacek butilocku tullamora... i zaodno kljuci o svoej kvartiri

V Valentīna 26.09.2010

www.apartneri.lv - šie ir mani brokeri. Viņi man izstāsta visu ko maksā apdrošināšana un ko nemaksā un palīdz arī, kad gadās ķibele.

M Maija 26.09.2010

ja brokeri sāk spamot, tad tas neko labu par šo brokeru sabiedrību neliecina.

A Andrew 08.02.2011

Nikogda ne strahujtes v BTA

C Caines 04.03.2011

А что вы хотели? если ключ в машине, то это Вы сами были за рулём, или кому-то дали ключи...не страховой случай. Читайте внимательно правила.