www.sudzibas.lv BTA atlīdzība

BTA - atlīdzība

Labdien varbūt kāds atbildēs, kā var cīnīties ar apdrošinātājiem, šai gadījumā ar BTA, kas pilnībā latviski sakot cūkojas, ir notikusi avārija vainīgā persona ir apdrošināta BTA, es esu cietušai paiet div mēneši kamēr tur viņi sakārto visus papīrus, pa to laiku man jāuzglabā sasistā auto maksas stāvvietā, atsūta aprēķinu mašinu viņiem nav izdevīgi remontēt, uz norakstīšanu un summu, kas būtībā ir smieklīga, atverot internetu paskatoties paskatoties tuvāko modeli ar noskrējienu gandrīz divreiz lielāku cena atšķiras par 30-35%, un protams ne cietušā labā, sūtu ka nepiekrītu, atkal div nedēļas jāgaida atbildi, stāvieta jāapmaksā cits auto jāīrē, atnāk atbilde tas pats kas iepriekš, labi pieprasam visus dokumentus, kas nepieciešami iesniegšanai apstrīdēšanai(pirmsavārijas novērtējums, utt.), atkal jāgaida gandrīz div nedēļas, pie tam paziņo ka par katru kopiju jāmaksā 0.30+PVN.
rodas jautājums kādēļ mums vispār jāmaksā civiltiesiskā ja cietušai būtībā ir beztiesisks, kuram firmas darbinieks var mutiski pateikt gan jau iztrūkstošo naudu piemetīsi, es kas viņiem sponsors, es piedāvāju viņiem pašiem man nopirkt tāda modeļa mašinu, ja viņi uzskata ka tā summa ir laba, nekā tas neesot viņu pienākums. kāds var pateikt ko darīt?

S Silva 11.12.2009

Ir tāds Latvijas transporta līdzekļu apdrošināšanas birojs. Vajag rakstīt viņiem sūdzību.

B Baņkieris 11.12.2009

Man arī ir bijušas problēmas ar BTA, bet pēc 2 nedēļām līgums ar viņiem beigsies un jaunu es slēgšu citā apdrošināšanas kompānijā!

R Raivis 12.12.2009

Dabon no kautkaadiem autotirgotaajiem vai ekspertiem dokumentu, kas apstiprina tavas automashiinas pasreizeejo tirgus veertiibu, tad piedaavaa viniem sarunu celaa samaksaat sho summu, ja nepiekriit, tad veersies ar prasiibu tiesaa un vel vajdzeetu no viniem pa moraalo kaiteejumu pieprasiit taadaa gadiijumaa naudu.
Bet pagaidaam mees nezinaam, kas tev bija pa auto un cik vini piedaavaa maksaat, taapeec paaragri spriest, kam taisniiba.

E edgars 13.12.2009

He He :) Es cīnījos 3 mēnešus ar BTA, kamēr man saremontēja auto :) Un, protams, pa faksu viņi dokumentus nesūta, tikai vēstulītes :) Lēmumu pieņem 14 dienu laikā, tad 7 dienu laikā paziņo par lēmumu utt :) Pat Valsts Policija nav tik perversa :)

A Apdrošinātājs 14.12.2009

Nu, klienti jau arī nav zelta gabaliņi, par veciem šrotiem grib no apdrošinātājiem izspiest nez kādas summas, it kā tas dranduļets no zelta būtu. Un šādi stāsti, līdzīgi autora stāstītajam, bieži vien ir stipti pārspīlēti. Kolīdz sāk iedziļināties konkrētos gadījumos, izrādās, ka apdrošinātājs velk nevis 3, bet 1 mēnesi, summa no tirgus cenas atšķiras par 10, nevis 30% utt. utjp.
Bet, ja tā ir taisnība, ko autors raksta (tā jau ir, BTA nav tas labākais apdrošinātājs), tad jāraksta depešs LTAB (atrodas Lomonosova 9) un jāgaida, ko šie atbildēs. Parasti apdrošinātāji LTAB slēdzienu ņem vērā. Protams, ir arī izņēmumi.
Un vēl - vajadzētu mēģināt uz to visu no cita rakursa. Gan jau Māris pats, pērkot OCTu, arī skatās, kur lētāk (piemēram, Balvā, Baltikumā), nedomājot par to, cik ērti, viegli un ātri cietušaia avārijas gadījumā saņems atlīdzību. Nu, kā sacīt jāsaka, Dievs nav mazais bērns un dzīvē viss nāk atpakaļ.

M māris 16.12.2009

atbilde apdrošinātājam:

1. nekādu mistisku summu neprasu, bet tādu kāda ir vidējā ss.lv reklāmā
2. es pat naudu neprasu, bet piedāvāju lai viņi iegādājas un atgriež tādu pat auto vai līdzvērtīgu.
3. apdrošinos it kā vienā kompānijā un protams skatos cenu, bet ja apdrošinātājs piedāvā pats lētāku cenu ta lai arī uzņem saistības. savādāk tā ir maldināšana.
4 LTBA jau izskata lietu

H Hugo Djego 16.12.2009

Es tikko dažas dienas atpakaļ izdariju tā-atvēru ss.lv un izvēlējos kaut kadu transportu.Un man uzreiz labajā pusītē parādijās tas cenu kalkulators par octa. Un tā klikoju uz to. Rezultātā man bija jaievada auto Nr. un tehniskas pases Nr. Un tad jaspiež "kalkulēt". Un man par 1, 2 T smagu tačku sanāca vispār nepilni 17 ls pa gadu. Tiešām, paldies ss.lv adminstrācijai par šādu iespeju, ka varēju par labu cenu apdrošināt tačku. Jo pie aģenta man prasija precīzi 10ls vairāk. Man tik laba cena bija tapēc, ka man ir bezavāriju stāžš, kas tiek ņemts vērā. Ja Tu dodies uz kādu tur kantori, tad tikai samaksā dārgāk. Un es uzreiz, kad biju izkalkulējis, pārskaitiju naudu tajai kompanijai, man jau drīz bija e-pastā polise, kuru izdrukāju.

S sandis 17.12.2009

Arī bija darīšanas BTA Rēzeknes nodaļā - klientu apkalpošana zem katras kritikas, informācija par sniegtajiem pakalpojumiem nekorekta un nepilnīga, galvenais, ka tik nocopēt klientu...

R Rabbie 21.01.2010

Man BTA jau 2, 5 mēnešus liek spoguļus, un pateica ka piķi nedos. Serviss kurā spoguļi jāliek arī ideāls, pašam visu laiku jāzvana un jāprasa, kad varēšu spoguļus dabūt, a šie kaut kā regulāri aizmirst par mani, laikam tas tāpēc, ka nav paspējuši nozagt nevienam, lai man varētu uzlikt...

S smaidiigaa 23.03.2010

Es gan neko sliktu nevaru pateikt par BTA. šī gad 12 martā iekļuvu satiksmes negad, kurā nebiju vainīga un jau vakar zvanīja no servisa lai vienotos, kad varu atdot mašīnu uz remontu!!!

A aija 17.06.2010

Mēs gan par BTA varam teikt tikai to labāko! Īpaši par Kauguru fileāli! Mūs vienmēr tur sagaida ar smaidu un nekādu problēmu ar naudas izmaksu nav bijušas. Pat tad, kad viens idiņš norāva mums spoguli un pats nebija mašīnu apdrošinājis, mums nebija pilnīgi nekādu problēmu. Divu nedēlu laikā bija nokārtoti visi dokumenti un spogulis nomainīts!

J jānis 04.04.2011

Man nesen apzaga Rīgā uz ielas mašīnu (noskrūvēja auto detaļu). Braucu rakstu iesniegumu, šie uzreiz saka (vai, mašīnai tāds noskrējiens mēs aprēķināsim nolietojumu).
Palielam man, kā klientam ir vienalga, ko viņi rēķina, nolietojumu vai zvaigznes skaita, esmu apdrošināts, mans īpašums ir apzagts, gribu lai vinš būtu iepriekšējā stāvoklī. To protams es nesagaidīju, šī ir pēdējā reize kad es BTA kaut ko esmu apdrošinājis.

E Esesesseseseseses 04.04.2011

Visi kropļi sākas ar B..., kas Balva, kas Balta, kas BTA!

E Esesesseseseseses 04.04.2011

Čoms, nu jā! Gan jau viņiem ar kāds kauliņš iestrēgs rīklē un tā ne pa jokam! Vislabākais tomēr bija ar G-24 un 3 ļimoni no Latvenergo! Sukuči, skaisti to visu noslēpa!

E Esesesseseseseses 04.04.2011

Parasta lapsene, iekoda pēdējam lieciniekam apakšstilbā pēc liela dienas tusiņa Stopiņu pag. dārziņu mājiņā netālu no Cekules un pizdjec! No vienas puses piekrītu, ja bija shaize ar sirdi, pārdzēra jēgu ar sarkanvīnu ( to tas resnis tur pumpēja), tad protams, kukainis pielika punktu jautrībai!

E Esesesseseseseses 04.04.2011

Čoms, a kur ta Čangals palicis, ka nafff manāms?

E Esesesseseseseses 04.04.2011

Skaic, laikam jamā krāmējas ar pēcnācējiem! :)

F fredis 04.10.2011

Slikta kompānija, kas domā kā tikai krāpties.