www.sudzibas.lv BTA Atlīdzība

BTA - Atlīdzība

Biju iegādājies AAS Bta Kasko auto apdrošināšanas polisi.
2011. gada 12. janvārī, man notika negadījums - izvairoties no sadursmes ar suni, transportlīdzeklis, kuru es vadīju un kurš arī bija apdrošināts iebrauca apledojošā sniega kaudzē ceļa malā. Respektīvi, transportlīdzeklis tika bojāts. Saskaņā ar apdrošināšanas līguma prasībām nekavējoties paziņoju Ceļa policijai un BTA. Uz notikuma vietu 30 minūšu laikā ieradās BTA pārstāvis, kurš nofotografēja notikuma vietu un transportlīdzekli.
13. janvārī es devos uz BTA (Rīgā, Sporta ielā 18.) un uzrakstīju iesniegumu par atlīdzības saņemšanu sakarā ar apdrošināšanas gadījumu. Iesniegums tika pieņemts un cits BTA pārstāvis atkārtoti nofotografēja transportlīdzekli un piefiksēja bojājumus. Veicot šīs darbības viņš teica, ka diez vai es saņemšu atlīdzību, jo šogad sarežģītas ziemas dēļ BTA jau izmaksāja pārāk daudz saviem klientiem. Šiem vārdiem es nepievērsu uzmanību un nolēmu gaidīt oficiālo lēmumu.
Šodien, 27. janvārī es saņēmu lēmumu, kurā tika teikts ka atlīdzību es nesaņemšu, jo savlaicīgi neinformēju BTA par notikumu un it kā sniega un ledus kaudze nevar radīt bojājumus, kurus reāli ieguva mans transportlīdzeklis. Izlasot šādu lēmumu es sazvanījos ar BTA un informēju, ka nepiekrītu tam un jautāju kā es varu iepazīties ar lietas materiāliem un saņemt to izrakstus lai veikt papildus ekspertīzi un iesniegt sūdzību PTAC. BTA operators teica, ka lai tikt pie lietas materiāliem man ir jāuzraksta iesniegums, izdarīt to var arī ar elektroniska pasta palīdzību. Iesniegumu es uzrakstīju.

Sakarā ar šādu situāciju es lūdzu Jūsu palīdzību un padomus. Sakiet, lūdzu, kādas darbības man ir jāveic, lai apstrīdēt BTA lēmumu un aizstāvēt savas patērētāja tiesības.

H harijs 28.01.2011

Izej šīs mocības, un vairāk pie viņiem nedrošinies. Ja katrs tā darīs tad ātri vien šie izputēs vai sāks domāt klienta labā.
Man bija neliela avārija, iesniedzu saskanoto, Zvanīju ari uz bta, šie, - lai atbraucot. Apskatīja, nomērīja pat protektorus. Gaidiet atbildi mēneša laikā . pēc mēneša aizbraucu, - saku tā un tā.
Vini pasaka - saskaņoto uzrakstījāt, tātad pretenziju nav. Un vairāk neko nepaskaidroja
Un lai es vēl kādreiz drošināšos pie viņiem, - nekad! Un tās kasko lietas arī murgs. Parastajam mirstīgajam nav ko darīt pie kasko.
Ja nu kāds biezais vai ārzemnieks pierādīs savu taisnību!
Strādāju apsardzē, pie mājas piebrauc mūsu mājas iemītnieks, ārzemnieks. pēc kāda laika poliči klāt . Sis rāda un stāsta, kā brauca garām taksis aizķēra šo. kamēŗ šie ņemas, eju skatīt video ieraksta atkārtojumu. jā brauca, bet neaizķēra. Saucu malā inspektori, saku tā un tā.
Viņa atbild, ka nav jēgas strīdēties ar ārzemniekiem, būs vazāšanās pa instancēm un tiesām, - labāk lai izmaksā un miers mājās.
Nu kur taisnība?