www.sudzibas.lv BTA Atlīdzības apmērs smieklīgs

BTA - Atlīdzības apmērs smieklīgs

Ja saskarieties ar BTA atlīdzību, tad nekādā gadījumā neparakstiet viņu doto pieteikumu- svītrojiet ārā tekstu par to, ka nemainīsiet atlīdzības veidu.
Protams es tā neizdarīju un saņēmu 300 Ls vietā 140 Ls, tad gāju pie viņu vienīgā servisa labot- laboja nedēļu un tāpat tikai daļu salaboja.

Pie tam par tādu summu neviens cits serviss nelaboja un atradās viņš meža vidū.

Īsi sakot dauzīta mašīna, līdz galam nesaremontēta un nervi pabojāti, jo jāraksta daudz pretenzijas vēstuļu, lai atgūtu savu auto.

K

M mellene 30.09.2010

Pilnīgi piekrītu.

M Maris 30.09.2010

Man ar viniem, jau ir bijusi saskarsme, baigie kapejku piseeji un meklee, iemeslus, lai nemaksaatu vispaar.

A Alnis 04.10.2010

man personīgi riebjās tas sūda bta, bet to ka viņi tev neizmaksāja 300Ls, tas ir pilnīgi pareizi. tu gribi nemaksāt nodokļus, remontēt savu lūzni pie kaktu darboņiem kuri nemaksā nodokļus PVN ir paredzēti valstij nevis Tev. Vēlreiz nekad neesmu bijis bta fans, kaut tie blēži izpytētu ar savu negodīgumu.