Meklēšanas rezultāti

Atrisinātarcis Elviks - Krāpnieks Mārcis (Sūdzība)

Meitenes, informēju, ka Mārcis Elviks ir krāpnieks, kas iepazīšanās portālā otrapuse.lv iepazīstas ar meitenēm un izkrāpj no viņām naudiņu, nelielas summas, bet tomēr.. Mārcis dzīvo Tukumā, strādā Rīgā. Mārcis stāsta, ka viņam sabiedriskajā transportā izvilts maks vai bankomāts norija karti utml.. sazinoties ar viņa raugiem portālā www.draugiem.lv. konstatēju, ka ir ievērojams skaits meiteņu, kuras jau ir apkrāptas :) meitenes ar labo sirdi vēlas palīdzēt un pēc tam gadiem gaida no viņa...

Rolands Doniņs - Krāpšana, meitenu izmantošana ( Komentārs)

šodien pieturā pielīmēta viņa bilde un īss viņa dzīves apraksts ar nodarbošanos, apkrāpšanu, apzagšanu, ka varot pat cilvēku novest līz ļoti bēdīgām sekām. Ejiet pie bandītiem, izsmērēs šamējam ģīmi, dabūsiet savu naudu un mantas atpakaļ. Tādu mēslu daudz, ja godīgi, kā šis. Jorens Godiņš - arī aizņemās un neatdod. Mārcis Elviks. Krists Elviks utt. Te pilsn ar krāpniekiem.

U uns 13.04.2021
Komentāri 33 Iepazīšanās

Rolands Doniņs - Krāpšana, meitenu izmantošana ( Komentārs)

Šitādu tipu ir daudz. Mārcis Elviks un viņa brālis Krists Elviks arī iepazīstas ar meitenēm un izkrāpj no vinam naudu. Kad pienāk brīdis kad jāatdod tad sākas piedzīvojumi ka nauda nāk no Bahamu salām utt. Pilnīgi ne kauna ne goda ne vīriešiem . Ne cilvēki

M Mixx 16.11.2020
Komentāri 33 Iepazīšanās

Andris Krastiņš - Naudas krāpšana ( Komentārs)

Nu izskatās pieaudzis tēviņš, kā var nesaprast fake bagātnieks, vai nē. Nekad nevienam neaizdodiet naudu jūs naudu neredzēsiet atpakaļ. Šeit sūdzības lv. ir daudz tādu Mārcis Elviks, kas apkrāpj meitenes, Krists Elviks arī apkrāpj. Bija rakstīs lai visas no Tukuma uzmanās.Ruslans Straķis daudziem palicis parādā.

M Mixx 16.10.2020
Komentāri 28 Iepazīšanās

Dainis jeb īstajā vārdā Dairis Ābols - Krāpšana ( Komentārs)

vēl viens Mārcis Elviks un Krists Elviks, tikai tiem nav x 6

Gintars Štraups - Krāpšana ( Komentārs)

Kur jūs ar šitādiem bidlām, sabiedrības pabirām un padibenēm iepazīstaties? Miskastē? Te pilns ar sūdzībām par šāda tipa cilvēkiem, piem., Krists Elviks, Mārcis Elviks utt. Visādi padibenes mēģina iepazīties soc. tīklos izpētot kāds ir tavs materiālais stāvoklis. Šausmas. Izkatās, ka tagad Alfonsu ir daudz. Vīrieši ir pārvērtušies par sievietēm.

V vots 29.04.2018
Komentāri 22 Iepazīšanās

rcis Elviks - Krāpnieks Mārcis ( Komentārs)

https://www.facebook.com/marcis.elviks - ? šis?

rcis Elviks - Krāpnieks Mārcis ( Komentārs)

Man viņš man izkarpa naudu.viņs statīja ka ķipa viņam mašina ir saplisu un es ar labu nodomu aizdevu viņam naudu.un viņš solīja man adoti naudu.bet nav vel atdevis.😡es pievienoju bildi ka Mārcis Elviks izkatas.ja kada iformacija kur viņš atrodas dodien man ziņu rakstiet man fb.

rcis Elviks - Krāpnieks Mārcis ( Komentārs)

Mani sauc Mārcis Elviks, ja kādam/-ai ir pretenzijas, vai ar kādu "it kā" neesmu nokārtojis kādas saistības, tad, lūdzu, rakstiet man privāti soc.vietnēs - Draugiem.lv vai Facebook.lv, bet personām, kas liek komentārus "aiz gara laika" un mani nepazīst - iesaku to nedarīt.

rcis Elviks - Krāpnieks Mārcis ( Komentārs)

Labdien, vēlējos pateikt, ka man sintija_laskova Marcis Elviks naudu ir atgriezis, vairs nekādu pretenziju man pret viņu nav. Ar cieņu: Sintija