Andris Krastiņš - Naudas krāpšana

Lūdzu, nekad neiesaistieties jelkādās darīšanās ar šo cilvēku. Viņš prot radīt par sevi ļoti labu pirmo iespaidu. Biju ar šo cilvēku kopā 2 mēnešus. Viņš šajā laikā izveidoja par sevi ļoti jauka, uzņēmīga, izdarīga, turīga un apsviedīga cilvēka imidžu. Sāku jau uzticēties un patiesi ticēju viņa nākotnes plāniem utt. Bija situācija, ka viņš itkā bija Londonā un bija nepieciešams vienam ļoti "drošam" darījumam 5000 eur. Pēc 2 mēnešiem atdošot. Es, protams, aizdevu naudu. Un pēc 1 dienas satiku viņu kādā no Rīgas naktsklubiem atpūšoties un tēlojot turīgu cilvēku. Šajā brīdī sapratu, ka esmu tikusi pamatīgi apkrāpta. Attiecības, protams, beidzās tajā pašā sekundē un viņš solīja naudu atdot. Pagāja mēneši, gadi un nekā - nu jau ir 3.5 gadi pagājuši kopš 2015. Gada oktobra. Policijā neesmu vērsusies, jo neparakstījām nekādu papīru, to būtu darījuši tad, kad viņš atgrieztos no "Londonas".

Tajos 2 mēnešos, kurus viņu pazinu, palīdzēju viņam uzņēmējdarbībā - mani pazīstami cilvēki veidoja viņam jaunu mājas lapu. Arī viņiem viņš palika aptuveni 1000 eur parādā, par ko man ir tagad liels kauns viņu priekšā.

Tajā laikā uzzināju, ka viņš ir parādā savai bijušajau draudzenei 10 000 eur. Kad viņam šo faktu pateicu - tad uztaisīja drāmu, ka tās ir pilnīgas muļķības un visi viņu mēģina apmelot! Ha - es muļķe toreiz noticēju...

Tātad - ir vismaz 3 gadījumi, kurus es zinu, kam viņš ir parādā. "grauztu milionārs" - jo no ārpuses izskatās labs loms un super uzņēmējas, bet patiesībā pliks kā žurka ar n-to tūkstošu parādiem.

It sevišķi meitenes - neuzķeraties! Viņš lieliski prot meklēt turīgas, brīvas meitenes un tādējādi pelnīt naudu!

Policijā neesmu griezusies, jo man nav nekādu pierādījumu. Ceru, ka šis ieraksts palīdzēs izglābt daudzas viņa potenciālās upures. Un, protams, man joprojām ir cerība uz saviem 5000 eur.

N

A anglija1232 22.05.2019

samaksā kādam un uzsūti kādu, varbūt līdzēs. Lai saprastu ka nav ko čakarēt cilvēkus., Cerams ka arī esi guvusi mācību un naudu nevajag nevienam aizdot, ja pat neesat ilgi pazīstami. Lai prasa saviem draugiem/radiem.

B BK 22.05.2019

Pati vainīga.

C critical thinker 22.05.2019

Es, protams, aizdevu naudu.
====
tad nu, protams, tā vairāk nedari

Kolta 23.05.2019

Kā var pēc divu mēnešu draudzēšanās aizdod tādu naudas summu?!

K kreimene18 23.05.2019

Konkrēto cilvēku nepazīstu, bet esmu saskārusies ar līdzīgu situāciju, ka cilvēks gadiem ar viltu izmāna naudu gan no vīriešiem, gan sievietēm, daudziem pazïstamais Valdis Āboliņš. Un protams ne jau iztikai, bet uzdzīvei un izklaidēm.
Tās sajūtas saprot tikai tie, kas paši to ir piedzïvojuši, ka kādam esi noticējis, uzticējies, palīdzējis, bet pretï saņēmis nodevību. Lai to aizmirstu, jāpaiet gadiem.
Jā, protams, pati vainīga, bet vai tiešām nav kāda likumīga instrumenta, lai vismaz brīdinātu citus, lai neuzķeras...

V Viena_no 30.07.2019

Uzmanieties gan, Valdis ir nomainījis uzvārdu, tikumu gan nav mainījis.

M Mixx 16.10.2020

kā viņam tagad ir uzvārds, lūdzu informējiet arī pārējos?

L Labrador33 23.05.2019

Vinjsh ir biznesmenis un taada riiciiba ir bizness.

S secinajumi 16.10.2020

tas nav bizness, tā ir citu apzagšana.

~ ~Lelde~ 30.07.2019

Kamēr cilvēks, ar kuru esi attiecībās, atrodas Londonā, tu staigā pa naktsklubiem?
Vienmēr izmanto iespēju, kad vari laimēt prātam neaptveramus 198 miljonus dolāru! Tu taču negribētu palaist garām savu laimīgo izlozi tikai tāpēc, ka aizmirsi nopirkt biļeti? Nepieļauj to! Reģistrējies nākošajai PowerBall izlozei caur šo saiti https://goo.gl/d1V5JN , iegādājies biļetes un neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!
Un padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējam visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi.
Starp citu – tagad pieejamas arī loterijas, kur izloze notiek katru dienu! Ieskaties un izmēģini Meksikas Chispazo: https://bit.ly/2Vj34gc un Dienvidāfrikas Daily Lotto: https://bit.ly/2Wt9ANY

H helen666 17.12.2019

Es pārdzīvoju depresiju, kad vīrs atstāja mani un bērnus pie citas sievietes, mums bija skaista dzīve kopā un mierīgas mājas kopā. Pirms dažām dienām es pamanīju viņa dīvainu izturēšanos, pēkšņi pēc dažām nedēļām es uzzināju, ka mans vīrs redz kādu citu. viņš pārtrauc sarunu ar mani un sāka atgriezties mājās vēlu no darba, viņš gandrīz nerūpējas par mani un bērniem, es lūdzos viņu mainīt savu ceļu un būt labam cilvēkam, kāds viņš ir. viņš atteicās mani klausīties. Es rūgti raudāju ar salauztu sirdi, jo mana laulība izjuka. Es darīju visu iespējamo, lai labotu šo problēmu, bet visu bez rezultātiem. Es kļuvu ļoti noraizējusies un bezpalīdzīga. Es dzirdēju lieliskas ziņas par Dr.Goko darba laulības izšķiršanu, sazinājos ar viņu un visu notikušo es izskaidroju ar cerību rast risinājumu no viņa. Viņš apsolās man palīdzēt, ko viņš arī izdarīja. Viņš atrisina problēmu manā laulībā un atkal apvieno vīru pie manis. Es ar lepnumu varu teikt, ka mana laulība atkal ir atkal labāka. sazinieties ar palīdzības e-pastu: [slēpt]@gmail.com
WhatsApp un Viber šis numurs +2348056398964

в Виталий 16.10.2020

У меня такая же проблема!
Можно ли с тобой связатся и поговорить?
Моя почта [slēpt]@inbox.lv

в Виталий 16.10.2020

У меня такая же проблема с этим человеком, кто с ним столкнулся с этой же проблемой, напишите мне на эл. почту [slēpt]@inbox.lv

P Pakū 29.01.2023

Uzzvaniet man 29295676

M Mixx 16.10.2020

Nu izskatās pieaudzis tēviņš, kā var nesaprast fake bagātnieks, vai nē. Nekad nevienam neaizdodiet naudu jūs naudu neredzēsiet atpakaļ. Šeit sūdzības lv. ir daudz tādu Mārcis Elviks, kas apkrāpj meitenes, Krists Elviks arī apkrāpj. Bija rakstīs lai visas no Tukuma uzmanās.Ruslans Straķis daudziem palicis parādā.

M Mixx 16.10.2020

Nevar atrast Facebook? izdzēsts profils jau?

U uns 16.10.2020

Pilns ar tādiem pretekļiem. Uzmanieties lūdzu! Alfonsu un smirdekļu ir daudz.

U uns 16.10.2020

tas smirdeklis arī rija par manu naudu saldējuma kokteili un gaidīja kad restorānā izmaksāšu.

S secinajumi 16.10.2020

tas smirdeklis no Jēkabpils?

M Mixx 16.10.2020

Ruslans Straķis arī izkrāpj naudu un neatdod. Cilveks uzticās, aizdod un var gaidīt gadiem.

A Atrsn 16.10.2020

Ivars Kazāks apkrāpj savus klientus, iekasē tūkstošus, pakalpojumu cilveki nesaņem. Nav samaksajis pa dzīvokli komunālos saimniekam .Uzmanieties cilvēki!

S secinajumi 16.10.2020

tā roža diez ko uzticama neizskatās

W wwoki 18.10.2020

Agrāk Bauskā bija tāds stāsts, kad no visiem/ām aizņēmās naudu un neatdeva. Nezinu kādi tie stāsti, esot pat citam 2 Ls prasīti aizdot. Visi kas aizdeva diezgan lielas naudas summas atpakaļ nesaņēma. Arī citās plsētās aizņēmās, kad ieraudzīja sadeva pa galvu, jo visu laiku solījumi, naudu bija aizņēmies, bet atpakaļ neatdeva. Kad zvanīja prasīja atpakaļ, tad bija slims, teica, kas es vainīgs...bija tikai solījumi atdots netika nekas. Nezinu, kā var dzīvot, ja visu laiku zini ka esi parādā, kā rādīties ielās? Telefons protams,tika nomainīts, numurs, lai nevarētu sazvanīt. Tāpēc ir "onkuļi" kas lietas kārto savādāk, ja ir pazīstami tādi, tad viss ok, aizbrauks noņems mašīnu, vai ko citu. Ar policiju tur netiks nekas līdzēts, jo nav ne līguma nekā, tad tikai pie bandītiem, tie nokārtos!

2 Ls prasīt un vispār prasīt kādam naudu sausmas

W wwoki 19.10.2020

Cik noprotu neviens toreiz naudu atpakaļnedabūja, skumji... Tāpēc naudu nevienam aizdot nevajag.

. .ekselence 16.11.2020

Tāds visai liels preteklis izskatās

. .ekselence 16.11.2020

Sausmigi daudz krāpnieku un alfonsu visapkārt , sausmigi ... ka vispār var prasīt sievietei aizdot naudu ?