Andris Krastiņš - Naudas krāpšana

Lūdzu, nekad neiesaistieties jelkādās darīšanās ar šo cilvēku. Viņš prot radīt par sevi ļoti labu pirmo iespaidu. Biju ar šo cilvēku kopā 2 mēnešus. Viņš šajā laikā izveidoja par sevi ļoti jauka, uzņēmīga, izdarīga, turīga un apsviedīga cilvēka imidžu. Sāku jau uzticēties un patiesi ticēju viņa nākotnes plāniem utt. Bija situācija, ka viņš itkā bija Londonā un bija nepieciešams vienam ļoti "drošam" darījumam 5000 eur. Pēc 2 mēnešiem atdošot. Es, protams, aizdevu naudu. Un pēc 1 dienas satiku viņu kādā no Rīgas naktsklubiem atpūšoties un tēlojot turīgu cilvēku. Šajā brīdī sapratu, ka esmu tikusi pamatīgi apkrāpta. Attiecības, protams, beidzās tajā pašā sekundē un viņš solīja naudu atdot. Pagāja mēneši, gadi un nekā - nu jau ir 3.5 gadi pagājuši kopš 2015. Gada oktobra. Policijā neesmu vērsusies, jo neparakstījām nekādu papīru, to būtu darījuši tad, kad viņš atgrieztos no "Londonas".

Tajos 2 mēnešos, kurus viņu pazinu, palīdzēju viņam uzņēmējdarbībā - mani pazīstami cilvēki veidoja viņam jaunu mājas lapu. Arī viņiem viņš palika aptuveni 1000 eur parādā, par ko man ir tagad liels kauns viņu priekšā.

Tajā laikā uzzināju, ka viņš ir parādā savai bijušajau draudzenei 10 000 eur. Kad viņam šo faktu pateicu - tad uztaisīja drāmu, ka tās ir pilnīgas muļķības un visi viņu mēģina apmelot! Ha - es muļķe toreiz noticēju...

Tātad - ir vismaz 3 gadījumi, kurus es zinu, kam viņš ir parādā. "grauztu milionārs" - jo no ārpuses izskatās labs loms un super uzņēmējas, bet patiesībā pliks kā žurka ar n-to tūkstošu parādiem.

It sevišķi meitenes - neuzķeraties! Viņš lieliski prot meklēt turīgas, brīvas meitenes un tādējādi pelnīt naudu!

Policijā neesmu griezusies, jo man nav nekādu pierādījumu. Ceru, ka šis ieraksts palīdzēs izglābt daudzas viņa potenciālās upures. Un, protams, man joprojām ir cerība uz saviem 5000 eur.

N

S secinajumi 16.11.2020

Vēl viens Jorens Godiņš . Tas arī aizņemas solās atdot , bet kad jāatdod izlemj labāk neatdot. Teiks dēļ Tevis mani atlaida no darba lai tik
Nebūtu parāds jāatdod, izrādas šo atlaida dēļ
Komunikācijas prasmju trūkuma. Nenormālais kaut kāds . Uzvedība pilnīgi stulba. Beigas izrādas neviens cits vinam neaizdod jo no viņa atpakaļ nevarot dabūt . Melis .