www.sudzibas.lv Mārcis Elviks Krāpnieks Mārcis

AtrisinātaMārcis Elviks - Krāpnieks Mārcis

Meitenes, informēju, ka Mārcis Elviks ir krāpnieks, kas iepazīšanās portālā otrapuse.lv iepazīstas ar meitenēm un izkrāpj no viņām naudiņu, nelielas summas, bet tomēr.. Mārcis dzīvo Tukumā, strādā Rīgā. Mārcis stāsta, ka viņam sabiedriskajā transportā izvilts maks vai bankomāts norija karti utml.. sazinoties ar viņa raugiem portālā www.draugiem.lv. konstatēju, ka ir ievērojams skaits meiteņu, kuras jau ir apkrāptas :) meitenes ar labo sirdi vēlas palīdzēt un pēc tam gadiem gaida no viņa naudiņu.. Mans mērķis ir tikai informēt Jūs, meitenes, lūdzu neuzķeraties uz viņa meliem. Cerēsim, ka kādreiz viņā pamodīsies sirdsapziņa un tik ilgi solītā naudiņa, tiks atgriezta :) Lai Jums veicas!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ņeždana 09.02.2016

Informēju, ka konflikts ir atrisināts, naudiņu man Mārcis ir pārskaitījis uz manu bankas kontu. Informēju visus, ka pretenziju pret šo peronu man nav.

Ar cieņu, ŅEŽDANA
Visiem jauku dienu!

ņ

P Peksis 05.03.2016

Meitenes padalieties, ko viņš par sevi stāsta?

L Lincoln 29.03.2016

Mani sauc Mārcis Elviks, ja kādam/-ai ir pretenzijas, vai ar kādu "it kā" neesmu nokārtojis kādas saistības, tad, lūdzu, rakstiet man privāti soc.vietnēs - Draugiem.lv vai Facebook.lv, bet personām, kas liek komentārus "aiz gara laika" un mani nepazīst - iesaku to nedarīt.

K Konstance 02.04.2016

Būtu jau, ka nu labāk paklusējis. Ko tu vispār vari ieteikt kaut ko nedarīt?! Atradies draudētājs! Arī man tu tomēr pēc 3 gadiem (vai 4iem jau sanāk) naudu atmaksāji, bet kā?! Ar atgādinājumiem un dēl tā, ka izskanēja sudzibas teksti par tevi. Un patiesi teksti! NEVIENA tevi te neapmeloja. Viss kas ir rakstīts ir balta patiesiba!. Vai tev tiešām liekas, ka ja esi savas saistības nokārtojis viss ir baigi oki un esi tīrs kā stikliņš? Jo tu naudiņu neaizņēmies, bet nekaunīgi izkrāpi un vienkārši pazudi... Visiem gadās sliktāki džives posmi, bet tā tos nerisina. Nekrāpj un nepazūd. Tā kā čalīt šis tev kā šleipīte vilksies visu mūžu tāpat līdz...esi samaksājis vai neesi. Sirdsapziņai noilguma nav....

X xyg 04.05.2016

Varētu jau nerakstīt, bet man tu arī sūtīji vēstules, lai aizdodu naudu. Un labi, ka to nedarīju. Pirms draudi, iesaku apdomāt savu rīcību, jo kādreiz ar tevi var izrēķināties par šādiem izgājieniem.

G g1g2 24.09.2016

Es viņu nobloķēju gan draugos gan facebook. Arī rakstīja, lai aizdod naudu, vispār lūzeris kaut kāds.

E Edite Hartmane 21.09.2020

Man viņš man izkarpa naudu.viņs statīja ka ķipa viņam mašina ir saplisu un es ar labu nodomu aizdevu viņam naudu.un viņš solīja man adoti naudu.bet nav vel atdevis.😡es pievienoju bildi ka Mārcis Elviks izkatas.ja kada iformacija kur viņš atrodas dodien man ziņu rakstiet man fb.

M Mixx 23.09.2020

ne kauna, ne goda:( kur loģika tā darīt?

P Patiess Fakts 10.10.2020

cik viņš jums izkrāpa? atdeva?

M Mixx 21.09.2020

Agrāk viņš dzīvoja Tukumā. Viņam ir brālis Krists, kurš darīja tāpat, no visiem aizņēmās. Palasiet tepat sudzibas.lv par viņiem abiem un viss kļūs skaidrs.

P Patiess Fakts 10.10.2020

https://www.facebook.com/marcis.elviks - ?
šis?

M Mixx 11.10.2020

Viņš agrāk dzīvoja Tukumā. Iespējams tagad ari tur dzīvo. Un jā jau gadus atpakaļ bija izmānījis ievērojamam skaitam meiteņu naudu, melojot ar visādiem atgadījumiem. Gan jau ka nav atdevis līdz šai dienai.

S secinajumi 13.10.2020

Vēl viens Jorens Godiņš, tam arī visādas problēmas un vajag aizņemties uz neatdošanu.

S secinajumi 13.10.2020

Jorens Godiņš arī kā zaglis izmānīja naudu, teica drīz atdos, bet nekā, tā vilkās ilgi, bezkaunības augstākā pakāpe.

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )