www.sudzibas.lv Rolands Doniņs Krāpšana, meitenu izmantošana

Rolands Doniņs - Krāpšana, meitenu izmantošana

Rolands Roberts Odzelevičs, sociālajos tīklos pēc uzvārda Doniņs. Iepazinās smuki stasta ka ir viesnīcu (hOstelu) īpašnieks, daudz partneru utt. Visu laiku ir brīvs un gatavs tikties. Aizņem naudu, man paldies dievam ne tik daudz cik pārējām... Dzīvo Ķengaraga, aicina pirmajā randiņa pie viņa skatities filmu. Visu laiku uzspiez palikt pie viņa. Sūta dziesmas, katru dienu. Insragrama vairāk pa pieciem akauntiem, 3 telefoni, fb nav iespējams atrast profilu, jo tas ir slēgts un tagad izdsests, stāsta ka ir daudz pazinu policijā un visu var atrisināt. Izskatās pēc turīga, bet visu laiku velka vienu un to pasu tērpu. Meitenes esat uzmanīgas! Pati megināju atrast uzreiz par viņu informāciju, palīdzeja draugi un pazinās un izstastija isto uzvārdu, takai tad visu izlasīju goglee.

Trolljäger 11.05.2020

bet ko tie skuķi viņam karās kaklā?

S Samanta Ivanova 11.05.2020

Ne vini, bet vairak vins meitenem karas kakla..

A Artūrs Dante 11.05.2020

Īstenībā es par šito kadru biju kur dzirdējis. Nu ko varu teikt - tādam alfonsam, protams, ka vieta, tikai un vienīgi uz parašas.
Bet tajā pat laikā, tas atklāti pierāda faktu, ka meitenēm, piestāstot pilnas ausis ar stāstiem kāds es malacis, man ir tas un tas acis aizverās, prāts aptumšojās un sāk tecēt siekalas - uh tūlīt būs man nauda, braucieni, šmotkas un kas tik vēl nē - skumji, bet fakts.

K klinģeris 12.05.2020

Tās dumās meitenes ir radītas tam, lai viņas aptītu ap pirkstu.

V vitols 12.05.2020

Pēc bildes jau redzams, ka viņš nav turīgs, ja tu uzķēries, tad tu esi naiva!

S Samanta Ivanova 12.05.2020

Es jau neuzkeros, jo daudz nesakritibu biju, vinu teiktajā...viss beidzās ar tiksanam un samaksaju vienu reizi par kafiju)

A aicis24 12.05.2020

Diemžēl tādas ir tās meitenes 21 gadsimtā, čalis paSaka, ka pieder viesNīca, tā meitenēm uzreiz smadzenes atslēdzas un kājas paveras. Viņām smadzenes, pāriet uz naudas režīmu un jau iedomājās, kā instagramā liks bildes ar pīļlūpiņām no kāda kūrorta.

Pareizi dari, ka raksti sūdzību, citas meitenes varbūt neuzķersies

K Klientamnavtaisnība 12.05.2020

Trūkst vārdu... ja viņš ir īpašnieks, tas kā var aizņemties naudu? Uzreiz vajadzēja aizdomāties. Ko var skriet pakaļ tādiem, ir daudz normālu čaļu, bez viesnīcām, ber parastu čaļu.