Gintars Štraups - Krāpšana

Gintars Štraups un viņa ģimene..t.i vecāki un masa..uzmanto turīgas sievietes un iedzīvojas uz sieviešu rēķina...vel viņš sevi deve par Bazlajteru bazlajteru...iepazīstas ar sievietiem kuras ir materiāli nodrošinātas..zog naudu...uzreiz prasas dzīvot pie sievietes..kad sievietei beidzas finanses uzturot viņa ģimeni..muk prom..balstoties uz savu spitīgo raksturu...sakum-attiecības ir klyss.akurāts.pedantisks..ievieš uzticību...izmanto sieviešu auto un naudu...neuzmanīgs...meitenes esat uzmanīgas..tie klusie ūdeni ir visbīstamākie...

S

Komentāri (22)

V vots 29.04.2018

Kur jūs ar šitādiem bidlām, sabiedrības pabirām un padibenēm iepazīstaties? Miskastē? Te pilns ar sūdzībām par šāda tipa cilvēkiem, piem., Krists Elviks, Mārcis Elviks utt. Visādi padibenes mēģina iepazīties soc. tīklos izpētot kāds ir tavs materiālais stāvoklis. Šausmas. Izkatās, ka tagad Alfonsu ir daudz. Vīrieši ir pārvērtušies par sievietēm.

K Kristīne Legzdiņa 28.07.2018

Bet kur ir tie normālie ,normālu nav tie visi jau aizņemti vai arī ne pēc kā neizkatās vismaz man atbilstošā vecuma

V vots 29.04.2018

Pretīgs cilvēks jau pēc bildes redzams.

S Spogulit... 29.04.2018

Mja..bet tik slipets ka uzreiz to neredz..karto maju.nepipe nedzer vispar...neblaustas...bet bec kada menesha sak radit raksturu...vardiem nav izstastams

S Spogulit... 29.04.2018

Trakakais ka dzivo uz sievietes rekina ...100% spechuks izsukt naudu

C critical thinker 29.04.2018

ko neredz? uzpūtīgs tirliņš posterētā 'fufaikā'. ko tur vēl redzēt.

V vots 29.04.2018

Kāds ir viņa uzvārds ?

S Spogulit... 29.04.2018

Shtraups..13.05.1980

Sigita Bronze 29.04.2018

Meitēn, tu viņam biji "kārtējā" :D apsveicu, ka kājas plēt vaļā nedomājot :D

S Spogulit... 30.04.2018

Sigita..tur jsu ta lieta ks nepapletu..poelavijas..nez..gruta bridi..pec vira naves..atljava sev uz pleca paraudat...Tu pec sevis skaties lailam...pati plashi veri ,daudzi gaja,neviens nepalika

L Lepnā Lavīze 03.05.2018

Vīrs noteikti kapā apgriezās otrādi. Atradusi ar, kādās kompānijās tusēt.

Vladimirs Ļеņins 29.04.2018

Gudras sievietes mācās no svešām kļūdām, pārējās no savām...

V vots 30.04.2018

Izskatās viņš briesmīgi. No kādas miskastes šitādi nāk?

V vots 30.04.2018

Vēl es nesaprotu, kāda var būt interese par vīrieti, kurš jums prasa naudu un mašīnu. Lupata, kurš pats sevi nevar nodrošināt. Ko ar viņu runāt? Kas jums kopīgs ar tādu? Ja viņš ir bez naudas sūtat uzreiz 10 mājas tālāk. Ko tāds jums dzīvē var dot? Neko! Sabojāt dzīvi!

P Petka no IT room 30.04.2018

Es at sen vairs at tadiem pusiem neandalejos, man tagad ir kola no serveu istabas, kopa vakaros znaudzam desas... ir labi... akurati...

L Lepnā Lavīze 03.05.2018

Kaut kāds gopņiks, sabiedrības zemākais slānis. Vai tiešām tāds vīrieša trūkums organismā, lai pīties ar tādiem? Kur pašai prāts?!

L Liene Avota 08.05.2018

Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi šeit: https://goo.gl/X17csF un jau ar šo pavasari sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.

O OLO 09.05.2018

Priekš tam jau Sūdzibas.lv portāls ir, lai cilvēki tiktu informēti un mazāks skaits būtu cietušo. Es arī aizdevu naudu it kā normālam cilvēkam, paprasīja aizdevu, bez līguma, jo bija pazīstams un likās godīgs, solīja maksimāli ātri atdot. Atdeva, jo viņam nebija citas izejas. Jorens Godiņš tā ir darījis ar daudziem. Te redzu, ka par viņu ir daudz sūdzības un es neesmu vienīgais apkrāptais.

U uns 18.11.2018

Par Jorenu Godiņu neuztraucaties, viņam ir ierosinātas krimināllietas, gan jau saņems pēc nopelniem. Zeme ir apaļa, visi sliktie darbi nāk atpakaļ.

P Patiess Fakts 30.09.2020

Man bija reāls gadījums ar šo krāpnieku, aizņēmās naudu, teica atdos, bet izvairījās no atdošanas. Meloja. Mierīgi vakarā varēja aiziet gulēt zinot, ka ir parādā. Ja es nebūtu prasījis atpakaļ, zvanījis, teicis, ka būs nepatikšanas, viņš , pieļauju, nemaz nebūtu man parādu atdevis.Preteklis.

A Atmaskojam 30.05.2018

Vēl joprojām Tinder lietotnē viņš ir.
Aizdomas raisa tas, ka runā ļoti pieklājīgi un glauda pa spalvu..runā to, ko sieviete vēlētos dzirdēt.

S secinajumi 18.11.2018

Tādus sauc par Alfonsiem. Uzmanieties!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes