Reitings Komunālie pakalpojumi

Siltumserviss Rīga
112
Rīgas siltums

Sētnieki - Smiltis uz trotuāra un pie kāpņu telpas

Mēs esam ļoti neapmierināti ar sētnieku darbu Draudzības alejā. Es saprotu, ka ārā ir ziema, bet vai tiešām ir jāber smiltis pa pilnīgi visu trotuāru? Reāli nav iespējams pārvietoties pa ieetvi, viss ir smiltīs, tās smiltis nesas iekšā mājā, veikalā, pilnīgi visur. Es saprotu, ka var pakasīt kādu taciņu, bet nejau bērt tonnām pilnīgi visur... Tas ir stipri par traku. Smiltis ir pilnīgi visur... Šobrīd tas jau paliek neizturami. Arī pie kāpņu telpas, viss pagalms tiek aizbērts ar smiltīm. Nu nevar tā! Sētnieki liek dzīvot kā sivēniem vienos dubļos.

Rīgas namu pārvaldnieks - Krapsana

Krapsana Apsaimniekošana ir ļoti sliktā kvalitātē, māja grimst sūdos, bet pienāca rēķins par vienu mēn 222.02 eiro par 29 m2, kura nav karstā ūdens par janvāri 2022, jaunciema gatve 163, Rīga šie rēķini tiks iesniegti patērētāju tiesību aizsardzības centram, ar necieņu šai kompānijai.

Liepājas namu apsaimniekotājs SIA - Krāpšana, rupji, nekaunīgi necilvēcīgi, zaglīgi izspiedēji

Krāpšana, rupji, nekaunīgi necilvēcīgi, zaglīgi izspiedēji Уехали на заработки, в Лиепае работы нет, оставили квартиру пустой. Домправление заставляет платить за мусор который мы не выбрасываем. Потом стало известно, что можно оказывается написать заявление что квартира пустая и не будут насчитывать за мусор, написали отнесли в домоуправление и а они не принимают заявление! Типа неправильно. На вопрос что не правильно – игнорируют и выгоняют. (когда еще можно было ходить в домоуправление) При обращении через эмайл просто игнорируют и не отвечают. При...

Kulk SIA Jelgava - Slikts serviss

8.01.22. Pieturā strādāja 2 sētnieki. 1 no viņiem kaisīja smiltis un trāpīja man uz drēbēm. Aizrādīju. Bet ko es tik nesaklausīju no viņa. Redzu viņus ne 1 reizi, vienmēr neomulīgi paliek. Busa nr. Ir piefiksēts. Noteikti rakstīšu iesniegumu. Jo man nav jāklausās rupjības no sētnieka. Ja, es stāvēju, netraucējot viņu darbam. Uzskatu, ka tā agresija no sētnieka puses ir bīstama sabiedrībai.

VNK serviss - Bezjēdzība

Tagad Vnk serviss piedāvā atmaksāt rēķinu lietotnē un saitē bill. Me, viss jau būtu normāli, bet par to ja atmaksā bill me ņem komisiju 1,60€, nu kur tad ja komisija jāmaksā, tad nevajag vispār šādu pakalpojumu, tad vieglāk ir pa brīvu ieiet internetbankā un no rēķina nokopēt ko vajag, ielīmēt un nomaksāt bez komisijas un kas vispār ir tas bill me ja prasa komisiju pa rēķina nomaksu un Vnk serviss ir kur vēl augt, jo kā tad Lmt, tele2, elektrum var e-pastā nosūtīt kad uzspied uz maksāt un pa tiešo ieej internetbankā un bez papildu maksas nomaksā rēķinu!

Berga Nami - Slikts serviss

Slikts serviss Maju apsaimniekošana pēc adreses Ilukstes 109/2 no šī gada augusta pārņēma “Berga nami” sniegs no gājēju ietves netiek tīrīts vispār, zem sniega vietām ledus, dienas laika ari nekas netiek darīts, cik cilvēki izmīda taciņas lai pārvietotos, tik ari ir. Pirms tam bija sētniece, līdz 7 rita viss smuki bija notīrīts. Kāpņu telpas ka bija netīras, tā ari ir.

Berga Nami - Невыполнение услуг

Компания три месяца не выполняла свои обязанности указанные в договоре, не было вывоза мусора, в подъезде стояла строительная пыль и грязь, на любые вопросы ответ был один - "Все выполняется! ", на фото отчет и последующие вопросы никто не отвечал. Компания отказывается предоставить график работ уборки (потому что она вовсе не производилась) . Несмотря на все это, хотят получить оплату в полной мере за весь промежуток, даже после написания многочисленных жалоб начисляют проценты и пишут угрозы. В общем коммуникации грубые, никому не советую пользоваться их услугами.

Sadales tīkls - Krāpšana

Krāpšana 2020. Gada rudenī tika izstrādāts un apstiprināts jauna pieslēguma ierīkošanas projeks. Ka arī tika saņemts līdzdalības rēķins 2008 eur apmērā par pieslēguma ierīkošanu, kurš tika apmaksāts 11.11.2020. Pēc kā tika saņemta informatīva vēstule par remontdarbu uzsākšanu 16.12.2020-08.01.2021 (kuri īstenībā tika tikai uzsākti sagatavošanas darbi: noņemts daļēji bruģis un aizvests prot (kaimiņu īpašums-kas tiek šobrīd klasificēts kā zādzība) , jo ārā bija sals - 20) . Pēc kā saņēmu paziņojumu par...

Dream Property Management - Krāpšana

Krāpšana Обслуживающая компания Dream property. Абсолютно безответственные, не образованные, ничего не понимающие в обслуживании. Не считаются с мнением жильцов, повышают цены без предупреждения, работу выполняют месяцами. Документы не всегда есть, часть сделок проводят наличкой без документов. Что касается коммуникации, то там совсем все плохо, не берут трубки, не отвечают на сообщения. Никому не советую связываться!

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Vairākkārt esmu vērsusies rnp kā pie apsaimniekotāja par kāpņu telpas uzkopšanu. 3mēn. Laikā ir uzkopts vien 2reizes. Atbilde ir, ka tas tiks darīts, bet rezultātu nav. Kaut gan par šo pakalpojumu iedzīvotāji maksā. Tiku rakstīJusi arī par atkritumu izvešanas maksas pieaugumu. Ir viens konteiners 4dzīvokļiem. Rnp par šo pakalpojumu rēķina atkarībā no cilvēku skaita cik deklarējušies. Jautājums. Ja konteineram ir noteikts kubu skaits vai ir nozīme tam cik cilvēku deklarēti? Rīga, Airu iela 86.

Rīgas namu pārvaldnieks - Krāpšana

Krāpšana Lieta tāda ka man nāk lieli rēķini, es maksāju 70 eiro par nākamo periodu remontdarbiem, kuri 10 gadu garumā nekad nav veikti, es dzīvoju mazā dzīvoklī 34 kvadrātmetri, notiek krāpšana. Es no savas pensijas 200 eiro nevaru nomaksāt šos rēķinus. Runāt un skaidroties neviens nevēlas kur tiek tērēti šie naudas līdzekļi, nekad neesmu redzējusi ne vienu darbinieku no Rīgas namu pārvaldnieka. Attieksme šausmīga, izkrāpj no cilvēkiem naudu un neko nedara.

Rīgas namu pārvaldnieks - Nepareizi aprēķināts ūdens patēriņš

Nepareizi aprēķināts ūdens patēriņš Mans komunālais dzīvoklis rēķins Zvaigžņu iela 15a dz.12riga par auksto ūdeni nu jau otro mēnesi ir neadekvāti liels par jūlija mēnesi 20 eiro par augustu 50 eiro. Dzīvokļi piedeklarēta viena persona un atrodas viens ūdens kārns fiziski ūdeni iztērēt tādu daudzumu nav iespējams. Ūdens skaititajs nekad nav bijis jo namu pārvalde tehnisku iemeslu dēļ nevar to izdarīt. Ludzu namu apsaimniekotajus atgriezt man naudu un veikt parēķinu, iepriekš vairākus gadus maksāju par ūdeni kura vienkarsi nebija, kamēr panācu lai saremontē ūdens trubu par ko atkal bija jāmaksā, cik ilgi viņi mani krāps.

Sadales tīkls - Nepatiesi nolasīti skaitītāja rādījumi

Nepatiesi nolasīti skaitītāja rādījumi 2020 gada rudenī īpašumam, kurā nedzīvojam tika uzstādīts jauns elektrības skaitītājs, kurš automātiski katru mēnesi nosūta patērētās elektroenerģijas rādījumu un tad tiek piestādīts rēķins. Rēķinus saņēmām regulāri ap 18euro un tos laicīgi apmaksājām. 2021. G. Pavasarī uzņēmums elektrum atsūta rēķinu virs 700eiro. Zvanot elektrumam noskaidrojām, ka skaitītājs nepareizi sūtījis datus un tagad ir nolasīts manuāli ar sadales tīkla darbinieka palīdzību. Elektrum ieteica vērsties pie sadales tīkla...

Nekustamā īpašuma pārvalde SIA - LV Likumu un MK noteikumu pārkāpšana

Nama pārvaldnieks, SIA ” nekustamā īpašuma pārvalde” (nip)Pvn lv40003238943 tel. : 67240638 e-pasts: [slēpt]@nips.lv, nesniedz informāciju par aprēķinātajiem pārvaldīšanas maksājumiem nākamajam kalendāra gadam, par ārpuskārtas remonta veikšanu, par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu, par noslēgto pakalpojumu līgumu... Uz pieprasījumu pārvaldnieks atbild ar lielu aizkavēšanu vai neatbild pavisam. Tādā veidā pārvaldnieks Sia Nip pārkāp lr dzīvojamo māju...

Amati Projekts SIA - Nekvalitatīvs pakalpojums, pavirša attieksme

Neiesaku sadarboties ar SIA "Amati Projekts" (Balvi) , it īpaši ar Mārtiņu Kaļvu. Uzņēmums pasūtīto projektu izstrādāja ar ļoti novēlotiem termiņiem, solot pabeigt, bet visu laiku tika izdomāti dažādi iemesli un projekts netika izstrādāts laikā, turklāt ļoti nekvalitatīvi. Tehniskā dokumentācija izstrādāta pavirši, aprēķinus, šķiet, veicis kāds skolēns, ne profesionāls inženieris. Risinot šo situāciju Mārtiņš Kaļva bija ļoti rupjš, izvairījās komunicēt un jebkādi atrast kompromisu.

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Vairāku dienu laikā mūsu mājā tika veikti remonta darbi. Šodien, kad pēdējie šodienas darbi par karsta ūdens sadales nomaiņu bija pabeigti un brigāde aizbrauca prom, izradās, ka karsts ūdens mājā ir, bet vienā kāpņutelpā auksta ūdens nav! Pirmajā reizē, kad piezvanījām pa info tālruni, teica, ka nekādi remontdarbi nebija ieplānoti, viņi neko nevar izdarīt un mums pašiem jāzvana nezin kur. Otrajā zvana laikā operatore rupji un neprofesionāli pateica, ka tikai var aizsūtīt avārijas brigādi, kura...

Rīgas namu apsaimniekotājs - Мошенники

Мошенники Я просто в шоке от всего происходящего. По вине одного не очень умного соседа, была запрещена эксплуатация моей квартиры. Так теперь мне счета за квартиру приходят в два раза больше. Сейчас мне приходится снимать квартиру в другом месте, так и платить в двойне за квартиру где официально запрещена эксплуатация жилого помещения. Все письма и заявления просто игнорируют! Шарашкина контора!

Aj Power - Slikts serviss

Slikts serviss Pa telefonu solīja izdevīgus nosacījumus un mājaslapā kalkulators rāda izdevīgas Cenas. Līgumā protams bija citi nosacījumi un ierobežojumi, bija jāplēšas, lai pārtaisa līgumu. Pirmais rēķins, ko atsūta epastā ir svešai personai. Ja nsekosi līdzi katram burtam, tevi apkrāps. Un kāda veidā viņi izsūta nepareizus rēķinus es pat nezinu. Bardaks.

AtrisinātaRīgas namu pārvaldnieks - Ruses 12

Ruses 12 С тех пор как заварили мусоропроводы ,у нас под окнами мусорный полигон. Контейнер для бумаги вечно открыт,так как туда отходы не помещаются,рядом валяется всё что не поместилось . С ужасом думаю о жаре, вот разведем живность и бардак. Приказным порядком заварили ,а позаботиться о хранении отходов не удосужились. Как всегда начинаем с конца.

AtrisinātaRīgas namu pārvaldnieks - Вывоз мусора

Вывоз мусора Сегодня 19 апреля 2021 года в нашем доме заварили мусоропроводы. Ладно, но что я вижу из окна - мусорник с бумагой не закрывается, столько там мусора, замки на мусорниках сломаны. Нам обещали оборудовать площадки для контейнеров. Где они? Почему мы всегда начинаем с конца. Что там девочки невинные у вас сидят - не соображают что будет твориться летом с мусором. Я уже не говорю про чаек и бакланов. Когда мы будем дружить с головой и делать всё как следует - логически подходить к любому делу, взвешивать все последствия.