Reitings Īre

Īre Īrnieki Izīrētāji Kaimiņi Komunālie pakalpojumi Namsaimnieki
Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Flatshare Riga

ILONA KOZLOVSKA - Krāpniece!!!

Reklama.lv ievietots sludinājums par dzīvokli, kuru īrē. Sazvanot (Tel.Nr.27454405) stādās priekšā, kā starpnieks. Sola parādīt dzīvokli, bet tikai pēc tam, kad tiks samaksāti 45 EUR. Vispirms prasa, lai brauc pie viņas uz ofisu, un, kad būs samaksāts, tad mēģinās sazvanīt saimnieku, lai parādītu dzīvokli. Es viņai prasu, kas tad par firmu viņa ir. Viņa atbild Ilona Kozlovska. Prasu vai tas ir SIA nosaukums? Viņa saka, ka jā. Juridiskā adrese esot Elizabetes iela 103, Rīgā. Tad ierakstīju šo...

K kapriize 12.12.2014

SIA "Zemnieku saimniecība" - не вернули гарантийную сумму

Вчера случайно увидела репортаж по лнт, про девушку, которая пострадала от этой шайки мошенников на прушу 4. Хочется сказать, что девушка (не помню её имени) невероятная молодец, т.к. она во всеуслышание рассказала на всю страну об этой псевдоконторе SIA "Zemnieku saimniecība"! Мы год назад тоже пострадали от фирмы SIA "Zemnieku saimniecība", как и многие снимали там квартиру, с нами заключили договор, казалось тогда, что раз есть договор и официальная фирма, то всё точно будет хорошо! Мы с...

S sonkilo 06.12.2014
Komentāri 3 Īre

Dzīvoklis Ozolciema 34, dzīv. nr. 22 - Melo par dzīvokli

Melo par dzīvokli Gribu sūdzēties par Ludmilu (ja tas vēl ir viņas īstais vārds), kas izīrē dzīvokli Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 34. Ss.lv sludinājumā dzīvoklim vienas bildes, bet atnākot apskatīt izskatās pavisam citādi. Īstenībā dzīvoklis arī ir tīrs kā bildēs, bet gribēju skatīties un apsvērt īrēšanu, jo man interesēja tas, kas ir bildēs redzams. Pa telefonu zvanoties saka, ka izrādīs viena sieviete (itkā zvanītāja), bet beigās atnāk cita. Dzīvoklis tīrs, bet kāpēc nevar ielikt īstās bildes? Rakstīts, ka...

ilmaars 28.11.2014

Tornike Kavtaradze - KRĀPNIEKS

KRĀPNIEKS NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEPIEŅEMIET DARBĀ TORNIKE KAVTARADZE !!!!! KRĀPNIEKS!!!! ZAGLIS!!! NAUDAS IZSPIEDĒJS UZ 2. VAI 3. GRUPAS INVALIDITĀTES RĒĶINA!!! IESAISTĪJIES DAUDZOS KREDĪTAIZDEVUMOS PAR KO NESPĒJ SAMAKSĀT!!! INTERNETĀ PĀRDOD SMARŽAS - PIEPRASA PRIEKŠSAMAKSU, BET SMARŽAS, NE NAUDA NETIEK ATGRIEZTA!!! NESPĒJ SAMAKSĀT PAR ĪRI UN IR NESKAITĀMAS ADRESES KUR VIŅŠ DZĪVO!!! LŪDZU KOMENTĀROS PIEVIENOJATIES, JA ARĪ JUMS IR BIJUŠAS AR VIŅU KĀDAS DARĪŠANAS UN ESAT PIEKRĀPTS!!!

E Eko3 25.11.2014

Olaine - Не платильщик

Не платильщик Хочу написать предупреждение, чтоб не сдавали квартиры молодому парню Raitis Melveris. Он снимал снимал у нас квартиру в Олайне, мало того что не заплатил за аренду и коммунальные, все кормил завтраками и придумывал новые басни, при этом не отвечал на телефонные звонки, так еще и кинув, оставил в квартире полный срач , выломанная дверь в ванной, сломанный диван, везде валялись окурки от сигарет, все в песке, на кухне все в еде и жиру, ванная и туалет вообще без комментариев, в общем, человек полная свинья! Будьте аккуратны

S Selga_N 22.11.2014

Telpu Īre Rīgā 29206564 !!! - Telpu īre

Neiesaku pat zvanīt šim cilvēkam. Tel. : 29206564 ! Sludinājumā norāda vienu cenu (70 euro par 15 m2) . Kad jāslēdz līgums, iet cita, jau ir tikai 12 m2 bet jāmaksā 170 euro. 100 euro starpība ! Neiesaku tērēt laiku ar šo krāpnieku. Piedevām, vēl paziņoja, pirms paša līguma slēgšanas, kas šo telpu jādala būs uz pusēm ar vēl vienu cilvēku. Neuzkerieties! Rekur sludinajums: https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/offices/riga/mezhciems/aamdj.Html

S sfaagggg 07.11.2014

AMANDA DRUVIŅA - ĪRNIECE

T Tortuga 05.11.2014

Izīrētājs - Parāds

Parāds Amanda Druviņa Īrēja dzīvokli kopā ar dēlu. Jau trešajā īres mēnesī sāka kavēt maksājumus, darīja tos neregulāri. Nervoza. Kad aizrāda par parādu un īres līguma punktu neievērošanu, paliek agresīvi nesavaldīga un sāk izteikt nepamatotas pretenzijas. No dzīvokļa aizgāja ar nesamaksātu parādu 500.00 Eur. Pusgada laikā nebija sazvanāma, neatbildēja uz zvaniem un e-pastu, izvairās no komunikācijas. Nācās iesniegt prasību tiesā par parāda piedziņu. Izīrētāji uzmanieties!

T Tortuga 05.11.2014

Marģers Zeitmanis - Dzīvokļu izīrētājs

No Marģera Zeitmaņa izīrējām dzīvokli. Dzīvoklis bija svaigi remontēts, pirmajā stāvā, 46 km2, maksāja 350 eiro/mēnesī. Cena bija varbūt par augstu tik mazam dzīvoklim un pirmajam stāvam, bet mūs uzrunāja svaigais remonts. Ievācoties augustā, vēl nebija uzlikti radiatori, bet M. Zeitmanis solīja, ka pēc divām nedēļām būšot. Sākot tur dzīvot, secinājām, ka dzīvoklī ir diezgan mitrs un laiks kļuva aizvien aukstāks, līdz bija pienākušas septembra beigas un gaisa temperatūra dzīvoklī bija tikai...

S Siiidzy 22.10.2014
Komentāri 2 Īre

Dāvis Deičmanis un Dainis LAUKŠTEINS - KRĀPNIEKI- DAINIS LAUKŠTEINS, DĀVIS DEIČMANIS, UZMANIETIES!

KRĀPNIEKI- DAINIS LAUKŠTEINS, DĀVIS DEIČMANIS, UZMANIETIES! DAINIS LAUKŠTEINS un DĀVIS DEIČMANIS- SĒRIJVEIDA KRĀPNIEKIZOG naudu no cilvēkiem, radot fiktīvus nomas līgumus. Šajā gadījumā bija runa par eglīšu tirdzniecības vietu Ziepniekkalnā un Purvciemā. Noslēdzot līgumu ar "it kā" viņu pārstāvēto firmu, izrādās, ka viņi nav likumīgi firmas pārstāvji, bet gan blēži, kas ķer cilvēkus uz muļķa un labi blefo. Pēc naudas saņemšanas un līguma noslēgšanas, uz zvaniem neatbild un pazūd. Dāvis Deičmanis ir apkrāpis neskaitāmus cilvēkus, gan aizņemoties tehniku...

Z zoo2004 22.10.2014
Komentāri 10 Īre

Valsts Neusktamie īpašumi - Cena

Люди хотите арендовать помещение, ни в коем случае не идите арендовать на Элизабетес 2. Тут такое надувательство. Мало того что аренда вроде 7.5 евро, так в счёте считают как 12.81 евро. А ещё лучше для работников здания заридили такую золотую стоянку, что волосы дыбом стали 80 евро в месяц, не охраняемую. Я в 10 мин от здания нашла за 30 евро охраняемую.

L lapo4ka86 01.10.2014

Jānis Zvirbulis ( Anglija ) - Krāpnieks, zaglis

Uzdodas par draugu, īrēja istabiņu, bet kad izvācās ārā no istabas, pa kluso aizstiepa meitenes datoru.Lūdzu neuzticaties tam cilvēkam.https://www.draugiem.lv/user/3266478/

G gray 30.09.2014
Komentāri 2 Īre

Nomo.Lv - Maldina klientus!

Maldina klientus! Velejos ar jums padalities sada zina intresanta! Es no nomo.lv Pasutiju ierici mobilo, vini sola, ka tiks piegadata 5 darbadienu laika! Es pasutiju Nedelu ieprieks Skaitot 2 briv. nostim sodien aprit 5 darbadiena. Zvanu, lai noskaudrotu kpc nekadu zinu nesmu sanemis kad tiesi prece tiks piegadata. Man pasaka, ka sodien preces noteikti nebus, sanak ta, ka 5 dienu laika vini nenodrosina so piegades iespeju. Man vel jautajums (viniem) rit noteikti bus piegades diena ?(6darb. diena) Operator...

R redzenalds001 30.09.2014
Komentāri 39 Īre

Andris Kanuks ir zaglis - zaglis

Labrīt! Man nav patīkami dzirdēt , ka Andris Kanuks ir zaglis un krāpnieks.Es atradu īrēt 2 istabu, mēs pa epastu sazinājāmies, un teica,ka rezervācijas maksa 100 euro apmērām. es gandrīz uzticēju, un es viņam pārskaitīju rezervācijas maksu 100euro par istabu. un vakar mēs ieradāmies un gaidām Rīgā, viņš man jau kopš 15.sept.neatbild. Mēs norezervējāmies no 17.09. un pārdzīvojāmies, un meklējām citu istabu. mēs zaudējām 100 euro. Es nezinu, kā varēšu dabūt 100euro no viņa? Ja kas varēs palīdzēt, lūdzu uzrakstiet e-pastu [slēpt]@inbox.lv

Imants Vilands (īrnieks) - nemaksā, melo

Īrēja dzīvokli, uzkrāja parādu EUR 600+ un aizlaidās, atstājot salauztas durvis un santehniku.Imantam ir ap 40 gadu, strādā par krāvēju un haltūrās, kopā ar sievieti daudz dzer, patīk hokejs.Mūžīgi ataisnojās, kāpēc atkal nav naudas => zobi jātaisa, radinieks nomira, darbā nesamaksāja, sieviete saslima, kaķis saslima, ģimenes problēmas utt.Dzīvo kopā ar nevaldāmu sievieti, kurai regulāri ir problēmas ar policiju, ir apzagusi kaimiņus utml.Ja atpazīstat dotos cilvēkus, esiet ļoti uzmanīgi ielaižoties jebkādos darījumos.

C chornij_bumer 16.09.2014

Arnis Darģis un ģimenīte - Irnieki nemaksataji

Mīļie cilvēki kuri izīrē dzīvokļus, lūdzu uzmanieties no šī cilvēka, Arnis Darģis un ģimene, sieva un trīs bērni, nemaksā komunālos īri, ir jau bijušas neskaitāmas Tiesas caur kurām tika izlikts ārā no trīs dzīvokļiem. lūdzu cilvēki uzmanieties un iegaumējat ARNIS DARĢIS.

Rigarealestate - parādnieks

Labdien!Neizīrējiet savus dzīvokļus - Martai Matisonei, dz. 28.martā 1990.gadā.Izīrējām viņai dzīvokli. Ilgi nemaksāja. Bija sakrājies liels parāds. Uzteicam līgumu ar viņu, divu mēnešu laikā viņai vajadzēja samaksāt parādu. Neko nesamaksāja, ne īri, ne kom.maksājumus. Pazūda, neatbild uz tel.zvaniem.Lieta ir gatava tiesāšanai.Esiet uzmanīgi un nezīrējiet viņai savus dzīvokļus.

Rigarealestate - parādnieks

Labdien!Neizīrējiet savus dzīvokļus - Anetei Šmite, dz. 2.decembrī 1990.gadā.Izīrējām viņai dzīvokli. Ilgi nemaksāja. Bija sakrājies liels parāds. Uzteicam līgumu ar viņu, divu mēnešu laikā viņai vajadzēja samaksāt parādu. Neko nesamaksāja, ne īri, ne kom.maksājumus. Tagad pazūda, neatbild uz tel.zvaniem.Lieta ir gatava tiesāšanai.Esiet uzmanīgi un nezīrējiet viņai savus dzīvokļus.

Rigarealestate - parādnieks

parādnieks Labdien!Neizīrējiet savus dzīvokļus krāpniekam - Kristaps Kārkliņš, dz. 26.februārī 1989.gadā. Izīrējām viņam dzīvokli, nevienu reizi viņš nesamaksāja, visu laiku solīja samaksāt, bet beigās vienkārši pazūda. Pazūda, pat neatdeva mums atslēgas no dzīvokļa. Esiet uzmanīgi un neizīrējiet savus dzīvokļus!

Arendator - Nemaksā īri

Sovetuju ne imet s etoj zhenshinoj i eje semjjoj nikakoe delo, ona reguljarno opazdivaet platezhi, teper imeet uzhe ogromnuju zadolzhnost (paru tisjach evro!) po oplate arendi i komunalnix platezhej i eshe ne xochet sxodit s kvartiri!