Dzīvokļa Īrēšana - Slikts dzīvoklis

Uzmanīgi! Tiem, kas meklē dzīvokli īrēšanai!Ja meklējat dzīvokli īrei, uzmanieties no dzīvokļa Lubānas ielā 35-88. Saimnieces ir ļoti nepatīkami cilvēki. Mēģina šmaukties ar summu apmaksu. Veco vadu dēļ nodedzināju savu matu taisnotāju, ar šādu rozeti (neskaitāmas reizes esmu labi norāvusies pa nagiem) dzīvoju jau trešo nedēļu, saimniecei ne silts, ne auksts. Vannā tecēja trubas, par to arī nospļauties. Veicu pēdējo pus mēneša apmaksu, par cik krieviski runāju slikti, no manis gribēja pieprasīt pilnu apmaksu, tikai par to, ka runāju savā valodā. Esiet uzmanīgi no šo apartamentu saimnieces un pastāstiet arī saviem draugiem/paziņām, kuri ir dzīvokļu meklējumos, lai neuzraujas uz tādiem priekiem, kā es!