Dzīvokļa Īrēšana - Krāpšana

Lūdzu neuzķeraties uz Īrniekiem Pētersone Ilze 120286 un Valdis Krūmiņš,sola naudu samaksāt,bet nemaksā , atstāj dzīvoklī nekārtībā un izmanto kā vīriešu pieņemšanas dzīvokli. lūdzu brīdiniet visus cilvēkus , kas nodarbojas ar dzīvokļa izīrēšanu. Pētersonei Ilzei ir četri bērni,bet to viņa nestāsta.

N

A ADXXXX 22.03.2016

Iespējams meģinās no 23 marta meklēt citu dzivokli. Pases orģināla ne Valdim Krūmiņam ne Ilzei Pētersonei uz rokām nav, var mēģināt īrēt uz Valda mātes vai mātes piedzīvotāja vārda.

K Kristaps Tīlans 03.08.2023

Var lūdzu izņemt šo āra, pamatojoties uz noilgumu...? ( cilvēki mainās)

J John Johnson 23.03.2016

Kaut kadi laucinieki.....

R Rita 28.03.2016

Kāds sakars lauciniekiem ar krāpniekiem? Nevajag apvainot lauciniekus. Krāpnieki ir sastopami kā pilsētas tā lauku vidē.

N Nata29 26.03.2016

Ļoti uzmanieties no šiem cilvēkiem,Esiet uzmanīgi!!!!Lūdzu neuzķeraties.

K Kristaps88 26.04.2016

Neiesaku nevienam dzīvot un īrēt dzīvokļus no Miera ielas 101 . Pats drausmīgākais no tās mājas ir dabūt blaktis ! Esiet uzmanīgi , Oskars vispār kaut kāds daunis !!!!