Zelta Boulings un Skvoša centrs - Slapja sporta zāle

Sveiki, Zāle bieži ir slidena/slapja, jo sistemātiski no griestiem ūdens nopil uz zāles seguma. Zāles centra labajā malā ikdienā ir slapja grīda, jo griesti virs šīs vietas ir bojāti. Lai labotu situāciju šajā vietā ir noklāts dvielis.Kā noskaidrots esošā apkures sistēma noregulēta tā, ka tā nespēj uzsildīt zāli, lai neveidotos kondensāts. Apkures sistēma ir noregulēta, lai uzturētu vidēju temperatūru, kas sekmīgi veido kondensātu.Zelta Boulinga centra priekšniecība neizrāda interesi rīkoties, lai zāle būtu lietojama. Ir bīstami skriet pa slidenu segumu tādējādi var iedzīvoties traumās.Runājot ar administrāciju tiek raustīti pleci norādot, ka priekšniecība ir informēta par nekvalitatīvo zāles segumu. Taču priekšniecība norāda, ka meklēs risinājumus regulējot apkures sistēmu. Patiesībā nekas netiek darīts!Brīdinu, ka Zelta Boulinga Sporta zāle nav lietojama futbola/florbola spēlēšanai. Bīstami lietot zāli, jo pie griestiem veidojas kondensāts, kas nokrīt uz grīdas seguma. Uzskatu, ka tas ir jāpasaka! Paldies.

X xx_meoww 18.03.2016

Galigi garam! Drausmiga viesmiliba , visur ūdens tek , lielas cenas ,

J Jurmala_Dzintars 15.07.2019

Bijām izklaides pasākumā Zelta boulingā, ļoti nepatika! Attieksme ļoti necilvēcīga pret klientiem. Tai pat laikā ceļiņš ar noplīsa. Pārsēdināju uz citu ar parunām. Neatsaucība nav nekāda. Spare tomēr ir labāk, būtība visur ir labāk. Neiesaku Zelta Boulingu!