www.sudzibas.lv SIA "Zemniecība" Pretlikumīga rīcība

SIA "Zemniecība" - Pretlikumīga rīcība

SIA "Zemniecība" , īres nams PRŪŠU ielā 4, Rīgā ar Aleksandru un juristu Juri priekšgalā rullē uz visām pusēm!!!http://rus.tvnet.lv/novosti/kriminal_i_chp/277156-arjendatori_novostrojek_tozhje_plachutP.s. Pievienojiet šeit visu, ko atrodiet par šiem darboņiem.Paldies!

S S.Tina 16.12.2014

ŠEIT DAUDZ KOMENTĀRUS

L labdaris1 04.04.2017

Sveiki. Ieteiktu visiem esošiem un bijušajiem īrniekiem caur tiesu atprasīt pārmaksātos komunālos rēķinus, jo tādas pozīcijas kā "ūdens cirkulācija", "apkures sistēmas apkope", "lifta uzturēšana" u.t.t. ir iekļaujama apsaimniekošanas maksā ko viņi pieskaita īres maksas rēķinam uzrādot kā tā ir "apsaimniekošana". Šīs pārmaksātās naudas summas var pieprasīt atpakaļ caur tiesu, noilgums šādiem prasījumiem ir 10 gadi. Valsts nodeva būs 15% no prasības summas ko atbildētājs atmaksās kopā ar parādu. Neesiet kūtri, atgūsties savus pārmaksātos naudas līdzekļus.