Krāpnieks Dzintars Šķesters - Nemaksā īri

Krāpnieks Dzintars Šķesters jau 5 mēneši nemaksā īri, pastiprināti lieto alkoholu un ir pametis dzīvokli ar atsātām vaļā durvīm! Neizīrējiet šim cilvēkam savu īpašumu!

J

Z zinatajs1875 20.12.2014

iebrauciet sigulda un kada uzjautajiet vai sketers nau parada, domaju ka katrs 5 apstiprinas un tapat adazus ir jau pametis jo tur pilns ar paradiem, cik zinam tad tur kur vins dzivoja ari esot vartus nozadzis un pardevis

Z zinatajs1875 21.12.2014

nav jabrauc uz siguldu tepat ragana vins man ir parada 100 ls jeb 140 eriki un daudziem manam pazinam, telefonu necel

K kaimins1122 21.12.2014

nevis krapniegs bet ari liels zaglis

R RobertsĻeonkovs 23.12.2014

Kāpēc jūs visi esat anonīmie, krūmu komentētāju, virinataji, slimā sabiedrībā

K krabis1230 25.12.2014

sia»jauns jumts»
Ogres rajons
ogre, vasarnīcu11
www.jaunsjumts.lv
atradu reklāmā šo firmu, sapratu saistīti ar jumtiem bet tagad saucu palīgā izplatītājfirmu-RUUKKI pārstāvjus-ekspertus, kuri secināja ka viņu piegādātais jumts ir nepareizi uzlikts.paldies pārstāvjiem kuri nāk pretīm un gatavi pārtaisīt jumtu.Neuzticieties Robertam ĻEONKOVAM un viņa slavētajiem meistariem-ARTŪRAM SALDAKAM un pārējiem...Visa mana nauda ar kuru es norēķnājos katru nedēļas nogali par paveikto darbu, Robertam gāja (uz izlīdzināšanu), tas ir maniem strādniekiem neizmaksā visu, bet sev mājas būvniecībai un arī citos objektos -vispār par ko runāt .Kad es jautāju - strādniekiem kāpēc tik lēni iet uz priekšu darbi, viņi atbildēja-KĀ MAKSĀ TĀ STRĀDĀ...Jautājums kas tas par vadītāju, ja no klienta saņem pieklājīgu naudu kā par profesionālu darbu, bet brigadi savācis no cilvēkiem kas īsti nemāk neko...Zinu ka arī Roberts nav meistars, tāpēc sanāk apburtais loks, skatās acīs un stāsta pasakas.Tad kad man apnika, es Robertu atšuvu, pēc dažām dienām saņēmu no viņa ziņu-pastā kad Artūrs Saldaks esot bīstams civēks, jo visur kur stādājis esot bijuša problēmas, es nenoticēju, bet viņš bija tas kas samaitāja RUUKKIjumtu.KADS ESI PATS, TĀDA TAVA BRIGĀDE...

juus dirseeji visi

P peeters 15.11.2015

juus visi tik maakat muldeet

P peeters 15.11.2015

zinu ka teteris pats melo jo to rakstu ka vina irnieks