Reitings Elektronika un Tehnika

Datori Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Uzņēmuma uzticības līmenis
Elektroniks.lv

TOPO Centrs -

Šī iestāde vienkārši briesmīga!Labāk negriezties tur, nebūs problēmu.Visu laiku kaut kāds veikala vadītājs bāž acīs savus likumus, laikam jau pārāk gudrs mūsu likumdošanā, kā kaut kādas problēmas radušās ar preci, tā uzreiz pēc likuma.Šinī iestādē neviens nerod kompromisu, viss tikai pēc likuma!Fuj!Neiegriežaties tur, ja nevēlaties nepatīkamus mirkļus kad jārunā ar veikala vadītāju!

Elkor -

ELKOR veikalā Brīvības ielā 62 pirkts fotoaparāts CANON sabojājās pēc 8 mēnešiem. Nodevu garantijas remontā ELKORSERVISĀ. Teica, lai pēc nedēljas interesējos, vai ir salabots. Jau pagājis gandrīz mēnesis, bet - nekā. Pa vidu bija Ziemassvētki un Jaunais gads.Ja firma rūpētos par savu klientu, tad nevis liktu zvanīt katru otro dienu, bet apmainītu bojāto pret jaunu fotoaparātu.