www.sudzibas.lv Futur Lab videonovērošanas kameras

Futur Lab - videonovērošanas kameras

Nesen nopirku āra kameru V6, pārdevēja stāstija, ka kamerai ir 700 tv līnijas, aizbraucu mājas attaisu kasti un tur rakstīts, ka ir 540 TV līnijas. un arī nakts redzamība solīto 60 m vietā redzēt var tikai kādus 30 m.
Esmu ļoti neapmierināts.

G

G GRAFS 08.12.2011

GATI SUDS AR TAVU KAMERU. NOPIRKU MERSEDESU PARBRAUCU MAJAS DRAUGS SAKA ZAPAROZECS . JA ESI STUBS NEREKLAMEJIES. LAI GAN TE JAU NOTIEK TADU KA TU REGISTRACIJA. LAIPNI AICINATS KLUBINA. DARVINA BALVA TAVA.

A ausma 13.12.2011

Ar Futur Lab nekādā gadījumā nedrīkst ielaisties.Es āra IP kameru ar naktsredzamību nopirku jau gadus 4.atpakaļ.Vispirms jau gadu nevarēja uzstādīt, bez tam konstatējām, ka uzliktā kamera bija brāķis, ar ieplīsušu stikliņu.Prasījām atpakaļ naudu par nekvalitatīvu preci, naudu nekādā gadījumā atpakaļ nedod, tikmēr lika kameru, kamēr ar visu viņu kameru, mūs kārtējo reizi apzaga.Tad gan, es pazvanīju Annai 7os no rīta, kolīdz konstatēju zādzības faktu, un pateicu visu ko domāju.Ar to pietika, atveda kameru, protams bez ZOOMa un klāt vēl iedeva DVR, ne jau nu jaunu, bet kopš tā laika ir miers no zagļiem un arī no Futur Lab.Un tas viss par saviem 500 latiem.

A Ast 12.04.2012

Jūs tak esat abi apčakarēti (teiktu jau rupjāk, bet baidos, kad portāls izdzēsīs komentāru, bet rupjākais tomēr te iedērētos vairāk). Pirmkārt tām precēm ko tirgo futur lab, ja nemaldos nav CE marķējuma un elektroniku bez CE nevar tirgot, kas ir iegādājies preci un ir neapmierināts, droši palasiet internetā (lai nav jāmeklē - http://ec.europa.eu/enterprise/policies/single-market-goods/cemarking/about-ce-marking/index_lv.htm ) tur atradīsiet preču kategorijas kuras bez CE zīmes nedrīkst tirgot, un vienā no tām ietilpst elektropreces. Tā, kā ja esat futur labā iegādājušies elektropreces bez CE marķējuma droši varat nest atpakaļ uz futur lab un pieprasīt naudu.

Un starp citu tādas kameras kādas Jūs iegādājaties par 350 ls, internetā var nopirkt par 35ls, un atrast interenetā, kas viņas uzstāda nav nemaz grūti. Bet, ja jūs pērkat kameru un ne uz iepakojuma ne uz pašas kameras neredzat ne modeli neko, pēc kā šo kameru varētu atrast internetā ražotāja mājaslapā, tad apdomājiet vai prece ir augstvērtīgas kvalitātes, protams, ja kvalitāte interesē. ar modeļiem es domāju, piemēram kalkulators CITIZEN SRP-285II vai cctv kamera samsung SCB-6000.

D Duna 07.10.2013

Tagad rakstīšu kā bijušais darbinieks, kuram netika samaksāta alga un apjomīgs skaits virsstundu par pēdējo mēnesi. Tiku šantažēts ar iepriekš darba līgumā neatrunātu 2 gadu garantiju parakstīšanu. Ja tās būtu parakstījis tāpat būtu saņēmis tikai mazumiņu, jo virsstundas tika nodefinētas, kā manis paša lēnība, nekompetence utt. Bija arī skarbāki un personiski aizskaroši vārdi no uzņēmuma vadītāja Kelechi Okorie.
Uzzināju arī, ka izbeidzot darba attiecības neviens bijušais darbinieks nav saņēmis pilnus pēdējos aprēķinus un pārdošanas komisijas. Summas sniedzas no 700 - 1000 LVL.
Tagad par kvalitāti - šis kameras, kas tiek tirgotas, ir tiešām bez CE sertifikāta. To vēl varētu pieciest, ja tās būtu kvalitatīvas. Šo kameru ražotājs (droši vien, ka Ķīnā) ražo lētas kameras ar Futurlab zīmolu Tech UK. Uz kastītēm nav pilnīgi nekādas informācija par modeli, ražotāju utt. Matricas, kas uztver bildi kamerās ir mazas, attēls nekvalitatīvs, izšķirt spēja kā 90ajos gados sliktām VHS kasetēm. Iepirkumos standarta kameras maksā grašus - no 5-15 LVL. Bet tiek pārdotas kā kaut kas ekskluzīvs. Tas pats ar visu pārējo aprīkojumu, VDR, balūniem (kurus iepērk par 2 lvl).
Ja Jums būs saskare ar šo cilvēku viņš droši vien apgalvos, ka ir godīgs, taisnīgs, cēls utt. Runāt viņš prot, pārdevējs labs. Bet kameru montāža un piegāde jāgaida mēnešiem.
Mans ieteikums, ja gribi kameras ar vai bez montāžas - ej ar līkumu Futur lab, Balt UK sia un http://www.videonoverosana-kameras.lv/
Pretējā gadījumā ir 80% risks, ka būsi nelaimīgs. 20% gadījumu vēl izdodas, ja pierunā klientu piekrist, ka kvalitātei jābūt ir tieši tādai un tehniski nav iespējams sasniegt augstāku. Tā ir patiesība - ar tādām kamerām nav:)

A Ast_ 10.12.2013

Man kā sen "apčakarētam" klientam jau sāk palikt interesanti, kad Kekechi Okorie beidzot aptrūksies vārdi, kādos nosaukt Futur Lab sekotājus - SIA Futur Lab, SIA Futur Tech Lab, SIA Balt Uk un tagad jau SIA Tek Lab. Brīnos, kādēļ neviens cits klients vēl nav publiski sūdzējies par to, kā strādā šis uzņēmums. Man pat nereti paliek žēl darbinieku, kas tur strādā - Kelechi tos jauniešus tur labi apstrādājis. Kelechi Okorie apmuļķotie - ja reiz lasiet šo, tad izstāstiet arī par savu pieredzi, lai raksti šajā portālā parādās vēl pirms viņa paša mājaslapas, meklējot informāciju par šo uzņēmumu

K Kel 22.02.2014

Es, Kelelchi, kā Lielbritānijas pilsonis un Futur Lab direktors ignorēju šos komentārus ilgu laiku, jo:
1. Mums ikdienu ir jauni klienti, kas šiem meliem nepievērš uzmanību. Būtībā mums ir bijis vairāk nekā tūkstotis klientu pēdējo 7 gadu laikā.
2. Es pieņemtu, ka sabiedrībai ir pietiekami gudra, lai redzētu, ka šie ir tikai neintelektuāli apmelojumi.
Tomēr mani darbinieki lūdza reaģēt uz šo, tāpēc es atbildēšu par šo negatīvo kampaņu, galvenokārt no konkurentu puses un dažos gadījumos no cilvēkiem, kuri tika pieķerti zādzībās vai tika atlaisti, lai uzlabotu mūsu klientu servisu tādiem klientiem kā Jūs.

Mums ir daudzi lielie klienti Latvijā un Baltijā, kas vienmēr izmanto tieši mūsu pakalpojumus vairāku gadu garumā.
Piemēram, MOS veikalu tīkls, kam Baltijas lielveikalos ir Oasis, Karen Millen, List un Parfois veikali.
Viņi izmanto mūsu pakalpojumus vairāk nekā 5 gadus.
Ir skumji redzēt kā konkurenti slēpjas šajā mājaslapā un raksta melus par citiem uzņēmumiem.
Ikviens saprātīgi domājošs redz, ka tie nav komentāri no neapmierinātiem klientiem, bet kā es rakstīju iepriekš, mērķtiecīga kampaņa no skaudīgiem konkurentiem un dažos gadījumos no negodīgiem bijušajiem darbiniekiem. Pozitīva lieta ir tā, ja konkurenti mūs nevar ciest, tas nozīmē, ka mums iet ļoti labi.

Futur Lab ir daudz citu produktu, piemēram, PLAN B elektroniskās cigaretes, LED lampas, audio austiņas, drošības produkti u.c. Un katru produktu grupu mums pārstāv cits uzņēmums. Svarīgi ir tas, ka ir nepārtrauktība klientiem, pat tiem, kas pirmo reizi nāca pie mums pirms 6 gadiem.
Neviens klients nesūdzas par to, ka mums ir vairāki uzņēmumi, jo uzņēmēji saprot, cik svarīgi ir nodalīt dažādos biznesus un sadalīt riskus. Tas ir smieklīgi, izvirzīt jautājumu par mūsu nodokļu statusu.

Komentāri par darbiniekiem, par CE sertifikāciju un zīmolu acīmredzot ir ar tiešu mērķi nodarīt kaitējumu mūsu uzņemamam. Mēs esam pilnībā sertificēti. Savādāk nemaz nav iespējams strādāt EU. Cik vel uzņēmumi pārdot zīmolu kameras, kā to darām mēs? Tas ir dīvaini, ka mēs esam tie, kas tiek apsūdzēti par Ķīnas produktu pārdošanu, kad Latvija ir pilna ar drošības uzņēmumiem / interneta veikaliem, kas pārdod lētākos iespējamos Ķīnas ražojumus bez jebkāda nosaukuma, zīmola. Daudzi mūsu klienti izmanto mūsu kameras jau gadiem un bez vismazākajām problēmām, nemaz nerunājot par 2 gadu garantiju.
Arī komentāri, kas uzbrūk mūsu klientiem- cilvēkiem, kuri ir snieguši video atsauksmi par mūsu kamerām ir 100 % pierādījums tam, ka mums uzbrūk skaudīgi konkurenti. Cik uzņēmumiem ir klienti, kas ir tik apmierināti, ka viņi ir gatavi to pateikt publiski kameras priekša? Mums ir vēl daudz klientu, kas ir paši piedāvājuši sniegt pozitīvo atsauksmi publiski. Tagad es pats personīgi esmu iesaistīts attiecībās ar klientiem un video ir pierādījums tam, kādas tās mums ir. Nevar būt tā, ka uzņēmums, piemēram, SIA Antaris, SAULES VEIKALS īpašnieks ir uzstādījis Futur Lab produktus 2013./2014. gadā vairāk nekā 42 veikalos un sniedz video atsauksmi, kur atzīmē pastāvīgi augstu kvalitāti, bet dzīve tā nav. Patiesībā SAULES VEIKALS atvēra 3 jaunus veikalus pēdējo 6 nedēļu laikā un izmantoja atkal mūsu kameras. Noteikti viņi tā nedarītu, ja viņi nebūtu apmierināti par mūsu video novērošanu 42 veikaliem vai klientu atbalstu. Viņi faktiski salīdzināja mūsu kameru kvalitāti 52 collu TV ekrānā ar paraugiem no citām vadošajām drošības kompānijām Latvijā un redzēja, ka mūsu kvalitāte ir jūdzi priekšā. Tas pats stāsts ir par visiem citiem mūsu klientiem- Latvijas vai starptautiskajām kompānijām, kurās strādā gudri cilvēki, kas var izsvērt šo komentāru patiesību.
TEK UK ir vadošs Lielbritānijas zīmols, un mēs esam lepni, ka tirgojam tieši viņu produktus. Šī zīmola produktu videoklipiem ir vairāk nekā 1 miljons YouTube skatījumi. Populārākie produkti ir bezvadu austiņas, sporta kameras un, protams, drošības sistēmas.
Jā, mēs esam lepni, un, ka esam viena no retajām apsardzes firmām Latvijā, kur sievietes strādā pārdošanas komandā. Tas liecina, ka mēs cienām sievietes un uzskatām, ka viņas varbūt tikpat zinošas par drošības risinājumiem ka vīrieši. Katrā ziņa neviens klients man nav sūdzējies, ka viņš ir bijis psiholoģiski traumēts dēļ tā, ka ar viņu sadarbojās gādīga, zinoša dāma, kas palīdzējusi viņam iegadāties profesionālu videonovērošanas sistēmu par vislabāko cenu.
Šo komentāru rakstnieki ir ne tikai absolūti meļi, bet arī šovinisti, kas uzskata, ka sievietēm nevajadzētu strādāt šādus darbus. Man ir neērti no savam darbiniecēm par to.

Šie cilvēki domā, ka es esmu brits, tāpēc droši vien nevarēšu izlasīt šos komentārus un viņi var netraucēti uzņemumu apmelot.
Mana latviešu valoda ir daudz labākā, nekā viņi domā, jo man ģimene ir Latvijā, un es mīlu un cienu Latviju.

Mēs neesam perfekti, neviens tāds nav. Tomēr mēs mācāmies no savam kļūdām un vienmēr cenšamies uzlabot mūsu pakalpojumus un servisu. Tas ietver dažos gadījumos arī cilvēku atlaišanu, kuru mērķi nesakrita ar uzņēmuma mērķiem, kas pirmkārt ir klienta vajadzības. Tas diemžēl nozīmē, ka daži no šiem cilvēkiem dusmās var rakstīt melus par mums, bet mēs labāk riskējam ar šādu iespēju, nekā sadarbojamies ar neefektīviem cilvēkiem un nevaram nodrošināt labu klientu servisu.

Es domāju, ka informācija mājas lapā www.futurlab.lv atklās patieso ainu par klientiem un uzņemumu, piemēram, Red Bull, Tiger shop, Lats, Oasis, Karen Millen, Dino Zoo, Liepājas tramvaju parks, Latvija Dzelzceļš, City Fitness, Rīgas Tilti, Grandegs, Kolonna, Delfi, Tilde, Illy kafejnīcas un daudzi daudzi citi, kas parāda, cik populāri mēs esam mūsu klientiem.
Sabiedrībai ir jāapzinās, ka šajā mājas lapā ir brīnišķīga iespēja sniegt godīgas sūdzības, bet to diemžēl izmanto arī daudz cilvēki, kuriem ir vajadzība melot par citiem.
Katrs pats var izsvērts un paliecināties par komentāru patiesību dzīvē sākot sadarboties ar mūsu kompāniju, jo mēs patiešām parūpētos par jums, lai jums beigās būtu milzīgs gandarījuma smaids uz sejas.
Ļoti iespējams, ka sākot ar mums attiecības šodien, jau pēc mēneša Jūs stāstīsiet visiem, cik laimīgs jūs esat par savam jaunajam Futur Lab kamerām.
Paldies.

P Pāvels23 20.05.2015

Nezinu, varbūt kādreiz bija savādāk, bet mēs esam no šīs firmas ņēmuši jau vairākiem objektiem kameras gan 2014. gadā, gan šogad un viss bija kārtībā gan ar kvalitāti, gan uzstādīšanu un viņiem ir lētas cenas. Uzstādīšanas bija Rīgā un Viļņā. Kad vienai kamerai pārdega barošanas bloks (bija īsais) un kamera nestrādāja, meistari atbrauca jau nākamā dienā un visu nomainīja. Viņiem tur ir laba administratore, ar viņu var forši sarunāt atlaides, gan vienoties, ja kas vajadzīgs īpaši steidzīgi.

B beira2 23.12.2015

Nopirkām nesen 4kameras ar visu ierakstītāju, izrādījās ka uz kastes rakstīts viens un iekšā pavisam kaut kas cits, ne tas modelis kas uzrakstīts kas uz kastes .Kā arī tika teikts ka varēs pieslēgties attālināti un beigās vispār nekas tās nenotika, kā arī visas programmas tikai uzkārās kas tika pieslēgtas uzņēmumā caur internetu.Kā arī kamērām kvalitāte sūdīga .par mikrafonu vispār neizteiksimies- tika iedots mikrafons un beigās izrādījās ka pat visu vadu nebija klāt un adaptera nebija un administratore tikai muldēja, ka pietiek ar tiem vadiem kas ir iedots.Tehniķis vispār runāja tikai krievu valodā un pat darba laikā vispār necēla klausuli, lai sarunātu laiku par to ka varētu atbraukt un pieslēgt attālināto versiju.

V Velta76 20.07.2016

Mums viss bija kārtībā, ņēmām ar uzstādīšanu, pēdējā veikalā uzlikām nupat jūnija sākumā, Pirms tam Rīgā un Salaspilī likām sistēmu un nebija nekādu problēmu ne ar kvalitāti, ne ar garantiju. Vadītājs gan viņiem esot īpatnējs, bet klientiem ar viņu nav sakara. Vajag prast noformulēt savas vēlmes un apzināties iespējas, nevis izdomāt, ka paši visu varam un tad bļaut, ka nekas nesanāk. Zobus tak paši sev nelabojam.