Reitings Celtnieki

25%
Pz2Būve
25%

Metāla darbi : Viktors Paeglis - Nepilda solījumus, pazūd ar naudu

Viktors Paeglis!!! Uzmanās! Agrāk sadarbojos itka izdarīja ko solīja, bet nu jau gadu vairāk bija pazudis - tagad atkal redzu sniedz pakalpojumus, bet noteikti tāpat māna cilvēkus. Man joprojām taisa trepēm karkasu...protams, ka apmaksu panemt neaizmirsa! Klausuli necel zvanot uz Nr 25654008

N N. 24.04.2014
Komentāri 3 Celtnieki

CONSTRUCTION BUSINESS GROUP SIA - stradnieku manisana

Sudzibas temats ka jau saprotams stradnieku manisana, bet loti smalka stila, parsvara viniem objekti ir Vacija, un tiekoties ofisa nekas neliecina pa neuzticibu, tacu kad cilveki nonak realitate, saprot ka nonakusi apmeram ka pusverdziba, jo valdes loceklu ir loti daudz, visi ar kautko aiznemti, un visu laiku nesaprotamu iemeslu del kavejas algu izmaksa, bet butiba kavejas loti izdevigu apstaklu del, lai paietu pilns menesis , tad vini atskaita fantastisku summu pa dzivokli, un pa dzivokliem...

M murnieki 24.04.2014

SIA ''L.E.M.'' - apmana

Mēs strādājām ar Andreju Bezļubčenko Turgeņeva ielā taisījām jumtu ,kad palika pabeigt 20% no darba ,viņš neveda mums materiālus ,un neapmaksāja par mūsu darbu, telefons viņš ari necelt,*idorasts viena vards ...

M Maris 45 14.04.2014

Flizetajs ELVIS - UZMETIENS

Labdien. Gribeju pabridinat par flizetaju "ELVIS" kuram it ka esot daudzi flizetaji un pats esot liels meistars ar pieredzi bet beigas tika panemts avanss un ne ELVIS ne vina superiga brigade vairs telefonu necel. UZMANIBU VISIEM SILTI IESAKU.

Māris Cīrulis-Būvparks - Krāpnieks

Silti iesaku uzmanīties no personas vārdā Māris Cīrulis, kas darbojās zem sekojošām firmām MCI,BM COLOR, Būvparks,CW,Čiekurkalna nami....... Pēc skata solīds vīrs ,var runāt skaisti, daļāt solījumus,novelt vainu uz citiem, bet apakšā tāds krāpnieks,ka uzmetīs pie pirmās iespējas Par viņa vēsturi variet palasīt šeit; http://www.sudzibas.lv/?search=m%C4%81ris+c%C4%ABrulis&x=41&y=11 http://www.sudzibas.lv/buvfirma-mci-c16217.html Brīnos ,kā viņam izdevies tikt pie pasūtījumiem no solidām...

K Kreditors 09.04.2014

SIA ''L.E.M.'' - Nesamaksā par darbu

Trīs nedēļas atpakaļ vienojās uz darba izpildes kontu pa Abulas 5 adresi Rīgā, salika tāmi pa darbu noslēdza līgumu ar Andrejs Bezļubčenko un Atis Freimanis, sākumā sāka mums aizkavēt materiāla piegādi, kad beidzot sāka atvest materiālu mūs sāka dzīt lai strādāja pa sestdienām un augšāmcelšanās pirms darbu nobeiguma kad palika tikai nokrāsošana sacīja ka sarakā ar mums tāpēc ka līgumu tiem nav laiks un vajag tagad mēs tiem, un nekādu naudu mēs nesaņemsim... Три недели назад договарились на...

G Grizlly 08.04.2014

RAMEJ - paligstradnieks

Labdien. Velejos nedaudz pastastit par so firmu. Nostradaju 6 menesus, un jasaka ka minusu vairak neka plusu. Attieksme ir tada ,,rabotaj rabotaj,,. vienmer saka ,,budesh rabotatj, budesh zarabotaj,, bet kad runa bij par algas paaugstinasanu tad tam nepieversa uzmanibu. Jau gribeju aiziet pec 3 nostradata men. bet sefs mani nelaida sakot ka labi stradajot, bus alga lielaka, nu labi, piekritu. Mana gadijuma bij ka brigadieri bij uzedusies, jo man vajadzeja stradat vel vairak neka viniem, un...

BWT - Nemāksā algu slikti darba apstākļi maksā daudz mazāk nekā ir sarunāts un nau officiāli

Nemāksā algu slikti darba apstākļi maksā daudz mazāk nekā ir sarunāts un nau officiāli Aizbrāucu uz Darba interviju sarunāju visu, viss bija kārtībā, pat ļoti priecēja pakojām dēļus, vissi apkārt dzerstijās dubļi kājas slapjas utt bet nu tas jau ir kā visur gandrīz, pienāca algas diena man uz papīriem ko biju saskaitījis bija pāri pa 400 euro galvenais man samaksāja 110 euro. un pateica ja kautkas nepatīk lai eju sudzēties uz kautkādu darba inspekciju ka es itkā tāpat neoficiāli strādājot.... lūk tā. Galveno sauc Reinis to es ilgi acerēšos

Māris Lešinskis - neprofesionāls balamute

Uzmanieties no Māra Lešinska ( iesauka Spānis ). Remontēja dzīvokli neprofesionāli - reģipša sienas kustas, grīda šķība un čīkst, radiatorus pielikt neprata, laminātu ielika pirms sienu špaktelēšanas un slīpēšanas, utt. utml. neizdarības. Vairāk mangoja naudu un atrunājās nekā strādāja, vienmēr atrada ieganstus savai neprašanai. Kad no viņa atteicāmies, avansu neatdeva, pazuda paķerot līdzi arī iepirktos materiālus.

I Inta02 04.04.2014

roberts ļeonkovs - jumts

pasūtīju jumta uzlikšanu pie tā saucamā "meistara" roberta ļeonkova. Atbrauca viņš galīgi sadzēries, iespējams, ka arī salietojies kādas narkotikas, jo uzvedība bija neadekvāta, rupja, cilvēka godu un cieņu aizskaroša. Nevienam neiesaku izmantot roberta ļeonkova pakalpojumus.

Z zigis55 31.03.2014
Komentāri 3 Celtnieki

SIA "AUFBAU UND FINANZ" - nekompetenta kompānija

Cien. Miestari un Būvdarbu pasūtītaji. Gribu iepazīstināt Jūs ar sia SIA "AUFBAU UND FINANZ" kadreiz Eirosistēma un tās pārstavja Andreja Žogoļa, neiesāku ar viņu strādāt, firmās vadība stradā nekompetenti specialisti. -Neievēro tehnoloģiju (pielieto lētus un zēmas kvalitātes un nepareizus materiālus) -Neievēro darba izpildes laikus. -Pazūd un neatbild uz telefonu. -Maldina izpildītājus un pasūtītājus.

IS Sia - Moshenniki

Илья Старостин(Ilja Starostins) SIA IS,занимается постройкой срубов. Не связывайтесь кто хочет сохранит нервы и деньги. Берёт аванс и пропадает.На контак совершенно не идёт,находит постоянные отговорки. Объект должен был сдать в феврале,теперь апрель не за горами,а и 30 % не выполнил.И с сегодняшнего его СМС поняли,что заканчивать и не собирается пока ещё не заплатим.

Janis Zemna - krapnieks

Janis Zemna Olaine pk 260482-13300 mob 26868891 paņema avansu materialiem, un pec nedeļas pazuda kopa ar naudu.Lūdzu esiet uzmanīgi ar šo krāpnieku.

J juridicum 21.03.2014

Peteris Rilss - SIA Tilmer Peteris Rilss

SIA Tilmer Peteris Rilss Строить не умеет! Только денег хочет! Цены высокие, а качество ноль! Находит каких-то халтурщиков и за работой вообще не следит! Главное для него деньги, а не забота о клиенте, как себя позиционирует!

K klients 02.03.2014
Komentāri 5 Celtnieki

Andis Miezis - Celtniecība

Andis Miezis ir cilvēks, kurš nezin kas ir 90 grādi liekot pamatus, ar izmēriem projektā nedraudzējas un mēģinās Jūs "piekāst" uz visu, kas ir būvlaukumā (materiāli, darbs, utt). Katrā ziņā neiesaku nevienam ielaisties ar šo cilvēku nekādos jautājumos saistībā ar celtniecību. Viņš arī nezin, ka 21 gadsimtā ir iespējams nopirkt līmeņrādi, lai noliktu pamatu veidņus līmenī. Ko nozīmē taisna līnija viņš skolā nav iemācijies. Iztērēs tikai Jūsu naudu, bet rezultāts no viņa darbības ir apaļa "0", īsts "Maximas" būvnieks.

T Tips 24.02.2014

Grīdas ieklāšana - Uzmanību

Uzmanību Gribu brīdināt par krāpnieku Elvi Silinu -22423006,pilnīga haltūra,neuzķeraties!

M m 17.02.2014

Edgars Gžibovskis un Ervīns Šuhs - Celtnieki

Labdien! Es gribu pabrīdināt cilvēkus par divu celtnieku darbību, Edgars Gžibovskis un Ervīns Šuhs darbojas Tukuma novadā. Konkrēti es biju viņus nolīdzis pārmūrēt plīti un siltum mūri, protams, darbu neizdarīja līdz galam, ļoti nekvalitatīvi, plīti kurinot tā dūmo! Runā jau viņi skaisti, tas nu ir fakts, tikai darbi nesaskan ar vārdiem! Tiešām uzmanāties no viņiem! Zemāk pievienoju arī bildes, lai paši varat spriest par darba kvalitāti! http://failiem.lv/u/gxdiawg

U Uldis76 16.02.2014
Komentāri 2 Celtnieki

Elkora E Sia - nemaksā par pasūtījumu

Neuzticieties Sia Elkora E un konkrēti Eduardam Nemis, kurš solīja pēc siltināto māju nodošanas Carnikavā samaksāt par izpildītajiem pasūtījumiem, bet mājas ir nodotas un VISS. Sākumā viņi sāk maksāt, bet vēlāk Jūs uzmetīs kā mani un vēl citus.

B bitenieks 11.02.2014

sia Eirosistēma - Profesionāla nekompetence, vilšana

Cien. Miestari un Būvdarbu pasūtītaji. Gribu iepazīstināt Jūs ar sia Eirosistēma un tās pārstavja Andreja Žogoļa, neiesāku ar viņu strādāt, firmā stradā nekompetenti cilvēki. -Neievēro tehnoloģiju (pielieto lētus un zēmas kvalitātes un nepareizus materiālus) -Neievēro darba izpildes laikus. -Pazūd un neatbild uz telefonu. -Maldina izpildītājus.

Gunards Pomaskovs - krapsanas

Netur solijumus Gunards Pomaskovs un Daivis Jaunozols,nodarbojas ar krapnieciskiem celtniecibas darbiem,NEMAKSA ALGAS!!!

I Imis ab 09.02.2014