Vilhelms Ludziņš - Krāpnieks

Gribu brīdināt pārējos cilvēkus, lai neielaižas nekādās darbībās ar vīrieti, kuru sauc - Vilhelms Ludziņš, Atradu sludinajumu ss.lv par remonta darbu vejkšanu, 2 nedeļas maksāju par darbu (esmu sieviete un tik daudz nesaprotu par remontu) kad atnācu ar vierieti dzivoklī, pilns arprats, bija visu jamaina, teicam viņam lai iet prom, tad viņš vēl draudēja un prasīja vēl naudu, ļoti nožēlojam kā pazaudējam tik daudz naudas (1200 eur) un laiku. dievs viņu sodīs

J

L linda777 23.12.2014

pec varda un uzvarda jau neko nevar zinat, deretu aprakstit apmeram gadus un izskatu lai citi uz tadiem neuzrautos, jo summma liela, lai gan es sieviete budama tadu naudu uzreiz jau nedotu, tomer jamaksa pec padarita un kvalitates, kadu avansu pec nedelas tad vel ja!!!