Reitings Celtnieki

25%
Pz2Būve
25%

Krāpnieki - par darbu

Nesūtiet naudu uz Vāciju Kirilam Harderam par darbu un dzīvošanas priekšapmaksu,atbildi nesagaidīsiet.

A arno13 23.01.2014

Henrijs Reiņikovs - dažāda veida celtniecības darbi

Vīrietis aizņemas naudu, neatdod, paliek parādā, aizbildinājumi visdažādākie. Ģimenes problēmas utt. Strādā visāda veida darbus, mūrē krāsnis (nekvalitatīvi, dūmo), veic piršu celtniecību (nepareizi ielej pamatus), remontus, darbu nepabeidz, cik zinu arī saviem palīg strādniekiem naudu nesamaksā pilnā apmērā. Tiek atlaists no darba vietām, neizdarības dēļ, sabojāta objekta dēļ. Esmu savācis šo info un gribu pabrīdināt cilvēkus - pirms noalgot šo personu darbā , apsvērt vai citu variantu nav.

S sanitars 17.01.2014

Celtniecība - uzmanibu

sveiki, esmu ari sadarbojies ar ERVINU BANDERU un man ari vinjs palika naudu parada gan par Latviju gan par Vaciju. cilveks tikai sola labu atalgojumu bet nav maksatspejigs, velos visus pabridinat lai neielaizas ar so cilveku nekados darijumos!!

D denis28 17.01.2014
Komentāri 2 Celtnieki

Enrico Duglass / Enriko Dubass - Kvalitāte un attieksme

Kvalitāte un attieksme Nevienam neiesaku ņemt Enrico Duglass sociālajos portālos un pēc īstā vārda Enriko Dubass par meistaru iekšdarbu remontam. Slikta attieksme pret darbu, neregulāri strādā un nekvalitatīvi dara darbu. Enriko izkrāpa naudu arī par materiāliem, pasakot vienu cenu klientam un veikalā preci nopērkot par citu cenu. VIENMĒR iesaku pārbaudīt teikto ar čekiem no veikala. Darbu veica ļoti lēni! Nevienam nenovēlu šo meistaru!

M Melina 16.01.2014
Komentāri 3 Celtnieki

sia Reimiks - darba algas neizmaksāšana

neizmaksā naudas par kurām ir novienojies ar strādniekiem !izmanto nesertificētos būvmateriālus un ir ļoti liels krāpnieks !runa iet par jūrmalas bērnu dārzu!bet es domaju ka tas jau noteikti nav pirmais normunda gājiens Vairis Frēze!

F fvairis 10.01.2014

Mārtiņš Daņilovs - melis

Mārtiņš Daņilovs ir melis kurš nesamaksā

D dump 10.01.2014
Komentāri 3 Celtnieki

Personalservice Lettland" - Darbs Vacija

Darbs Vacija Piedava darbu vacija pa celu jamaksa 85 Ls Firmai pa pakalpojumu 140 Ls pulss vel dzivosanai. kopa ap 300Ls Bet teica ka ir dorsi, jo parasta ligumu ar firmu kas ir latvija ne ar frimu kas ir darba devesjs vacija. Ligums bija ar maziem burtiem. un pat nedeva man lidzi teica ka nosutit pa pastu man ligumu. Aizbraucu uz Vaciju un mani sagaidija divi veci kas runaja krievu valoda. kad jautaju kad jastrada tad man atbildeja pec nedelas. Mani aizveda uz moteli kur es dzivosu. Un man vajadzeja...

E Eva30 08.01.2014
Komentāri 12 Celtnieki

Alvis Suharževskis - saistību nepildīšana

Alvis Suharževskis nodarbojas ar celtniecības darbiem - nepilda saistības, piegādāja nepareizas durvis. Solīja atdot naudu, sola bet neatdod. Nevienam neiesaku ar viņu sadarboties.

A avaldman 02.01.2014
Komentāri 0 Celtnieki

Sia KM HOLDING - NEMAKSAA NAUDU,CHAKAREE,SKOPI...

.....nu ko.....prieciigus Sveetkus, rakstu ,kad ir jau otrie Ziemassveetki, nerakstiitu, ja man buutu samaksaats, neliktu gaidiit,jau taa mazo naudu 3 nedeellas, kautgan mees visi zinaam, ka 3 dienu laikaa,kad ir izbeigtas darba attieciibas ir jaasanem apreekkins,nopelniitaa nauda......es pa 6 dienaam sanneemu uz rokas 5 + 20 un kontaa 51 lats......sanaaca 75 lati......pareekkiniet cik sanaaca man stundaa nopelniit, 8 stundas dienaa.....Normunds N. uzvaards tad jaaskataas ir draugos, kur mani...

Z zashebis 25.12.2013

Armiss - Alga

Labdien, Dārgie kolēģi celtnieki, nekādā gadījumā neejiet strādāt uz šo kompāniju. Algas pavisam nemaksā, saimnieks Artjoms kas tur ir, uz savu galvu izdomā kā maksāt, sola vienu likmi maksā pēc citas. Algu jālūdzas, ļoti kavē. Visu laiku atrunājas. Nav vērts tur iet.

D Derexs 23.12.2013

Juti būve - krāpšana

SIA Juti būve , ar Andri Jutinoviču priekšgalā , ir algas nemaksātāji .

V vil.cei 22.12.2013

SIA "VRG Profil" - Neprofesionāli, amatieri

Neprofesionāli, amatieri SIA "VRG PROFIL" Vienotais reģistrācijas numurs: LV40003797585 Juridiskā adrese: Ropažu iela 122/4-64, Rīga, Latvijas republika, LV 1006 Banka: A/S SWEDBANK kods HABALV22 Bankas konts: LV04HABA0551012204097 Mobilais tālrunis: +371 29482121 e-pasts: [slēpt]@vrgprofil.lv Valdes priekšsēdētājs: Voldemārs Astičs Gadiem ilgi ar juristu palīdzību "būvē" dažādus objektus. Apakšuzņēmēji tiek sūdzēti tiesās, objektu tāmes pirms saskaņošanas ir vienas, uz saskaņošanu jau 2x lielākas. Kā likums, sākumā...

Sia Livland Būve - sūdzība

sūdzība LIVLAND BŪVE NEPILDA LĪGUMA SAISTĪBAS PAR SAŅEMTO PREČU APMAKSU.BIJĀM SPIESTI GRIESTIES TIESĀ. LIETA: C30557513. TISU DARBI TURPINĀS.

R ruvar 16.12.2013
Komentāri 2 Celtnieki

Rīgas būvdarbi - nemaksa algu

gribeju informeet ka''rigas buvdarbi'' ir firma kas nemaksaa ne noteiktaa laikaa, un ne par noteiktu summu kas liguma ir noradiita. attieksme ir drausmiiga, prasibas ir loti lielas un augstas, salidzonot ar atalgojumu, ir daudz virstundu un visadu papildarbu, kas netiek kvalificeeti pec aroda un arpus darba stundu laika.

Dainis Švāgeris, Juris Jātnieks - Buvniecība

Buvniecība SLIKTĀKĀ PIEREDZE DZĪVĒ! Cilvēki, neļaujiet daiļrunīgajam Dainim un viņa sabiedrotajiem "aizrunāt ausis" Jau no sākta gala tāme neizsmeļoša un neprecīza. Visi būvdarbi ļoti nekvalitatīvi, pašiem uzņēmējiem nav nekādu sertifikātu, tikai plika retorikas stundu apguve. Darbus nepabeidza, materiālus sabojāja un pasūtītājam tikai zaudējumi. Šādiem biznesmeņiem vispār būtu ar likumu jāaizliedz strādāt.

I Ikars1964 10.12.2013

SEFY, SIA, 40003794273 - saules baterijas

vai kads var padalities par so firmu.vai kads ir stradajis.si firma nodarbojas ar saules bateriju uzstadisanu, seit buus links lai butu labaka skaidriba http://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/builder/ebpxn.html lugums raxtit uz e.pastu [slēpt]@tvnet.lv

I ilisko4 09.12.2013

Brigada 1 - Remonta kvalitātes atbilstība

Remonta kvalitātes atbilstība Ļoti ambiciozs uzņēmums ar dikti enerģiskiem darbiniekiem, dziemžēl, tikai virspusēji un pirmatnējā stadijā. Mājas lapa Brigada 1 neatbilst uz onjektu sūtītiem strādniekiem (reāls ss.lv vai reklama.lv strādnieku variants) Tāmi sastāda ātri, kvalitatīvi un ļoooti detalizēti, bet, jau remonta laikā radās šaubas par to, ka veicamie darbi atbilst Tāmē norādītajam (protams, atbildes tika sniegtas tik pat ātri un pārliecinoši). Konkrētas pretenzijas par Grieztu apstrādes kvalitāti. Kā,.....kā pēc : -...

Viesturs Zariņš - Krāpšana, nemaksāšana

Sveiki Vēlos pabrīdināt lai nekādā gadījumā nesadarbojaties ar VIESTURU ZARIŅU, kā personu vai firmu ko viņš paŗstāv. Neapmaksāts rēķins no viņa puses ir 100 % garantēts. uzmetīs un nomainīs teledona numuru un pazudīs. Esiet uzmanīgi. Paldies

AS'UGRA' - krapnieks

sai firmai nevar ticet ,jo nemaksa to ko tu esi nopelnijis.

R Ramisen56 24.11.2013

Sergejs Konstantinovs - Sergejs Konstantinovs

Sergejs Konstantinovs, nekada gadijuma neuzticet remontu šim krapniekam.

F Fira 09.11.2013