Juris Kmins - Parādnieks

Juris Kmins, nu jau bijušai Latvijas Dizaina Būves SIA īpašnieks. Ļaunprātīgs nemaksātājs. Visiem iesaku šim cilvēkam neuzticēties un strādāt tikai ar priekšapmaksu, vai nestrādāt vispār. Tagad jau jauna uzņēmuma Velmaks SIA īpašnieks. Parādsaistības vēl no Latvijas dizaina būves laikiem 811,91 EUR.

J

K KristiansRTU 10.12.2014

Lai arī sākumā Juris Kmins atstāj solīda cilvēka iespaidu, bet pēc darba intervijas, kad esi jau iestājies darbā viss mainās. Piekrītu Jāniso teiktajam, ka J.Kmins ir ļaunprātīgs nemaksātājs. Pats strādāju 2 mēnešus SIA Velmaks, parādsaistības vairāk kā 400 EUR. Tiek krāpti ne tikai strādnieki, bet arī pasūtītāji ar neadekvāti augstām izmaksām par būvniecību. Pirms apsverat iespēju ar šo cilvēku sadarboties, mazliet painteresējaties par viņu Google.

T tālivaldis 04.01.2015

pilnīgi piekrītu pārējo viedoklim- pirmais iespaids- solīds cilvēks, bet kad iet runa par maksāšanu, tad viss top skaidrs, Juris Kmins vēlas, lai viņam strādā par brīvu, arī man šis cilvēks ir parādā solīdu summu, par kuru es pacīnīšos. Mahinators, afērists, melis, cilvēks bez sirdsapziņas - citu vārdu par šo gļēvuli man nav,

R Renarsss 04.01.2015

Pievienojos visam iepriekš minētajam, un novēlu tālivaldim veiksmi cīņā par godīgi nopelnīto algu, lai gan Juris Kmins labprāt tiesājas un, ja vajadzēs tad atkal kārtējo reizi uztaisīs jaunu uzņēmumu un paliks mūžīgi parādā. Internetā uzdūros ļoti labam komentāram, kas raksturo Juris Kmins. Žēl, ka neizlasīju šo komentāru pirms saskāros ar šo blēdi.

A aldisas 12.01.2015

Diemžēl, arī man nācās saskarties ar šī jura bezatbildību... mākslas muzejā ... neesiet pie viņa strādāt, uzmetis ...

C Celtnieks12 24.06.2018

Pilnīgi piekrītu visam...es pastrādāju aizsardzības ministrijā man viņš arī nesamaksāja 3000 kopā Liegurtu Freimani sadarbojās..nekādā gadījumā nestrādājiet ar viņu...metējs viņš ir nopietns..

K Kapusargs 02.11.2018

ESIET UZMANĪGI UN PIESARDZĪGI! Juris sēž iepazīšanās portālos un visām saka, ka ir brīvs vīrietis, bet iepazīstoties izmāna, izkrāpj no cilvēkiem naudu par neesošām problēmām. Atpakaļ iespējams dabūsi tikai caur tiesu izpildītājiem, ja būsi parakstījis aizdevuma līgumu, pretējā gadījumā aizmirsti par savu naudu. ESIET UZMANĪGI