"Krāsas un lakas" SIA "Rīgas laku un krāsu rūpnīca" - APKALPOSANAS LIMENIS

"Krāsas un lakas" SIA "Rīgas laku un krāsu rūpnīca" veikals Dobelē. gribētu NEIETEIKT šo bodeli. iegāju, lai apvaicātos, vai viņi tirgo 100% dabīgas krāsas, uz ko saņēmu atbildi no veca pārdevēja (vecis, ap gadiem 60) ka viņiem esot VISAS-dabīgas krāsas. es pārjautāju, vai es gadījumā nepārklausījos, vai tiešām, ECO krāsas? jā, jā tieši tā, bija atbilde no ABIEM. turpat veca pārdevēja, ap 60, piebalsoja, tiesši tā arī esot. kad piegāju pie krāsām, redzēju,ka tās ir ūdens emulsijas krāsas. ok, dabīgākas, kā eļļa, bet ne jau eco. par pārējo, tie abi atbildēs tiesas zālē. kā saka, pārāk, jau nu cieņu un goda aizskaroši teksti bij jānoklausās.gribas, vadībai, jautāt, ko jūs turiet aiz letes? vai tā ir kompetence, profesionalitāte???vai arī aiz jūsu veikala letēm sēž veci, sagrabējuši komunisti, kuri izņirgājas par klientu, nerunājot jau par elementārām uzvedības un apkalpošanas normām. absolūta nulle par to,ko tirgo, vnk, atsēdēšanai, un telpas piepiršanai, nosēdināti. Nav jau brīnums, ka veikalā cilveku nav vispār. nebrīnos, ka pieņemot darbā šadus bijušos komunistus-dirslaižus, bet , kuri klientu nolīdzina līdz ar zemi, un vēl pazemo, tālu neies. un jā, starp citu, gaidīet, uzaicinājumu, uz tiesu! kaut jūsu bodes ātri un veiksmīgi NOGRIMTU!!!!!!!