Baltic Construction Bois Sarl, Kristaps Vētra - Uzmetējs

BALTIC CONSTRUCTION BOIS Sarl un tās īpašnieks Kristaps Vētra (dēls plaši pazīstamajam Varim Vētram) nenorēķinās par sniegtajiem transporta pakalpojumiem. Veicām kravas nogādi uz Franciju. Kravas piegādājām, taču Kristaps Vētra neuzskata par vajadzīgu norēķināties ar mums līdz galam. Parāda summa 1050.01 EUR. Samaksāšu par jebkuru lietderīgu informāciju, kas palīdzētu parāda piedzīšanai, vai arī atdošu daļu no parāda un procentiem tā piedziņas gadījumā. Piedāvāju sadarboties, piemēram, aizturot BALTIC CONSTRUCTION BOIS Sarl un tās īpašnieks Kristapam Vētram piederošu kravu - atlīdzība puse no piedzītās parāda summas! Iesaku nesadarboties ar visiem sūdzībā minētajiem subjektiem, jo viņu solītajam nav vērtības.

M

Komentāri (4)

C Cimkus 23.03.2015

Cienijamie Kungi, Damas!
Patiesiba ir tada, ka kompanija BCB veica pasutijumu par transporta pakalpojumu, no Latvijas uz Franciju! Noslegtaja ligumma par piegadi bija minetas 4 darba dienas, produkcija tika piegadata par 7 dienam velak, no, ka ari radas domstarpibas ar kompaniju VERVO!Del sis piegades kavesanas Baltic Construction Companijai guva zaudejumus- dikstaves stradniekiem, neapmieinati klienti, utt! Sie izdevumi, zaudejumi, bija piestaditi rakstiska veida sis kompanijas vaditajam Maris Dreimanim!
Maris atbildeja uz so vestuli, ka var atlaist 200 EUR un stradat uz nakosajam kravam ar 100 EUR atlaidi, uz ko BCB nepiekrita un ludza segt izdevumus, kurus transportnieka del kompanija BCB ir cietusi!

Uzskatu, ka sis Maris Dreimanis ir APMELOTAJS, jo sniedzot infomaciju, socialajos tiklos neizklastot pilnu infomaciju par savu nepilnigi veikto darbu un apmelo citas kompanijas!

Morale ir tada, ka nepaveicot savas kompanijas VERVO darbu kartigi, un pec ligumma, si kompanija radija lielus zaudejumus citai kompanijai un pieprasa veel pilvertigi samaksat par laika neizdaritu darbu!

Vertejiet pasi! Vai tas ir godigi???
Iesaku, jums nevienam nestradat ar So kungu Mari Dreimani un so kompaniju VERVO!!!

J Jānis VRA 23.03.2015

Bet galu galā jācieš ir šoferim...
nesaprotu kur ir problēma ja atlaiž 200eiro un par katru nākamo kravu 100 eiro, tā jau sanāk normāla peļņa...
Drīzāk izskatās jau ka negrib maksāt...
Neitrāls cilvēks

M maarisv 25.03.2015

Kristap Vētra, pirms kādu saukt par apmelotāju paskaties pats uz sevi! Par nokavējumu tika piešķirta atlaide 800 EUR apmērā, tika samazināts rēķins par pārvadājumu par šo summu. Samazinātais rēķins no Baltic Construction Bois puses tik daļēji samakstāts - tādejādi tika atzīts. Nav nomaksāts rēķina atlikums 1050.01 EUR apmērā. Kristaps Vētra tika uzmeklēts caur sociālajiem portāliem, jo pārtrauca kontaktēties ar mūsu uzņēmumu, lai gan arī no turienes viņš ātri pazuda, jo nespēja atdot augstākminēto parādu. Kristaps Vētra ir ļaunprātīgs nemaksātājs, jo viņa uzņēmumam Baltic Construction Bois ir parādsaistības pret vairākiem transporta uzņēmumiem - Hellmann Worldwide Logistics SIA, BALTIC EXPRESS LV SIA u. c.
Kristap, man ļoti žēl, ka tik pozitīvam cilvēkam kā Varis Vētra ir tik neizdevies dēls.. :(
Lūdzu nokārto savas parādsaistības un neizvairies no atbildības! Esi taču pieaudzis vīrietis beidzot..

N negaiss 14.07.2015

Pievienoshos, ka Baltic Construction Bois SARL, un Kristaps Vētra, kas pārstāv šo kompāniju ir nemaksātājs un tukšu solijumu devējs.
Kopš janvāra mēnēša nevar nosegt 4000 eur summu par transporta pakalpojumiem virzienā Latvija-Francija.

Ja vēlaties strādāt ar šo kompāniju, silti iesaku tikai uz priekšapmaksu.

Gatavojam dokumentus caur juristiem, lai iesniegt firmas maksātnespēju Francijā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes