Baltic Construction Bois Sarl, Kristaps Vētra - Krāpšana

Ir bijusi ļoti bēdīga saskarsme ar Gatis Letkovski un Kristapu Vētru un viņu uzņēmumu Sia Oss Eu. 2016. Gada sākumā mēs noslēdzām līgumu, kurā kā apakšuzņēmēji apņēmāmies veikt mūsu ražoto būvmateriālu piegādi un uzstādīšanu objektā liepājā. Visu paveicām laikā un labā kvalitātē. Līgums paredzēja 3 maksājumus-avanss ~33%; starpmaksājums ~33% un atlikums ~34% pēc visu darbu pabeigšanas. Problēmas jau sākās ar starpmaksājumu, kad pavisam nelielu daļu līdz galam nesamaksāja. Atlikums ~34%, kas sastāda vairāk kā 12k eur vēl joprojām nav samaksāts. Pasūtītājs par mūsu paveikto darbu ar Oss Eu norēķinājās 2 dienu laikā pēc visu mūsu darbu pabeigšanas. No 2016. Gada maija 2 mēnešu garumā Gatis Letkovskis un Kristaps Vētra mani maldināja, solīja, meloja, stāsti bija dažādi. Abi man meloja pat ļoti ciniskā veidā-lai gan naudu par mūsu paveikto darbu viņi pilnībā saņēma 2016. Gada maijā, vēl jūnijā abi meloja, ka mums vēl jāgaida, jo pasūtītājs, kas ir ārzemnieks nevarot atbraukt un pieņemt paveikto darbu, viņa māte ir uz nāves gultas (kas bija patiesība) .
Vēlāk jau kontaktēju ar klientu pa taisno, noskaidroju, ka vēl ir citi Gata Letkovska un Kristapa Vētras nepabeigti darbi, par kuriem pasūtītājs nav līdz galam norēķinājies. Izteicu klientam vēlmi pabeigt viņu vietā šos darbus, cerot ar maziem ieguldījumiem atgūt daļu parāda summas. Pasūtītājs bija pretimnākošs, tikāmies 2016. Gada vasaras beigās objektā liepājā. Zināju, ka, daļu darbu viņi bija veikuši paši savām rokām, jo darbinieki bija pamukuši. Būvniecības nozarē darbojos kopš 2002. Gada un ko tādu bieži negadās redzēt-viss paveikts bija sliktā kvalitātē, veicot darbus nav ievēroti tehnoloģiskie procesi, būvizstrādājumu montāžas rasējumi, tehniskais projekts utt. Būtībā visi darbi, kas nebija pabeigti bija jāveic pilnībā no jauna. Pēc redzētā varu pilnībā apgalvot, ka Gatim Letkovskim un Kristapam Vētram nevar uzticēt nekādus būvniecības darbus. Nesadarbojaties ar viņiem būvniecības jomā ne pie kādiem nosacījumiem, nav viņiem ne saprašanas, ne atbildības sajūtas.
Cik zinu abi līdzīgā veidā ir darbojušies francijā. Darbus fiziski francijā organizēja Kristaps Vētra, kas tur dzīvoja vairākus gadus, labi prata valodu un bija nodibinājis kontaktus. Gatis Letkovskis organizēja darbiniekus un būvmateriālus no Latvijas. Viss beidzās ar bankrotējušu Kristapa uzņēmumu, nesamaksātām algām darbiniekiem utt. , tad nu abi 2016 gadā pārmetās uz Latviju.