Sia La būve - piekaseji

Neeisaku nevienam celtniekam sadarboties ar firmu La būve kuras vaditajs ir Aigars Latkovskis un Janis Kirejs abi sola darbu to iedod bet kad jamaksa tad baro ar ritdienam. Materialu sagade ar shvaka jo nav naudas viniem, pasuti vienu bet atved labi ja pusi vai vispar neatved ta ka ja gribat lai jus chakare tad droshi ejiet pie viniem :)

Z

A arnispaberzs 03.01.2015

par naudas daudzumu pilnigi piekritu- nav naudas čaļiem

M Marisss 12.01.2015

Nu šamiem toč jāiet valdībā strādāt!

K kukix1987 11.08.2015

Zajebal, gaidam jau meeneesi naudu! Cukas tadi, abi eed pa restoraniem, a mums ne kapeiku nemaksaa!

N nunusu 28.09.2015

Mums gan ir vis samaksāts. Tagat gaidām jaunu objektu. Ir daži kuriem pa sūdīgi uztaisītu visu nemaksā. Sūdīgi uztaisa un vēl naudu prasa.

B Boom 4 24.02.2016

IR BIJIS,KA DZEKI IZDARA SAVU DARBU KVALITATIVI UN VAJADZIGAJA TERMIŅA,BET KAD JAMAKSA TAD BARO AR RITDIENU.UN TA VISU CEĻU.