Reitings Autoskolas

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
63%
Eksperts autoskola
Venera Autoskola

Credo Autoskola - instruktori

instruktori Par instruktoriem shobriid jau radies priekshtats...khmmm... tagad saprotu, ka pozitiivaas atsauksmes internetaa bija vinja pasha rakstiitas. Vakar sarakstiijos ar citiem vinja audzeeknjiem un arii bijushajiem- visi kaa viens teica, ka maacaas jau 5-10 meeneshus...un shkiet, ka tam nebuus gals. nekaadaa gadiijumaa neej pie Sarmja Lakstiigalas! var jau buut ka iemaaciis..bet arii stipri nokaasiis! Shobriid eju pie Nikolaja Blesunova! Godiigi sakot esmu sajuusmaa! Vinjsh, saliidzinaajumaa ar...

A Anete D 10.07.2011
Komentāri 4 Autoskolas

Gremi balva - par balvu

Vakar pasniedza balvu ...

V Vasja 04.07.2011

Autoskola Fortuna - как там всё устроено

как там всё устроено Вот Пришла пора и мне написать всю правду от авто школе Fortuna. Надеюсь я хоть кого то заставлю подумать куда идти и обязательно перед этим консультируетесь с кем то. И так начну с того что я довольно начитанный человек и информация не проскакивает мимо ушей, я просмотрю обучение и всю автошколу с всех ракурсов, дабы вам было понятно. Имя фамилию думою нет смысла писать, но я учился в Plavniekah, они там орендавали помещение в простой школе. Начнём по пунктам : 1.Пришел я в автошколу...

B Blk 18.06.2011

Nav tiesību - Nevar braukt

Palīdziet...nav tiesību ..nevaru tak braukt, :( Megann !

M Megann 17.06.2011
Komentāri 2 Autoskolas

Mustangs Autoskola - Dāvanu kartes

Dāvanu kartes Kāpēc manā pastkastītē gandrīz katru dienu ir pa 4 pa 5 autoskolas Mustangs DĀVANU KARTĒM !???

I Inese 12.06.2011
Komentāri 3 Autoskolas

Mācību braukšana - Necienīgi

Gribu pasūdzēties par autovadītāju klaju necieņu pret mācību mašīnām ...reizēm pat gribas raudāt..:( Instruktors ar tāds ne visai- nepalīdz saņemties...vai visās skolās tādi ?

I Ilga 12.06.2011
Komentāri 6 Autoskolas

Liela Autoskola - Procenti

Neticiet kad saka, ka var mācīties uz kredīta...ir tā, ka piedāvā jau - bet ar dubultīgu uzcenojumu, un papīru kalni, beigās tāpat par visu dabūju maksāt skaidrā naudā, un 2 reizes vairšk kĀ citi ..Slauc, ups kā slauc !

M mmm 10.06.2011

SIA AUTOAMATNIEKS - Atsauksmes

Labdien! Lūdzu Jūsu atauksmes par šo autoskolu! Paldies!

L Lāsma 09.06.2011
Komentāri 8 Autoskolas

Autoskola - Gribu pasūdzēties

Es gribu izkratīt sirdi un sūdzēties, ļoti ! Jo man ir grūti, mani neklausa, mani nedzird, visi ir rupji pretekļi, man ir piegriezies, gribu lai atraujas pa īstam, jo man ir skumji., es zvanu, man neatbild, bļauju, man sabļauj pretī, kas tie par laikiem, ka nevar vairs kā agrāk...es gribu lai atraujas, man ir grūti savādāk, pietrūkst gaisa !!! Es sūdzos tgd :(

M Magone 01.06.2011

Autoskola Ieva Auto - Pieklājīgas komunikācijas normas

Izskatās, ka autoskolas Ieva auto vadītājs nesaprot un nemāk vienkāršākas cilvēcīgas komunikācijas un uzvedības normas. Kad, interesējoties par iespēju izmantot autoskolas pakalpojumus, tevi pa telefonu nosauc par stulbu un izturās kā pret pēdējo niecību un glupekli, rodas jautājums - vai šāda autoskola tāda vadītāja vadībā var sniegt saviem klientiem normālu un kvalitatīvu pakalpojumu. Dziļi apšaubāmi.

A Agnese 31.05.2011

Autoskola - Par avīzi

Es nezinu, kur var nopirkt avīzi ?

I Iveta 31.05.2011

Autoskola - Neit man ar šito, apšutusi esmu

Nu nezinu tik ļoti gribas braukt, , ka ta tagad apšutusi pa īstam esmu.., visi raksta un lamājas, tad es ar, vot krāpnieki ir visi.. es esmu braucēja, bet īsti vel nezinu, rakstu atsaukjsmes tgd .. !

EEEirosūknis - Pati nesaprotu par ko

Un es tagad sašutusi par to, ka nesapratu, ko īsti gribēju, taču zinu, ka piečakarēšu visus, kas nesaprotami man, ir tik ilgi te padzīvot pati vēl turos !

Glorija Autoskola - Loti nepatika,Neiesaku!

Esmu loti neapmierinata ar so skolu...LOTI NEPATIKA ka tiek pasniegtas teorijas stundas, gruti saprast!Un palasot seit sis skolas atsauksmes, sanaca smiekli..laikam pasi sevi nolemusi palielit, jo neka tamlidziga saja skola nav!!!

N Natalija 22.05.2011
Komentāri 19 Autoskolas

IEVA AUTO - Maksa

Nesen parakstīju līgumu par mācību uzsākšanu šajā skolā, nepalasot atsauksmes. Un tagad jūtos mazliet sašutusi. Kā tad reāli ir? Es samaksāju savus 20 ls (15 ls par CSDD un 5 ls par braukšanas karti). Vai man būs pēc tam vēl visādas summas jāsedz (ja jā, tad kādas?) vai arī tik tiešām ir tā, kā sola, ka tikai vēl barukšanas? Un arī par to darbu, cik noprotu nemaz tik iespējami viegli tur nopelnīt nav?

S Sindija 14.05.2011
Komentāri 0 Autoskolas

Autoprieks Autoskola - Ko Jus domajat par sho skolu un instruktoru Anatoliju Ivanovu?

Ko Jus domajat par sho skolu un instruktoru Anatoliju Ivanovu? Sobriid norit akcija perkam kopaa! Izklausas izdevigi. Rit peedeejaas 6 stundas, kad veel var pieteikties! Ko Juus sakat par so skolu un konkreti par so instruktoru?

B bruncis 12.05.2011
Komentāri 4 Autoskolas

Autoskola "Vanags" - krāpnieki

Autoskolā "Vanags" slēdz apmācības līgumu uz 3 mēnešiem, un pēc tam kursantam ir jāmaksā "par līguma pagarināšanu". Slēdzot līgumu, es sapratu, ka tie trīs mēneši ir paredzēti tikai teorijas apmācībai - bet vēlāk atklājās, ka 3 mēnešu laikā ir jāpabeidz gan teorija, gan braukšana - līdz CSDD eksāmenam. Man braukšana negāja viegli, ta aizņema vairāk, nekā gadu. Rezultātā, pluss pie visas jau samaksātas naudas, "Vanags" gribēja no manis izspiest vēl par par to "līguma pagarināšanu" pāri par 50...

Mustangs Autoskola - Autoskola Mustangs

Autoskola Mustangs DĀVANU KARTE - saņemu daudzdzīvokļu namu paskastītē, veselu kaudzi un tā visu nedēļu, sajūta ka kaut kādā miksastē dzīvoju!!! Vai vispār kāds tādas izmanto, jābūt taču galīgam muļķim, lai uzķertos!

Gorss - Autoskola Gross

Besī ārā ka čakarē, nafig vispār rakstīt ka braukšana 5LS ja nemaz pie tādas netiec, jāstāv garās, rindā, neviens braukšanas instruktors negrib ņemt tādus braucējus, kas maksāt tikai 5Ls. Un ko man tagad gaidīt 2 mēnešus un nebraukt, kā tad lai tiesības noliek?

B besis 05.04.2011

Credo Autoskola - akcija un vīruss

akcija un vīruss Credo autoskolas mājas lapā ir vīruss + reklāma par akciju google ir nepatiesa! Mājas lapā nekas nav minēts par akciju! Nav glīti!

A Anonims 04.04.2011
Komentāri 11 Autoskolas