AAA autoskola

Adresse:Brīvības iela 47,
Balvi, LV-4501

Autoskolas Kārsavas nov. filiāle
Adresse:Malnavas koledža,
Kārsavas novads, p.n "Vītoli"
Kategorija: Auto / Transports  •  Autoskolas

Uzticības reitings

Sūdzības
Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

AAA autoskola - Sūdzības un atsauksmes

AAA Autoskola - slikts serviss

Instruktors Jānis Čiževskis ir rupjš vīrietis, neprot normāli izskaidrot kļūdas. Ir redzams ka cilvēkam nav pietiekamas pieredzes darbam ar cilvēkiem. Ja Jūs tiešam gribat normāli apgūt braukšanas prasmes ir vērts padomāt pirms izmantot viņa pakalpojumus. Neieteicu nevienam.

AAA Autoskola - Autoskolas nomelnošana

Aaa autoskolā ir draudzīgi un saprotoši instruktori. Tā kā mums, grupai, bija sarunāta sapulce, uz kuru Ainārs neieradās, jo tajā laikā viņš vadīja braukšanas apmācības, viņu aizvietoja andris. Sapulcē visu kārtīgi pa plauktiņiem salika, izstāstīja, un bez problēmām norunājām nodarbību laikus. Ainārs teorijas nodarbību laikā ar humoru izstāsta dažādas dzīves situācijas, kurā bija pieļautas kļūdas, neievērojot kādu noteikumu. Protams jums rodas jautājums, kā tad ar skolas eksāmenu? 60 jautājumo...

AAA autoskola Rēzeknē - Ainārs Mitrofanovs nekvalitatīvi pasniedz nodarbības

AAA Autoskola - Sliktākā autoskola Rēzeknē Nevienam neiesaku mācīties auto vadīšanu ar autoskolu aaa - murgs! Pasniedzēji visu pavirši dara, iekšējais eksāmens, kaut kāds sviests, nemaz nesagatavo. Pašas braukšanas apmācības vispār bija drausmīgas - tu maksā par braukšanas laiku, bet izrādās, ka tajā summa ir arī iekļautas instruktora uzmākšanās pauzes kā to dara instruktors ainārs mitrofanovs un ja nesanāk tad aicina uz randiņiem. Biju jau nogurusi no viņa piedāvājumiem arī manai draudzenei bija tas pats. Tākā sievietes izvēlaties citu autoskolu.