www.sudzibas.lv AAA autoskola Ainārs Mitrofanovs nekvalitatīvi pasniedz nodarbības

AAA autoskola Rēzeknē - Ainārs Mitrofanovs nekvalitatīvi pasniedz nodarbības

AAA Autoskola - Sliktākā autoskola Rēzeknē
Nevienam neiesaku mācīties auto vadīšanu ar autoskolu aaa - murgs! Pasniedzēji visu pavirši dara, iekšējais eksāmens, kaut kāds sviests, nemaz nesagatavo. Pašas braukšanas apmācības vispār bija drausmīgas - tu maksā par braukšanas laiku, bet izrādās, ka tajā summa ir arī iekļautas instruktora uzmākšanās pauzes kā to dara instruktors ainārs mitrofanovs un ja nesanāk tad aicina uz randiņiem. Biju jau nogurusi no viņa piedāvājumiem arī manai draudzenei bija tas pats. Tākā sievietes izvēlaties citu autoskolu.

M [email protected] 16.01.2018

Saistībā ar autoskolu AAA, kurā es pati mācījos un esmu jau nokārtojusi visus eksāmenus, un ir jau autovadītāja apliecība, mana pieredze ir tikai pozitīva un es domāju, ka ļoti dauzi kursanti, kuri mācījās autoskolā AAA, būs līdzīgās domās ar mani. Instruktors Ainārs Mitrofanovs ir augsti kvalificēts pasniedzējs un instruktors, vienmēr pieklājīgs un laipns, braukšanas nodarbību laikā paskaidro visas pieļautās kļūdas un radušās situācijas braukšanas laikā, protams, viņš ir arī prasīgs, kas, iespējams, kādam arī nepatīk. A.Mitrofanovs Rēzeknē tiek uzskatīts par vienu no labākajiiem instruktoriem. Es arī esmu jauna un ļoti simpātiska sieviete, daudzas man pazīstamas meitenes arī pie A.Mitrofanova ir mācījušās vadīt automašīnu, nekad viņš nav atļāvies kādai uzmākties vai ko tamlīdzību, tās vislielākās muļķības, ko šajā sūdzībā raksta. Šī sūdzība manuprāt ir iesniegta ar mērķi, lai apzināti celtu neslavu autoskolai AAA un teši instruktoram A.Mitrofanovam. Te laikam uzdarbojas konkurenti vai aī kāds vai kāda, kuram negribas pašam mācīties vai arī tehniskās lietas nepadodas, loģiskis, ka tad būs vanīgi visi, bet nevis pats.

S sifa 20.01.2018

Nav jau tā jāaizstāv šis instruktors,jo tādi jau bruču mednieki viņi ir lielākā daļa un Mitrofanovs nav nekāds izņēmums. Ja reiz tā rīkojas,tad laikam ir problēmas ģimenē.

J Janchukss 26.01.2018

Nepiekrītu tam, ka viņš varētu būt viens no labākajiem instruktoriem Rēzeknē, par viņu ir vēl labāki un profesionālāki tā ka jā... Arī es esmu pie viņa braucis tāpēc zinu šo personāžu jo ar viņu braukt - laika un naudas tērēšana!

J Janchukss 26.01.2018

Pirms ko izlemiet, apskatieties instruktoru statistiku, tā parādis cik prasmīgs un labs instruktors!

I [email protected] 18.02.2018

Ja tiešām Ainārs Mitrofanovs uzmācas apmācamājām meitenēm. Un tas nav pirmais gadījums. Man pašai bija ta. Kad lika izbraukt uz Ludzas pusi.

P Pareizānākotne 13.03.2018

Sveicināti! Jā Ainārs Mitrofanovs nav nekāds kārtīgais cilvēks. Viņš ir pat mežonis,vārmāka. Viņš pat vairākus gadus atpakaļ piekāva savu sievu,kura pēc viņa nodarītajiem miesas bojājumiem nonāca slimnīcā ar daudziem sasitumiem un smadzeņu satricinājumu. Kā arī par to viņam nekas nebija un kriminālprocess tika pārtraukts. Tāpat dzīvojot kopā viņš mājās vadāja citas sievietes uz ko viņš nekautrējās,ka otrā istabā ir viņa sieva ar bērnu. Tāpat arī uz doto brīdi Ainārs Mitrofanovs maina sievietes,jo fiziski iespaido viņas un pazemo. Kā tāds vispār var strādāt par instruktoru autoskolā un uzmākties sievietēm. Tādam vieta tikai cietumā vai strādāt par sētnieku. Nekaunaties rakstiet visu par Aināru Mitrofanovu. Pieļauju,ka daudzas sievietes nekur nežēlojas par šo varmāku. Autoskolas vadībai būtu jāatlaiž šāds negodis no darba,jo ar savām rīcībām grauj autoskolas reputāciju pa visu Latviju.

J Janchukss 26.01.2018

Neiesaku šīs autoskolas instruktorus!

G gadetsgas 14.03.2018

Šausmas un es mācos šajā autoskolā pie šī nekauņas. Paldies par atsaucību,ka sniedzat informāciju. Tiešam šis kretīns ir zvērīgs instruktors,kas pat lamājas necenzētiem vārdiem.

E Elmars 21.06.2018

отличная автошкола. В 1997 году в Лудзе получил в ААА права категории Б, а в 2015 уже в Резекне в этой же школе права Ц95. Учат доходчиво,Инструктора профессионалы. На Ц95 катался с Валдисом Мейраном,не жалуюсь.

Училась в автошколе (филиал в Резекне) у инструктора Айнара Митрофанова - 1978 года рождения.. Постоянно были попытки от него до меня дотронуться, прикоснуться, а после последнего занятия пытался в машине притянуть к себе обнять, облапать за грудь и поцеловать.
Ужас! Бегите от этого инструктора, девушки!
Оставляю ссылку на его профиль в Facebook, чтобы знали его в лицо и были предупреждены - https://www.facebook.com/people/Ain%C4%81rs-Mitrofanovs/100013472584453