Autogalaktika autoskola

Jūrmala, LV-2012
Kategorija: Auto / Transports  •  Autoskolas

Autogalaktika autoskola - Sūdzības un atsauksmes

Autogalaktika autoskola - Atsauksme - pozitīva

Atsauksme - pozitīva Mab šajā autoskolā viss patika. Pasnedzēji un instruktorii visu paskaidro saprotami. Es nesaprotu cilvēkusi, kuri visur vaino citus, nevis vērtē savu rīcību un prasmes. Lai būtu rezultāts, tomēr pie tā vien pašam arī ir jāpiestrādā nevis jāapsūdz citus. Daži kursanti nesaprot, ka no viņu neprecīzas rīcības ar automobili uz ceļa var notikt ceļu satiksmes negadījums, par kuru atbildīb instruktors. Man tiesības ir kabatā. Problēmu nebija.

L Linda_J 26.12.2019
Komentāri 0 Autoskolas

Autogalaktika autoskola - Naudas izkrāpšana, briesmīga attieksme

Naudas izkrāpšana, briesmīga attieksme Naudas izkrāpšana, attieksme zem nulles, morāla un fiziska aizskaršanu kā piem. : sišana pa rokām, brutālā stūres raušanas āra no rokām utm. Briesmīgāku pieredzi ar autoskolu nevaru iedomāties, instruktori uzvedas kā izbijuši 90 gadu taksisti, kuri dēļ kapeikas ir gatavi māti pārdot! Viss sākās ar Instruktoru, kura savās braukšanas nodarbībās atļāvās man kā pilnīgai nullītei, pirmo reizi piesēžoties pie stūres nenormāli bļaut virsu, tā tas turpinājās vēl vairākas reizes, nāca klāt sišana pa...

Autogalaktika autoskola - Atsauksme

Atsauksme Labdien, es mācījos autoskolā "Autogalaktika"un varu ieteikt jums šo skolu, jo teorijas un braukšanas tika detalizēti, saprotami izskaidrots, viss ir atkarīgs no cilvēka kas iet uz šo mērķi, vai tik ļoti mēs gribam sasniegt to. Runājot par braukšanām es noliedzu tos, kas domā, ka autoskola ir ieinteresēta iegut vairāk naudas, nē, tā tas nenotiek! Viss ir pašu galvās un nemeklējiet vainu citos, ja pats ar to nevari tikt galā. Kā jau teicu"vajag pašam gribēt un viss notiksies"saku, paldies, šai autoskolai

AtrisinātaAutogalaktika - Attieksme

Attieksme Сразу предупреждаю, что закончив школьный экзамен вам карточку НЕ ОТДАДУТ! По закону они не имеют права этого делать! Когда вы захотите её забрать, придётся заплатить 50€! Данный пункт они вписали в договор, но из-за этой несправедливости можно идти в суд! Инструктора данной школы будут с вами кататься хоть 30-40 раз, ничего толком не объясняя и придерживаясь слов, что вы не достаточно хорошо катаетесь! Не хотите терять свои деньги и время, выбирайте другую автошколу!!!!