www.sudzibas.lv Autogalaktika autoskola Naudas izkrāpšana, briesmīga attieksme

Autogalaktika autoskola - Naudas izkrāpšana, briesmīga attieksme

Naudas izkrāpšana, attieksme zem nulles, morāla un fiziska aizskaršanu kā piem. : sišana pa rokām, brutālā stūres raušanas āra no rokām utm. Briesmīgāku pieredzi ar autoskolu nevaru iedomāties, instruktori uzvedas kā izbijuši 90 gadu taksisti, kuri dēļ kapeikas ir gatavi māti pārdot!
Viss sākās ar Instruktoru, kura savās braukšanas nodarbībās atļāvās man kā pilnīgai nullītei, pirmo reizi piesēžoties pie stūres nenormāli bļaut virsu, tā tas turpinājās vēl vairākas reizes, nāca klāt sišana pa rokām. Tā kā par profesionalitāti šeit nevar būt nekādas runas. Sapratu, ka ar viņu nekādas braukšanas nebūs, devos braukt pie citam. Braukšanas stundas pagāja ļoti mierīgi, tas laikam tāpēc, ka šim instruktoram nebija bail no intensīvas satiksmes kā tas bija ar Ingu. Taču, braukšanas beigās šis mierīgais instruktors, tik pat mierīgi arī pieprasīja mistikas naudas summas, vienreiz vairāk, vienreiz mazāk, laikam pēc garastāvokļa, īsti nezinu. Kad uzdevu jautājumu kādēļ man ir jāmaksā šī nauda, atbildi nesaņemu. :) kad jautāju kāpēc man nedod parakstīties par braukšanas nodarbību, atbildēja bija, ka nu vēlāk tak varēsi parakstīties, diemžēl šis vēlāk nav pienācis. Tad nu beidzot ir pienācis brīdis, kad esmu sapratusi, ka beidzot ir jābeidz iesāktais un jāiegūst tiesības, par kurām šai autoskolai esmu jau samaksājusi ~490€ palūdzu viņai, lai atsūta man braukšanas kartes numuru, lai iesākto varu turpināt citā autoskolā, jo diemžēl šeit esmu guvusi tikai ļoti nepatīkamu pieredzi, citu instruktoru šajā autoskola nav un nodrošināt braukšanas viņa man nevar. Uz ko saņēmu sekojošu atbildi, ka man ir jāsamaksā vēl nauda un tad dabūšu savu kartes numuru. Sacīju, ka esmu jau pietiekami maksājusi, taču viņaa ir ļoti neatlaidīga un bez naudas kura viņai nepienākas nr. Neatdos. Nevienam neiesaku šo kantori.
* kā arī bildē cenas no autoskolas mājas lapas, taču realitāte cenas ir pavisam citas.

01.09.2019

Ventilators 02.09.2019

lai atsūta man braukšanas kartes numuru - ir jābūt uz jūsu kartes nevis kaut kur tikai digitāli.

Ja izspiež naudu, kas nav vai netiek reģistrēta, iesaku uzrakstīt CSDD, ko darīt jūsu gadījumā. e(punkts)csdd(punkts)lv(slīpsvītra)autoskolas
Sadaļā ieteikumi. CSDD atbildēs jums diezgan raiti.

L Lindalindal 02.09.2019

diemžēl karte ir pie šīs “instruktores” un dzīvē pat turējusi viņu neesmu. :) Paldies, CSDD jau esmu vērsusies. Kā izrādas arī daļa manas braukšanas nav reģistrētas, šeit vēlos brīdināt citus, lai turās pa gabalu no šis iestādes!

I inspektorscs 05.09.2019

Hei! Slikti mācies? Daudz gramatisku kļūdu tekstā! Vai tad autoskola nedeva līgumu ar cenām?
Internetam jau vispār nevar ticēt. Jābūt papīram uz rokas.

L Lelde12367 19.09.2019

Pilnībā piekrītu , arī man ir bijusi ļoti skumja pieredze ar šo autoskolu un šo “slavēto instruktori” Ingu . Nekādas cieņas pret audzēkņiem , sišana pa rokām tas ir viņas stilā ,un kliegšana tā ir viņas ikdiena .
Naudiņu viņa ļoti mīl . Vajadzēja iedot tā teikt “tējas naudu” tad arī viņa draudzīgāka paliek .