Valsts ieņēmumu dienests

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Valsts ieņēmumu dienests - Sūdzības un atsauksmes

Vid - nodoklu atmaksa

nodoklu atmaksa Iesniedzu maija beigas uz nodoklu atmaksu un nesaprotu kad vini vispar taisas ieskiatit naudu, ta ir vienkarsi cilveku cakaresana

Vid - Kavēšanās

Kavēšanās Isniedzu Gada pārskayta deklarāciju VID 29.03.2012. Līdz šim brīdim nav nekādas ziņās par to kad tiks pārkaitīts manis pārmaksātais nodoklis. VID ar to kārtējo reizi pierāda savu nekompetenci ne vien pieņemšanas vietās, bet arī internet vietnē!!!

V velarvien 04.06.2012
Komentāri 11 Pārējās

VID nepārzina savas veidlapas - VID nekompetenti

VID nekompetenti www.vid.gov.lv ir pieejamas veidlapas mantiskā stāvokļa deklarācijas aizpildīšanai. Diemžēl VID darbinieki ir neziņā par to, ka ir pieejams arī MS WORD formāts šai deklerācijai. Jautā, kur ir ņemta tāda veidlapa un atsakās tādu pieņemt! Jo viņiem esot tikai PDF veilapas, kas izprintētā veidā vizuāli nedaudz atšķirās. Lielāks IDIOTISMS nav redzēts!!!!

VID Muitas pārvaldes Pasta MKP Nekompetence - Pasta MKP Nekompetence

Pasta MKP Nekompetence VID Muitas pārvaldes Pasta MKP 0220 darbiniece L.Dāboliņa, sīkpakai, kurā ir dāvana par 0,99$ uzliek nodokli, kā komercsūtījumam 8,82Ls vērtībā = 1,94Ls +1Ls par pārskaitījumu! Kur tādi idioti var būt? Vai tad trūkst bezdarbnieku, kuri prot rēķināt līdz simtam un saprot ka atzīme pie uzraksta "Gift" ir dāvana?

Vid - kontakti

kontakti Zvanot uz VID majaslapa noradito talruni 80009070 man atbildeja ka uz man interesejošo jautajumu ir jazvana uz numuru 67211017 kas arī ir VID numurs un būs pa manu tēmu.mēģinot šo numuru sazvanīt neviens necēla...iemetu numuru vecajā labajā google.lv sapratu ka tāda numura nemaz nav! Ko viņi tādā veidā cenšas panākt? jebkurā gadījumā cilvēks viņus sazvanīs vai arī pie viņiem aizies!

Vid - Darbinieku attieksme

Darbinieku attieksme Šodien pirmo reizi saskāros ar valsts iestādes attieksmi!Zvanu uz VID informācijas telefonu un jautāju kur jādodas par nodokļu atmaksu un kas jāņem līdzi.Pašsaprotami pase, bet izrādās, ka tas info tālrunis nefunkcionē kā vajaga! Šodien aizejot, man jautā kur ir izdrukātas veidlapas iesniegšanai VID!???Biju pārsteigta, ka info man par to vispār neminēja!Nu atkal jādodas izprintēt un jāiet atpakaļ.Kautkāds murgs!!!

Vid - привышение полнамочий

привышение полнамочий Госпожа, если её можно так назвать, ЛАЙЛА ПЕТЕРСОНЕ (Laila Pētersone) работает в госструктуре, наверно считает что она умна и не будет наказана. Так вот эта мадам лазит без повода по моим личным данным, данным моей семьи и других людей. После того как на неё была написана жалоба, ее же подружки-коллеги начали прикрывать ей одно место. Я считаю что она не имеет никакого право лазить без повода по личной информации, да еще и распечатывать её и выносить за пределы служебных стен. Насколько я знаю...

VID EDS - EDS

EDS Kam ir domāts VID informatīvais telefons 1898, ja viņu gandrīz nevar sazvanīt. Šis telefona numurs ir izveidots pēc Lattelecom sistēmas, izvēlieties valodu, izvēlieties tematu u.t.t., tad gaidi l5-20 min līdz tev apnīk, jo visi konsultanti vēl joprojām ir aizņemti... bet telefona šočiks griežas... pilnīgs sviests, kad jāsoda uzņēmējs, tad naski, bet, ja sazvanīt vajag tad nekā. Vai Jums arī tādas pašas problēmas?

N nikna 07.04.2011
Komentāri 19 Pārējās

Valsts ieņēmumu dienests - Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana Viena no meitenēm, skaidri un gaiši pateica "Valsts ieņēmumu dienests neatmaksā attaisnotos ārstnieciskos izdevumus, tikai operācijas un zobu ārstu." VID Brīvības 214, Rīgā, tātad ir pieņemta jauna tumšmataina idiote. Aizbraucu uz Jūrmalu. Tagad tur viss kārtībā.

Vid - nelaipna apkalposana

nelaipna apkalposana PREILOS VALSTS IENEMUMU DIENESTA KONSULTACIJU DALA STRADA RETI NELAIPNI CILVEKI, NEKO NEPASKAIDRO.KA, LAI CILVEKI IESNIEDZ DEKLARACIJU, JA NEPASKAIDRO, KA VINU PAREIZI AIZPILDIT!

VID Rīģas raj.nodaļā - rupja,nicinoša attieksme

rupja,nicinoša attieksme Vakar iegriezos VID Rīģas raj.nodaļā', lai uzzinātu par algas nodokļu grāmatiņas dublikāta saņemšanas iespējām, jo VID mājas lapā info.par to nav pieejama.Biju nepatīkami pārsteigta, kad atbildes vietā saņēmu rupju uzbrēcienu-ko jūs te tēlojat?Šī jums entā reize, vispirms samaksājiet 10latus, ejiet uz banku, neies jau kases aparātus likt dēļ dažiem latiem!..Tika izteiktas vēl kaut kādas nicinošas piezīmes un komentāri, bet tos jau vairs neklausījos.Vai valsts iestādē pieņemams šāds pazemošanas rituāls, bet darbiniecei pie 4.lodziņa dotas privilēģijas šī rituāla izpildīšanai?

Vid - VID soda % nezinīšiem

VID soda % nezinīšiem Nēesmu jurists un nelasu Latv.vēstnesis Pirms sava īpašuma pārdošanas kas man ir no 1994.g painteresējos VIDā un saņemu informāciju ka it kā ir nodoklis, bet tākā tik ilgi man īpašums laikam nebus neko jāmaksā.Pēc 6.mēneši saņemu VID vēstuli ka par kapitāla pieauguma nodokli man vajadzēja šo darījumu deklarēt līdz nākamā mēnās 15 datumam .Kur viņi bija agrāk, es būtu sen samaksājis nodokli, bet tagad vēl pieauga ar soda procentiem kurus arī jāmaksā.Mums vienkāršiem cilvēkiem jādomā kā bērnu...

VID Vidzemes raj. - netcompetence

netcompetence Šodien aizbraucu piereģistrēties kā pašnodarbinātā persona uz VID Brīvības ielā. Tiešām nesaprotu kāpēc tur joprojām sēž tās neapmierinātās sejas ar izteiksmi: "ko tev vajag?!" Tiešām nav kas viņus aizvieto, kāds kuram būs cilvēcīgāka, laipnāka attieksme un lielāka interese par darbu, kas viņam uzticēts?! Tikko uzdod kādu jautājumu, tad vai nu sūta uz konsultāciju citur rindā stāvēt vai vienkārši uzrūc: "kas tu nezini...!"

A Andris 06.08.2010
Komentāri 4 Pārējās

Vid - Neskaidra apkalpošana

Neskaidra apkalpošana 1.Februārī aizgaju uz VID Limbažos uzrakstīt iesniegumu par pārmaksātajiem nodokļiem. Par pagājušo gadu uzrakstīja, bet ejot prom darbiniece teica ka ir vēl 2006 gads nesamaksāts tad arī to pierakstīja nu kopā 106...Ls Jau nākamajā mēnesī saņēmu Daļu naudas. Zvanīju un jautāju kādēļ tā bet man katru reizi teica ka nevar iet sistēmā jo par katru šo apmeklējumu esot jāatskaitās, zvanīju pēc kāda laika teicu kas un kā man paskaidroja ja kas tad man atnāks ierakstīta vēstule, bet nebija:( Tā nu...

VID EDS sistēma - 2 nedeļui nav iespējams parakstīt atskaites

2 nedeļui nav iespējams parakstīt atskaites tā sūda datubāze 2 nedēļu gļuko un nevar parakstīt atskaites

Valsts ieņēmumu dienests - Neiekasē nodokļus.

Neiekasē nodokļus. Es brīnos par VID efektivitāti Cēsīs. Visur, kur tik notiek kādi būvniecības darbi, vai vienkārši uzņēmumos - 70% no pilsētas uzņēmumiem saņem algu aploksnēs vai to iespiež saujā. Galvenais, ka visi to zin. Pastāstiet, piemēram, kā cilvēks var izdzīvot ar Ls 160 uz rokas un strādāt par, piemēram, administratoru? Kas viņu tur vidā nesaprot, ka jebkura alga zem Ls 200 ir jāizskata, ja darba amats pārsniedz sētnieka līmeni?????? Korumpētās cūkas.

VID Vidzemes raj. - Pārmaksātie nodokļi

Pārmaksātie nodokļi Sōdien aizbraucu uz VID Brīvības ielā noskaidrot, kad beidzot varēšu saņemt pārmaksātos nodokļus [ir pagājuši vairāk kā trīs mēneši].izstāvēju 1h garu rindu informācijā.Ieejot kabinetā, pretī raudzījās biedējošas sejas ar izteiksmi""Ko atvilkies?Ūz manu jautājumu atbilde bij "Nezinu.''Aizsūtīja mani uz konsultāciju kabinetu.Nostāvēju vēl 1h rindā.Tur bij tas pats ''Nezinu''.Ko darīt, kur griezties, lai kautko uzzinātu?Vai tiešām krīze ir tik tālu visus ietekmējusi, ka neviens vairs pat nevar...

VID Rīgas rajona nodaļa -

Šodien iegriezos Jeruzalemes ielā 1 un kā godīga pilsone gribēju lai VID darbinieks algas nodokļu grāmatiņā reģistrē datus par manu jauno dzīves vietu un pavaicāju vai dzīvesvietas izziņa ir nepieciešama uz ko man klientu apkalpošanas darbiniece Solvita Vaivode nelaipnā tonī atbildēja ar pretjautājumu: "Vai tad Jūs pati tur rakstīsiet?" Biju ļoti nepatīkami aizskarta.Es nezinu, vai tiešām VID'am ir vajadzīgs šāds darbinieks???

I Inga Roze 21.12.2007
Komentāri 1 Apģērbs