Vid - apkalpošana

Vēlētos izteikt savu neapmierinātību,par Kuldīgas VID darbinieci,diemžēl vārdu nezinu. Vēršoties pēc palīdzības,viņas runas maniere ir tāda ka mēs būtu tuvi pazīstamas uzrunājot mani ar TU,un ja vēl ar to nepietiek viņas uzdrošinājas klaji ņirgāties par mani,pasmīkņājot savām kolēğēm,par to ka nesaprotu ko viņa man liek darīt - uzskatu ka tas valsts ierednim nav pieņemams.

Inženieris 07.03.2015

Man gan VID Kuldīgas filiāle patīk :) Pat nodokļu parādu 10 000€ atlaida! SUPER!

I imantszar 20.03.2015

Man kauns par neprofesionalitāti, ko kāda darbiniece parādīja 11.03.2015 plkst. 14:39

No:
VID konsultanti
Vakar, 10:38 (pirms 20 stundām)
2015. gada 19. marts [slēpt]@inbox.lv
Labdien!
Izskatot Jūsu elektroniskā veidā uzdoto jautājumu, sniedzam šādu informāciju.
Jautājumā minētajā situācijā, ja esat guvis ienākumus 2014. gadā un Jums ir ieturēts iedzīvotāju ienākuma nodoklis, tad varat deklarēt attaisnotos izdevumus par izglītību un ārstnieciskajiem pakalpojumiem. Ietveramo izdevumu kopējā summa taksācijas gada laikā nevar pārsniegt Jums un katram ģimenes loceklim 213, 43 eiro.
Jautājumā minētajā situācijā, Jūs varat pildīt gada ienākumu deklarāciju un deklarēt meitas mācību maksas atlikumus par 2013. gadu.
Jums jāaizpilda deklarācijas pielikumi D un D4. Aizpildot gada ienākumu deklarācijas D4 pielikumu, norādiet mācību maksas atlikumus zem sadaļas "Pirmstaksācijas gads, kurā izveidojies attaisnoto izdevumu pārsniegums pār normu, kas noteikta MK noteikumos par attaisnotajiem izdevumiem par izglītību un ārstnieciskajiem pakalpojumiem" ar 5.atzīmētajā rindā 4.ailē 626.06. eiro, 6.ailē 213.43 eiro, 7.ailē 412.63 eiro. (skatīt metodiskā materiāla 9.un 10.lp.)
Iesakām iepazīties VID mājas lapā ar metodisko materiālu Attaisnotie izdevumi: https://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/metodiskie%20materiāli/ieien/2014/met_attaisnotie-3.doc
Iesakām gada ienākumu deklarāciju iesniegt elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (turpmāk - EDS), skat. sadaļu "Deklarācijas iesniegšana VID EDS"):
Deklarējot mācību maksas atlikumus par 2013. gadu nav jāiesniedz papildus maksājumu uzdevumi vai kādi citi dokumenti. Jāiesniedz tikai gada ienākumu deklarācija ar pielikumiem D un D4. Pildot deklarāciju elektroniski, iepriekšējā gadā deklarētās mācību maksas atlikums ielasīsies pielikumā D4 automātiski.
Atbildei ir informatīvs raksturs. Minētie normatīvie akti atrodami VID mājas lapā: www.vid.gov.lv sadaļā Tiesību akti.
Jautājumus par nodokļu normatīvo aktu piemērošanas kārtību Jūs varat uzdot arī zvanot pa informatīvo tālruni Nr.67120000, gan arī vēršoties klātienē pie VID konsultantiem VID Klientu apkalpošanas centrā. Kontaktinformācija ir atrodama VID mājas lapas www.vid.gov.lv sadaļā Kontakti.
Ar cieņu

Dzīvesvietas adrese:, , Pumpuri''-12., Skrundas pag., Skrundas nov. LV-3326
E-pasts: [slēpt]@inbox.lv
Tālrunis: 22378668
Tēma: Nodokļi, EDS, grāmatvedība
Jautājums: 5. martā iesniedzu attaisnojošus SEB bankas maksājumu čekus par 2013. gadu Kuldīgas filiālē - meitas studiju apmaksa...vairāk nekā 300 Ls, jo sapratu pēc tā visa, ko varēju internetā atrast, ka iespējams pārcelt pārpalikumu uz 2014. un tālākajiem gadiem 150 Ls vai 213 EUR katru gadu, bet...nekā nebija, jo 11. martā no Kuldīgas piezvanīja(+371 63350519)un paziņoja, ka nekas nepienākas(?), jo 2013. maksājums jau saņemts un 2014.gadā nekā...Lūdzu Jūs noskaidrot, vai viņi rīkojušies pareizi, nevēlos kontaktēties ar šīs filiāles darbiniekiem...Mani atbaida šis lūdzēja statuss...Lūdzu, ļoti lūdzu to man paziņot e- pastā ...vai man šajā gadā pienākas par 2014. gadu kaut kas vai nekas...

Ceru, ka viņa atvainosies un paveiks savu darbu, kā tas nepieciešams...