VID Muitas pārvaldes Pasta MKP Nekompetence - Pasta MKP Nekompetence

VID Muitas pārvaldes Pasta MKP 0220 darbiniece L.Dāboliņa, sīkpakai, kurā ir dāvana par 0,99$ uzliek nodokli, kā komercsūtījumam 8,82Ls vērtībā = 1,94Ls +1Ls par pārskaitījumu!
Kur tādi idioti var būt?
Vai tad trūkst bezdarbnieku, kuri prot rēķināt līdz simtam un saprot ka atzīme pie uzraksta "Gift" ir dāvana?

K kurmiks3 29.03.2012

Kad viens idiots iecel vadosaa amataa otru idiotu, tad es vairs nebrinos ne par ko.

L Lāčplēsis 29.03.2012

Tev uz pakas ir rakstīts 15$, atzīme par "dāvanu" nav redzama īsti, tad par ko tagad sūdzies? Par to, ka pats esi par stulbu, lai izlasītu kas uz pakas uzrakstīts, vai arī par savu nemākulīgo apiešanos ar kameru?

Pirms citu apvainošanas varēji palasīt likumus, tad uzzinātu, ka muita var arī nodokli uzlikt dāvanām, ja viņiem ir pamatoti pierādījumi par to, ka dāvana ir fiktīva!

vienīgi, ja jau Tu nespēj atšķirt ciparus 15 no 0.99, tad nedomāju, ka Tev pietiktu prāta spējas atšķirt dāvanu no citiem uzrakstiem!

D dii 02.06.2012

Lāčplēsi tu pats esi par stulbu. Apskaties kārtīgāk un redzēsi, ka uz pakas ir 1, 5$. Un tas nav pirmais gadījums, ka muitas darbinieki var izdomāt aprēķināt nodokli par 15$ vai 115$ un nekādu atbildību par to nenest.

A aivina 21.11.2013

Sen jau bija laiks saprast to, ka gan Latvijas muitā, gan pastā strādā idioti, kuri nekad un neko nezin!Zvanīju uz muitu un uz pastu sakarā ar savu sūtījumu, bet tur neviens neko nezin un pasaka, ka tāda sūtījuma nav!

J Jānis j 08.06.2014

par tiem 15$ varētu strīdēties, bet atzīme gift gan ir ļoti labi redzama. Bet LP to diemžēl ignorē