Vid - Darbinieku attieksme

Šodien pirmo reizi saskāros ar valsts iestādes attieksmi!Zvanu uz VID informācijas telefonu un jautāju kur jādodas par nodokļu atmaksu un kas jāņem līdzi.Pašsaprotami pase, bet izrādās, ka tas info tālrunis nefunkcionē kā vajaga!
Šodien aizejot, man jautā kur ir izdrukātas veidlapas iesniegšanai VID!???Biju pārsteigta, ka info man par to vispār neminēja!Nu atkal jādodas izprintēt un jāiet atpakaļ.Kautkāds murgs!!!

B

L Līga 28.09.2011

Never-ending story...

D dinakurmite 20.03.2015

TAPEC KA VALSTS IESTADES IR JAADRESEE. AR KO ? AR ATTIEKSMI,
SUDZETIES VAJAG UN ACIIS DIRSTIES, NEVIS SEIT, KAA ISTENIEM LATVJIEM PIELIET AR MESLIEM.
ES VIENMEER RUNAJU TIKAI AR VADIBU, JO APKALPOJOSAIS GALS DAUDZ NEKO NEJEEDZ, TPC JAU VINS IR SEKRETARE/ADMINISTRATORS UTT., RETI KAD SAKARIIGI CILVEKI SEZ SADOS "AMATOS".
JA SAVADAK NEVAR, SKANDAALEEJU. UN ZINIET, TAA VAR PANAKT GANDRIZ VISU!!!

T Tong Po 27.04.2016

Iemācies internetā rakstīt un tad sprēgā, lašara!

J Jānis Dzenis 27.04.2016

Aaaa

T Tong Po 27.04.2016

Man pašam radies iespaids, ka VID ir iestāde, kas paredzēta nodokļu iekasēšanai, kukuļu ņemšanai un uzņēmēju apspiešanai. Tad, kad vēlies saņemt konsultāciju kā parasts pilsonis, ne uzņēmējs, tad izrādās, ka nevienskonsultants ne sūda nav kompetents, un dod saprast, ka VIDam nav tāda funkcionalitāte, kā konsultēšana. Stulbums! Kam tad ir?

O olksna4 24.06.2016

man bija nodoklu parads un vid noblokeja kontus,tagad parads atdots bet uzradas jauns,ka to saprast