Tet

315
Apskatīt statistiku

Tet - Sūdzības un atsauksmes

Tet.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Kā var uzdrošināties pateikt klientam-ilggadējam, ka meistars nebaruks un neko nelabos? Jūs ņirgājaties? Man trūkst vārdu, lai izteiktu savas dusmas. Televizors negāja pāris dienas, piezvanot uz tet.lv operatore pateica, lai šo jautājumu risina kāds mūsu paziņa!

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss J. Ivanova problēma ar lattelecom internetu ir tā, ka tas neiet, it īpaši vakaros un naktīs, nav iespējams noskatīties filmas vai vispār darīt kaut ko internetā.. Tas sagādā diezgan lielas problēmas. Un šī problēma ir sākusies tad kad noslēdzu līgumu arf tet. Par to kā rajona var būt problēmas mani nebrīdināja. Vai iespējams to kaut kā labot. Gribu pārtraukt līgumu, bet tas ir dārgi. Man liekas kā Tet ar to pelna!

Lattelecom - Optiskais internets

Optiskais internets Tātad, jau ilgu laiku manā ielā, Salaspilī ir iespēja ievilkt optisko internetu. Abās ielās, kas ir blakus tas ir ievilkts, toties manā ielā tet, jeb lattelecom atsakās to darīt, kaut arī visi ielas iedzīvotāji to vēlas. Būtu ļoti jauki, ja to varētu izdarīt šogad, jo internets mūsu ielā ir traģisks. Cilvēki sūdzas, bet lattelecom to nelabo.

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana 14. Augustā veikalā Tet (Lattelekom) Spice Home, pasūtījām iepriekš piezvanot no rīta telefonu Iphone Xs max zeltā krāsā 64 mb, bija par 100€ lētāks, nekā visur. Jautājam, kāpēc lētākā cena, atbildēja, ka kārba ir atvērta, telefonu rādīja klientam, bet viņš izvēlējas 256 mb. Atbraucam vakarā pēc telefona, ieslēgt to aizliedza, kamēr nesamaksāsim... Ok, mēģinām samaksāt ar firmas karti, darbinieks pateica, ka nevar noņemt pvn. Kāpēc? Atbilde, jums ar firmu kaut kādas problēmas... Kādas? Atbilde...

Lattelecom - Attieksme

Attieksme Brīžiem liekas, ka Tet par operatoriem strādā slaucējas, pēc komunikācijas spriežot. Dienā man ir 3-5 neatbildēti zvani no stacionāriem nr. , katru reizi ir cits nr un no citas pilsētas. Neceļu klausuli, jo nevaru ciest izplatītājus u. C. Pierunātājus. Vienu reizi pacēlu intereses pēc un tur viena mamzele no Jelgavas tet man pateica, ko tad es ceļu klausuli, ja nevarot runāt? Es ar tādām esmu saskārusies ne vienu reizi vien. Esmu biznesa cilvēks un man var zvanīt arī klients, kuram laik...

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, es pieslēdzu internetu un tv 2016. Gadā ar līgumu uz 24 mēnešiem. 2018. Gadā mēs pārcēlās uz citu rajonu, devās uz Domina filiāli, lūdza pārrakstīt līgumu uz citu adresi. Tā vietā viņi 24 mēnešus mani atkal uztaisīja par jaunu. Pēc tam, kad lattelecom kļuva par tet, tv izvēlne kļuva neērta, shortcut tika apmaksāta, krievu kanāli tika periodiski izslēgti un es tikai tos apskatīju. Es devos atpakaļ uz filiāli, lai izslēgties. Par naudas sodus konsultants man neko neteica. Vakar nāk rēķins, un tiek uzlikts naudas sods 87 eiro.

Lattelecom - Draudēšana ar tiesu izpildītājiem

Draudēšana ar tiesu izpildītājiem Šī gada maijā pārtraucu līgumu ar lattelecom par internetu, jo esošajā adresē vairs nedzīvoju. Lattelecom man lika atgriezt viniem rūteri vai arī atmaksāt iekārtu maksu. Tā kā esošajā adresē vairs nedzīvoju un nav pa ceļam, man vieglāk ir samaksāt 8 eur un tikt no viniem vaļā. Diemžēl rēķinu nesaņēmu, un kad prasīju caur mans tet, saņēmu atbildi, ka rēķins būs 2 mēnešu laikā. Ok. Pa to laiku viņi jau paspēja atsūtīt uz veco adresi draudu vēstuli, draudot ar tiesu izpildītāja piesaistīšanu...

Lattelecom/Tet - Неуважение к клиенту

Неуважение к клиенту Являюсь клиентом с 2012 года. Не всегда счета оплачиваю во время. Но и за каждый просроченный день оплачиваю штрафные проценты. Несмотря на необоснованно завышенные цены, менять оператора не собиралась счет за март по ошибке какой то оплатила не полную сумму, а на 3 евро меньше. Следующие счета оплачивала. Эти 3 евро заметила в июне и оплатила вместе с текущим счетом. В июне пришло на е-майл письмо, что договор со мной прерывают и просят вернуть оборудование. Я понимаю, что сама виновата...

Lattelecom/Tet - Krāpšana

Krāpšana Отвратительный сервис! Отказалась от услуги с февраля этого года. До сих пор шлют счёт, якобы долг. Хотя в договоре ясно сказано - клиент оплачивает только за полученную услугу! Постоянные письма с угрозами и тел. Звонки. Подала жалобу в центр по защите прав потребителя. Ответили, что тет не отвечает на их письма, полный игнор! Хелио полный отстой как и сама компания! Не рекомендую!

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Ieteiktu nekad nepirkt elektropreces Lattelecom veikalos.Nopirkām laptopu,nostrādāja gadu.Parādījās pelēkas strīpas ekrānā,aizvedām uz Lattelecom servisu.It kā salaboja,atvedām datoru mājās,mēģinājām ieslēgt,bet viņu pat ieslēgt nevarēja.Nodevām atpakaļ uz to pašu servisu,kur pateica,ka uz garantiju tas neattiecās,labot var,bet par tādu summu,kas ir tikpat liela,cik datora vērtība.Protams,ka paprasījām atpakaļ naudu uz ko viņi pilnīgi nereaģē.Tagad saka,lai braucam pakaļ pilnīgi neejošam datoram un daram ar viņu ko gribam.Šobrīd īsumā-ne naudas,ne datora.

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Solika kad būs internets 250 mb/s bet ir tikai 100 mb/s kad sākās akcija un ātrumi dubultojās vajadzēja būt 500 mb/s bet ir tikai 200 mb/s. Zvanīju atbalsta serviss neko nevarēja palīdzēt. Ja nevarat palīdzēt tad iedodiet man to par ko es maksāju!

Tet - Slikts serviss

Slikts serviss Bija jāpārslēdz pakalpojums no vienas adreses uz otru. Nepietiek ar to, ka nevar nomāli pierakstīt meistaru uz konkretu laiku. Tātad jagaida no 9-12. Protams, ka kaveju darbu dēļ tā. Pulkst. Jau 12. Zvanu šiem... 20 minutes kamēr savieno... Pasaku, lai uzzina, kad meistars būs. Saka, ka man atzvanīs... Paiet vēl stunda, nekādu ziņu no viņiem. Zvanu atkal - 20 min, kamēr savieno... Atkal no jauna stāstu 4 cilvēkam visu savu bēdu, ka gaidu utt... Jo no vienas nodaļas uz otru pārsavieno. Beigas 5...

Tet - Nestrādā

Nestrādā Tet un helio tv nestrādā un niet, visu laiku Lago, ja nekas nemainīsies iešu prom pie cita operatora, un visi mani radinieki, tie ir kādi 10 cilvēki! Interneta ātrums zūd nepārtraukti, bet nauda tiek iekasēta pilna apmērā! Nepārtraukti pazūd gan internets gan televīzija, kad kompānija sāks reāli ko darīt? Vieni tukši solījumi, nespēju izprast kur problēma veikt elementāras lietas.

Lattelecom - Slikta pakalpojumu kvalitāte

Slikta pakalpojumu kvalitāte Tv strādā ļoti slikti, dekoders jau otro reizi iet bojā un rada tikai balto ekrānu. Par dekoders pārslēgšanu ir jāmaksā klientam, pat ja problēma ir pakalpojumu sniedzējam. Interneta ātrums ir daudz zemāks nekā solīts. Šausmīga kvalitāte par to naudu, kas tiek maksāta.

Lattelecom internets - Neiet internets

Neiet internets Problēma ar lattelecom internetu ir tā, ka tas neiet, it īpaši vakaros un naktīs, nav iespējas noskatīties filmas vai vispār darīt kaut ko internetā. Pat esot tikai vienai ierīcei pieslēgušai šim internetam, tas neiet, kur nu vēl, ja dators ar telefonu reizē. Tas sagādā diezgan lielas problēmas. Un šī problēma ir jau ļoti ilgu laiku. Vai iespējams to kaut kā labot. Šaubos, ka, pieslēdzot dārgāku pieslēgumu, interneta kvalitāte mainītos.

N Nora 02.06.2019
Komentāri 1 Internets

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Esam Lattelecom majas interneta,tv klienti ilgu laika.loti biezi pedeja laika ir problemas ar inetu-sledzas vislaik ara un televizija tiesi tapat-melna bilde un skanas ari nav,stundas laika kadas 7x.. zvanijam uz info nr.1.06.19.pec plkst 12:0,atbildeja Edgars,lai risinatu problemu-uz ko mums atbild:neko izdarit nevar,nepatik-mainat citu operatoru!

Tet, Lattelecom - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Bijam Tet (lattelecom) klienti 5 gadi. Majas televīzija bija loti slikta kvalitāte. Visu laiku partraucas. Skatities bija briesmīgi, filmas patraucas un gruzejas no jaunas dažiem minutem. Brīvdienas vispār neradīja, nebija signāla. Tagat atsledzam (27. Maja) un tet (lattelecom) uzliek reķinu mums vel maksat par pilnu jūniju. Par ko? Tas ir krāpšana!

Lattelecom - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Pieslēdzu automātisko maksājumu rēķinu apmaksai. Saņemot rēķinu, tas ilgu laiku stāvēja, tāpēc nolēmu manuāli to samaksāt. To arī izdarīju, bet nākamajā diena summa tika vēlreiz noņemta. Protams, lai sazinātos ar viņiem, jazvana uz maksas tālruni. Kāpēc man būtu jāmaksā vēl, lai dabūtu savu naudu atpakaļ? Viņu palīdzības portāla ir pilnīgs sū*s.

Lattelecom HELIO - Mēsls

Mēsls Helio ir lielākais mēsls, kāds līdz šim redzēts. Ok, pirmo pusgadu neko neteicu - kamēr visas funkcijas sakārto, pārbauda. Bet nu jau ir par traku - vismaz katru otro dienu uzkaras, restartējas, nestrādā ieraksti. Skatoties ierakstu, pēkšņi "izmet ārā" atpakaļ uz tiešraidi. Kāpēc bija jāpāriet uz šādu mēslu?

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Es pirms 3 nedeļām aiznesu liepājā xl salas lattelecom veikalā savu gaming laptop jo man viņš neslēdzās iekšā viņi teica kad pēc 1 nedēļas būs dators + es samaksāju 30€ lai iztīra datoru es katru dienu zvanu lai tikai parasītu kad varēs aizziet paņemt savu datoru viņu atbilde pēc nedeļas es domāju kad savu datoru laikam nedabūšu un lieli izlietoju 1670€ priekš tā datora un man ir tikai 13 gadi